Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

MEGSZÜNTETÉS

Hogy lehet kilépni, a karaktert  megszüntetni? A választ köszönöm.
piszkosfred @ hu 2

• Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    nem lépsz fel többet
    egy idő után rom lesz,és még több időutáneltűnik
    vagy írsz a supportnak , hogy törölni akarod magad ,de ez elég bonyolult

• piszkosfred (HU2)piszkosfred (HU2) Bejegyzések: 10
    Mr.D! Köszi,még ha bonyolult is szeretném saját magam törölni. 
    Tehát supporton keresztül?
    piszkosfred @ hu 2
  • erika (HU1)erika (HU1) Bejegyzések: 1

Supp már nem töröl, arra hivatkozva, hogy minden virtuális karakter a gg tulajdona, így nem hajlandóak törölni egy accot sem. Azt ajánlják ne lépj be, és kb 3 hónap alatt törlik...

• piszkosfred (HU2)piszkosfred (HU2) Bejegyzések: 10
    Köszi segítséget barátom nevében!
    piszkosfred @ hu 2
  • Óðinn (HU2)Óðinn (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    xdd

• Jozsó01 (HU2)Jozsó01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 102
    minden karakter a gge tulajdona ??? na ez érdekes.. nem igazán vettem volna észre hogy a gge tett volna valamit is azért hogy a karakterem  így nézzen ki.. saját pénzemen vettem rubint .. azt a pár rubint amit a gge adott .. nem messzire viszi a karit.. ezért a karakterért én éjszakáztam.. én harcoltam.. gge max a felületet adta.. ha töröltetni akarom töröltetem.. az én emil címemen szerepel.. de ha gge igényt tart rá.. eladom neki... de ez nem az ő tulajdona.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    minden karakter a gge tulajdona ??? na ez érdekes.. nem igazán vettem volna észre hogy a gge tett volna valamit is azért hogy a karakterem  így nézzen ki.. saját pénzemen vettem rubint .. azt a pár rubint amit a gge adott .. nem messzire viszi a karit.. ezért a karakterért én éjszakáztam.. én harcoltam.. gge max a felületet adta.. ha töröltetni akarom töröltetem.. az én emil címemen szerepel.. de ha gge igényt tart rá.. eladom neki... de ez nem az ő tulajdona.. 

Hát ha neked törölnek akkor le a kalappal :)

Valóban így van, gg igényt tart rá, mert állítólag övé. Azzal, hogy regisztráltál ezt a "szerzödést" aláírtad és nem töröl. Ajánlom figyelmedbe a szabályzatot, miszerint csak indokolt esetben töröl... sajnos semmi féle érv nem elég indok neki, ezt páran már végigjátszották suppal. A válasz mindig az, ha leromosodsz és 3 hónapig nem lépsz be, majd leszednek a térképröl...

timcsi
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Minden karakter a GGS tulajdona, mivel minden eszközt, felszerelést, hőst, követ, épületet, díszt, mozgásokat, sárkányt stb. ők programoztak le, mi játékosok _csak használatba_ kapjuk. A rubin vételével te szolgáltatást (játékélményt) veszel, nem terméket. Például az istállónak látszó pixelhalmaz, ami a váradban van, sosem lesz a tiéd és még sorolhatnám, csak bizonyos feltételek mellett használhatod, mint ahogy azok az eszközök, felszerelések sem, amiket rubinért veszel.

Hogy te milyen kombinációban építetted fel a karakteredet, az a játék adta lehetőségekből fakad, hogy te sokat éjszakáztál és harcoltál a karakterért, az pedig a te dolgod, nem kényszerített erre senki, csak a játékfüggőség.
    A kaszinóban sem mondhatod a félkarú rablónál azt, hogy a gépbe beletettél x százezer forintot, éjszakákat ültél előtte, és ezért most már tiéd a gép.

A te e-mail címeden nem szerepel semmi, nekik nincs közük hozzá, csak hozzárendelték a karakteredhez, úgy ahogy a Facebookos fiókhoz is hozzárendelik az e-mail címet, amikor regisztrálsz. A hozzárendeléshez adott engedélyt a supporttal visszavonattathatod, így nem fogsz kapni semmit az e-mailfiókodba, és nem tudsz majd belépni a fórumba, de hogy ez a törlési folyamat és  az acc törlése meddig tart, azt a GGS dönti el. Amikor változtattak a szabályokon, ezt mindenki elfogadta.

Mi játékosok csak abba tudunk belekötni, hogy az e-mail cím acchoz való hozzárendelésének töröltetése után az adatvédelmi szabályok szerint semmisítik-e meg az adatainkat vagy se.

Vagyis a karakter, amivel játszol, nem a tiéd, soha nem is volt az, a GGS azt csinál vele, amit akar.

• badface (HU2)badface (HU2) HU2 Bejegyzések: 46
    Hogy lehet kilépni, a karaktert  megszüntetni? A választ köszönöm.
    Nézd át a szabályzatot és kezd el elkövetni a legkeményebb szabálytalanságokat, hátha hamarabb megszabadulnak tőled :)

• Jozsó01 (HU2)Jozsó01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 102
    akar a fene kilépni.. bár néha bánom hogy elkezdtem ezt a játkot.. mikor 400-500  védős kány.. ufó kastik jönnek egymás után.. és vért izzadva viszed végig.. majd jön 1 szövi társad és 1 ütés után több a pontja mint neked egész évben.. na ez kicsit vissza vet a lelkesedésben.. :)))talán a gge adhatna több védőt is az eventes kastikba.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt