Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Javaslatok

138

• Martalócok (HU1)Martalócok (HU1) Bejegyzések: 31
    Mab (HU2) mondta:
    van egy gyanúm hogy ki vagy :)
    de nem szólok bele :blush:
    Barchobázol? :D
    Szia :)
    Teesék? :)

Esetleg valak ibe tud most lépni tesztre? , mert nekem ne mengedi :(
    aki tudna segíteni :)
    légyszi:)
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Köszönöm a második mondatot. Szeretném megtartani az Uriel nevet, mint moderátor. 
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    már nincs teszt
  • Jozsó01 (HU2)Jozsó01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 103
     sziasztok.. fentebb olvastam az írások között hogy  néhol sok a raktárban a felhasználatlan közrend növelő.. és nem lehet sem eladni sem másik kastiba/erődbe tenni... kérdésem az lenne hogy a fejlesztő csapat gondolkozott e már azon hogy  ne 3 erőd hanem 4 legyen... / az új erődökbe 10-15  felhasználatlan közrend nővelőt   ingyen át lehessen tenni vagy a kasti területén megnövelni 2 oldalt..  

jozsó
    DarkJózsefistva @ hu 2
    szerkesztette ezt: 26.10.2017
     sziasztok.. fentebb olvastam az írások között hogy  néhol sok a raktárban a felhasználatlan közrend növelő.. és nem lehet sem eladni sem másik kastiba/erődbe tenni... kérdésem az lenne hogy a fejlesztő csapat gondolkozott e már azon hogy  ne 3 erőd hanem 4 legyen... / az új erődökbe 10-15  felhasználatlan közrend nővelőt   ingyen át lehessen tenni vagy a kasti területén megnövelni 2 oldalt..  

jozsó
    Szia!
    Nem gondolkoznak még egy erőd bevetésén, és nem gondolkoznak azon sem, hogy ingyen lehessen átvinni a dísztárgyakat, sem azt hogy megnöveljék a területet.
    A közrend növelő dísztárgyakat  el lehet adni aranyért.
    Uriel
    Mab (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Szia!
    Köszönöm a második mondatot. Szeretném megtartani az Uriel nevet, mint moderátor. 
    Engem piszkált ingame, szerintem azt hitte, én vagyok a moderátor, vagyis te. :D Árnyékra vetődött rendesen. :D 
    Nem véletlen, hogy a moderátorok egy fórumra készült karakterrel vannak jelen.
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114

jozsó
    szerintem amit DarkJózsefistva  az nem hülyeség hogy legyen 4 eröd .. több kati tartás + van amin tudsz dolgozni  :D
    Szia!
    Az ötlet nem rossz.
    Kérdések merülnek fel, mint például az, hogy egyszerre szórnák le az új erődöket, vagy el kellene foglalni valakitől, s persze nem mindegy, hogy milyenek. Ez kicsit bonyolultabbá teszi ezt az egyszerű dolgot. Lenne egy kis adok-kapok ebből, ami persze lehet jó is, de a kevésbé szerencsések, itt is vesztenének jó nagyot. Nagy keletje lenne a teljesen felhúzott erődöknek, hiszen az erődfoglalást nem lehet megszüntetni, mint rendszert. Mindig egy kicsit belegondolok abba, amit írtok, és keresem a jó lehetőségeket, de van ezeknek több oldala, amiket érdemes meggondolni.
    Uriel
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Uriel mondta:
    Szia!
    Az ötlet nem rossz.
    Kérdések merülnek fel, mint például az, hogy egyszerre szórnák le az új erődöket, vagy el kellene foglalni valakitől, s persze nem mindegy, hogy milyenek. Ez kicsit bonyolultabbá teszi ezt az egyszerű dolgot. Lenne egy kis adok-kapok ebből, ami persze lehet jó is, de a kevésbé szerencsések, itt is vesztenének jó nagyot. Nagy keletje lenne a teljesen felhúzott erődöknek, hiszen az erődfoglalást nem lehet megszüntetni, mint rendszert. Mindig egy kicsit belegondolok abba, amit írtok, és keresem a jó lehetőségeket, de van ezeknek több oldala, amiket érdemes meggondolni.
    Uriel

viszont ahogy akarjátok szerintem lenne sok bevétel is:) mindenki huzná a pékséget, istálót stb-t:)
    Szia!
    Sajnos nem mindenki húzná a pékséget, és a többi dolgot. Lennének olyanok, aki elvennék azt, ami már teljesen fel van húzva. Akkor már nem is olyan jó ötlet , főleg, ha a Tiédet szemelnék ki, mert csilis kajás 8 darab 100%-os termelővel, vagy mondjuk az enyémet. Aztán elfoglalhatna az ember egy üreset, amihez a jelenlegi időátugrás csökkenésével, évek kellenének, mire kicsinosítod. Akinek meg rubinos felállású a játéka, annak hipp-hopp meglenne ez is, 30 as csűrökkel kb 1 hónap alatt. Akkora szakadék keletkezne, hogy szinte behozhatatlan lenne a lemaradás. Pörögne az XP néhol, máshol meg lelassulna minden, és akkor az lenne a baj. Gondolom, nem ezt szeretnéd. 
    Uriel
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    Ebbe a negyedik erődbe mindenki gondoljon bele úgy hogy nézze meg a szomszédait és fog maga mellett találni egy top szövis top játékost.
    Akkor ha ez megvan pörögjön végig a lemez hogy a negyedik erődjét esetleg Tőled szedné el mert 8 kajás és sokat már nem kell húznia rajta. Ebben az esetben is támogatná mindenki? Te játszanál 2 erőddel jobb esetben a top játékosok meg 4 erőddel.

Részemről még mehetne is mert a szomszédaimat nézve én játszanék 4 erőