Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

Szia 7 es vip szintes vagyok,kellene lenni 2 toborzós és 2 termelési mezőnek,ráadásul reggelre éhen haltak rubinos katonáim hÍrtelen hiába van 30% plusz élelem termelésem,elviekben mert ettől sokkal több katonám szokott lenni és nem volt baj.Ráadásul egyik percbe mÍnuszban termel kaját a másikban pluszban ugyanannyi védő mellet.Mi történt?  Mi van ilyenkor?

• LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    aktiválva volt a vip idő?

#FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    A berimondi termelés emelő is lejárhatott. A VIP idő is lejárhatott. 7-es szinten 4 mezőnek kellene lennie, 2 alapból 2 extra , a szint miatt, ha ez nincs, akkor nem 7-es a szint. A katonák halála sajnálatos dolog, de ebben a játékban több dologra is kell figyelni, s bizony ez nem mindig sikerül. Például a fent írtakat is ellenőrizni kell. Mindig a rubinos védők halnak meg legelőbb, mert azok esznek a legtöbbet. Többen is borotva élen táncolnak a katonák számával, s ha valami miatt nem tudnak időben ott lenni, akkor jön a dezertálás.
    Uriel
  • roberto97 (HU2)roberto97 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    A VIP időm járt le.Köszönöm az információt.Nem is tudtam hogy ez le tud járni
  • PetraPlayer (HU2)PetraPlayer (HU2) Bejegyzések: 5
    sziasztok! nekem olyan kérdésem lenne, hogy sivin a 4000 kaja termelés mellett 3200 kaja fogyasztásom van 2-3 napja, de a kastélyba alig van pár katona, a falukban is csak 20 összesen, szóval nincs katona ami elfogyasztaná ezt a kaja mennyiséget, a közrendem is rendben van, szóval nem értem.... ha tudnátok segíteni a megváltás lenne :D
    Szia!
    Nem csak a katonák esznek, hanem a polgári lakosság is.
    Uriel

az ok, de ugyanakkora a lakosságom itt mint tüzesen és havason és ott nincs semmi gondom, pedig ott még 1000 + katonám is van, sivin meg semmi katonával is 3200 a fogyasztás, és csak 300 a polgári lakosság
    ,ja, és ez a probléma 2-3 napja lépett föl, elötte itt is minden ment minden szépen, nem volt ilyen gond, és ez úgy lépett fel h nem változtattam semmit ott
    most léptem be....és valami történt az éjjel, normalizálódott a helyzet, jelenleg 500 a fogyasztásom és 3500 a fölös termelésem.....akkor most mi van ilyenkor? mi történt eddig? mi volt a gond? és főleg hogy és mitől oldódott meg ?
    Szia!
    Annyira összetett dolog az élelem fogyasztás, hogy mindenre figyelni nem lehet.
    A berimondi címek közt van egy élelemtermelés növelő ( özvegyítő  cím alatt csökken ), felügyelő felbérlése esetén nagyobb a termelés, a VIP idő különböző szintjein változik a termelés, a címer módosítása a zászlóban, a vadászlak, szóval sok feltétele van.
    Annak meg örülök, hogy megoldódott a dolog.
    Uriel
    köszönöm h próbáltál segíteni, de ezek közül amiket leírtál egyik sem okozta a gondot, végig néztem a szövim több tagjával mindezeket és egyik sem volt a gond forrása..... reggelre mikor beléptem meg magától elmúlt, úgyhogy gondolom a mátrixban volt a hiba :D
    Szia!
    Sokszor úgymond beragad a gép, s akkor egy régi értéket mutathat. Az hogy ez ki és bekapcsolás után sem változott, már érdekesebb. Viszont az jó, hogy már nem áll fent a hiba.
    Uriel
  • ASUS25 (HU1)ASUS25 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Egyik tagom 66os szintü . Nem tud királyi nyersit küldeni fő várába másik égtájról.  mit kell tenni h tudjon?
  • Teller (HU2)Teller (HU2) Bejegyzések: 15
    Csak 70-s szinten tud küldeni, addig nem.
    Sziasztok!
    Igen , ez a megoldás a kérdésre, és köszönöm a segítséget.
    Uriel
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    A sötét király 9 - es feladata mikor lesz megoldható, mert addig hiába vannak itt a varjak?
    Tsaba @ hu 1
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    A sötét király 9 - es feladata mikor lesz megoldható, mert addig hiába vannak itt a varjak?
    A sötét király 9-es feladatát nem varjún kell megoldani, hanem berimondon, hősiesség pontokat ott szerzel.
    timcsi
    A sötét király 9-es feladatát nem varjún kell megoldani, hanem berimondon, hősiesség pontokat ott szerzel.
    bocsi, de rendkívüli képességekről szól a válaszod. A 10 - es feladat a varjú/idegen és ezért próbáltam megkérdezni, hogy mikor lesz beri :-D
    Tsaba @ hu 1
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    bocsi, de rendkívüli képességekről szól a válaszod. A 10 - es feladat a varjú/idegen és ezért próbáltam megkérdezni, hogy mikor lesz beri :-D

Na látod, egyenes kérdésre hamarabb kapsz egyenes választ, a fejtörökben néha elvész a lényeg :)

Ajánlom figyelmedbe a hivatalos hírek címszó alatt, minden hónap elején közölt eseménynaptárat. E szerint a következö berimond nov. 28.-án lesz. :)

timcsi
    Köszi Timcsi, akkor a sötét király addig jegelve lesz  :)

Tsaba @ hu 1

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt