Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények a novemberi frissítésről

Sziasztok!
Ide írhattok véleményeket, ötleteket a novemberi frissítésről.
Uriel
«1

• soma405 (HU2)soma405 (HU2) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 12.11.2017
    Már nem azért :D de nem tetszik a sok 5x1 órás :D nem csípom...!
    rakjanak többet vagy búcsút inthetnek egy rakás játékosnak :D 
    játszani és szórakozni jövünk..!nem szenvedni :)
    Sziasztok!!
    1.: Krisz Gróf itt te a nomád szövi jutalmakra gondolsz? Mert 100%-ig egyet értek régebben kaptunk egy olyan 20 nap-ig (45x 5 órás és 15x 24 órás sőt ez jóval több mint 20 nap...) most meg kibökik a szemünket 5 órával... és a kettő között van ám különbség...
    2.: Uriel meg szeretném kérdezni, hogy a következő nagy event mikor, meddig kezdődik? Ill. milyen lesz? Téli már vagy még Őszi?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 12.11.2017
    Szia!
    Egyéni stílusú bejegyzés.  Őszinte és lendületes is.  Sajnos változásokat nem fog hozni, mert ahhoz mindig kellene egy ötlet, ami a szerinted rosszat jobbá tehetné. Az hogy rakjanak többet, már volt, most a kevesebbet vizsgálják, hogy hogyan működik. Ezeket Te is megírhatod a Supportnak, s akkor talán érdemleges választ is kapsz. Én csak egyet érthetek, vagy sem ebben, de szenvedni én is ugyanúgy fogok, bár ki nem lépek azért emiatt.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
    Sziasztok!!
    1.: Krisz Gróf itt te a nomád szövi jutalmakra gondolsz? Mert 100%-ig egyet értek régebben kaptunk egy olyan 20 nap-ig (45x 5 órás és 15x 24 órás sőt ez jóval több mint 20 nap...) most meg kibökik a szemünket 5 órával... és a kettő között van ám különbség...
    2.: Uriel meg szeretném kérdezni, hogy a következő nagy event mikor, meddig kezdődik? Ill. milyen lesz? Téli már vagy még Őszi?
    Szia!
    A nagy eventek, ahogy te mondod mindig ugyanúgy következnek. Pár nap kimarad, s kezdődik a következő. Őszi, vagy téli? Nos ezt csillagászatilag kérded? Mert akkor december 21-én kezdődik a tél, addig ősz van. Az Alakváltó kampány januárban lesz valószínűleg, addig a rendes megszokott eventek mennek majd. A pontos időpontot idejében meg fogom osztani.
    Uriel
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    alakváltó kampány?
    akkor próbálkoznak vele januárban , vagy be is teszik januárban?
    mert érdekes lesz nagyon ,új fajta pontokat is lehet majd szerezni asszem azt írtad

Szia!
    Én is csak annyit tudok, amit eddig írtam:
    " A rendezvényt a következő frissítések egyikével kívánjuk bemutatni - valószínűleg 2018 januárjában. A témával kapcsolatos további információk a későbbiekben kerülnek ismertetésre."
    Uriel
  • evvy (HU2)evvy (HU2) HU2 Bejegyzések: 47
    Hali!
    Amikor ezeket az 1 órás időugrásokat tesztelték elsősorban a nomád táborok oltására gondoltak. Mivel lecsökkent az oltási idő akár jó is lehetne. De a kán-tábor egy aktívabb szövinél előbb-utóbb 24 órát vagy akár több időt is elvár. Azt ugye senki nem gondolta komolyan hogy majd holnapig várjak :) Tudom :P  természetesen vásárolhatok. Vagy addig várok  míg szintet ugrik vagy nem tudom mitől függ. De ha senkinek nincs 24 órása egy darab se, akkor kedélyesen csevegünk a falon... Ok. túlzok.... az arány nem jó... eddig kifolyt vagy visszaéltünk vele. most meg mindent elvesznek és csak pénzért elérhető.  középút légyszi... :)
    Szia!
    Igen, a középút. Ezt szeretnénk mi, és remélem ezt szeretnék a kezelők is. Nagyon jól mondod, elpazaroltuk talán, amikor sok volt. Biztosan mások is használtak magasabb időátugrást, mint amire szükség volt, meg olyan dolgokra is, amire esetleg nem kellett volna. Most meg kell becsülni, csak ezt tudom mondani, mert ezt teszem én is.
    Uriel
  • evvy (HU2)evvy (HU2) HU2 Bejegyzések: 47
    "Most meg kell becsülni, csak ezt tudom mondani, mert ezt teszem én is."
    Amíg van... ok. ez ugyanolyan mint a toll. Volt hogy tollal kémkedtünk idegent... nos már nem :)
    Mióta nincs szövibajnokság ahol volt nagyobb mennyiség jutalomban, nem pazarolunk. szerintem senki.
    De tollat lehet kapni itt-ott. Itt is csak ezt kéne... legyen másképp is elérhető mint pénzért. ennyi...
  • soma405 (HU2)soma405 (HU2) Bejegyzések: 7
    Uriel mondta:
    Sziasztok!!
    Szia!
    A nagy eventek, ahogy te mondod mindig ugyanúgy következnek. Pár nap kimarad, s kezdődik a következő. Őszi, vagy téli? Nos ezt csillagászatilag kérded? Mert akkor december 21-én kezdődik a tél, addig ősz van. Az Alakváltó kampány januárban lesz valószínűleg, addig a rendes megszokott eventek mennek majd. A pontos időpontot idejében meg fogom osztani.
    Uriel
    Szia Uriel!

Nem a Téli vagy Őszit nem úgy értettem. :smiley: Hanem úgy, hogy milyen lesz a hangulata?? Úgyan ilyen hallowenni vagy már mikulásos vagy mit tudom én. :smile:

• sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Nagyon nem örülök ennek az új dolognak, amit most tett ki Uriel. Szerintem ahelyett, hogy összevissza új eventeket vezetnének be, a sokak által emlegetett Csata a királyi fővárosért eventet, meg a zöldön játszódó Berimondot kellene kijavítani, márha van eyáltalán valami gond velük. Mindenféle problémákra fogják a dolgokat, pedig le merném fogadni, nincs is semmi gond, egyszerűen csak azért nem futtatják, mert túl sok jót adtak ezek az eventek.

A mostani frissítésekkel egyre inkább arra mennek rá, hogy minél több dolgot elvegyenek. Ha jól tudom, ez is csak egy profitorientált üzleti vállalkozás, márpedig ha egy bolt nem a megfelelő szolgáltatásokat nyújtja, a vevők elmennek a konkurenciához. Mostanában én sem veszek rubint, mert nem éri meg.
    sladecske @ hu 2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!!
    Szia!
    Uriel
    Szia Uriel!

Nem a Téli vagy Őszit nem úgy értettem. :smiley: Hanem úgy, hogy milyen lesz a hangulata?? Úgyan ilyen hallowenni vagy már mikulásos vagy mit tudom én. :smile:

Szia!
    Hangulatos, télies, karácsonyi színes gömbös új fesztivál lesz.
    Uriel
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    Nagyon nem örülök ennek az új dolognak, amit most tett ki Uriel. Szerintem ahelyett, hogy összevissza új eventeket vezetnének be, a sokak által emlegetett Csata a királyi fővárosért eventet, meg a zöldön játszódó Berimondot kellene kijavítani, márha van eyáltalán valami gond velük. Mindenféle problémákra fogják a dolgokat, pedig le merném fogadni, nincs is semmi gond, egyszerűen csak azért nem futtatják, mert túl sok jót adtak ezek az eventek.

A mostani frissítésekkel egyre inkább arra mennek rá, hogy minél több dolgot elvegyenek. Ha jól tudom, ez is csak egy profitorientált üzleti vállalkozás, márpedig ha egy bolt nem a megfelelő szolgáltatásokat nyújtja, a vevők elmennek a konkurenciához. Mostanában én sem veszek rubint, mert nem éri meg.
    Közölték hogy nem bugok miatt lettek kivonva ezek az eventek, hanem ahogy te is írod, túl nagy előnyhöz jutott sok játékos vele kihasználva némi magyar logikát és megkerülve az igazi harcot. Ezért lett kivonva a két event. És ha sikerül kitalálni rá egy olyan megoldást ami biztosítja hogy ne legyen nevetségesen könnyű akkor vissza lesz rakva az újított verzióba.
    Valahol ha azt nézzük ez jogos lépés.
    Mab (HU2) mondta:
    Uriel mondta:

Szia!
    Hangulatos, télies, karácsonyi színes gömbös új fesztivál lesz.
    Uriel
    Ugye a zöldből nem lesz fehér? Egyszer volt ilyen, és anno szemet bántóan fehérre sikerült a zöldet átfesteni, ráadásul hónapokig nézhettük.
    Szia!
    Nos ezt pontosan nem tudom, ha fehér lesz, napszemüveggel játszunk. :smile:
    Uriel
  • Macsati35 (HU1)Macsati35 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia!
    A királyi küldetést elég magas mérce szerint mérik. Nem tudod csökentik a mértékét mert igy nem sok embernek lesz meg.
    És anyi rubintot nem költ rá csak az aki amúgy is szórja a rubintot.
    Előre is köszi a választ.
    Szia!
    A királyi küldetés Királyi, ennek megfelelően a teljesítése sem egyszerű. Nem hinném, hogy csökkentenék a mértékét, mert ha azt látják, hogy vannak akik megcsinálják, akkor nem lehetetlen a végéig jutni.
    Uriel
  • Sziasztok! Ez nem egészen vág ide, de az lenne a kérdésem, hogy nem tudja valaki, mikor rakják vissza azt az "eventet" amikor lehet a szövetségi fővárosokat támadni, és aki a legtöbb támadást nyer, az a szövi megkapja? (Amit nagyon sokáig az Ellenállás birtokolt.) Már hónapokkal ezelőtt kivették, de még nem tették vissza. Bent lesz újra egyáltalán valamikor?
    Szia!
    Egyenlőre nem tervezik a szövetségi csatát.
    Uriel
  • Értem. Köszönöm :wink:
Sign In to comment.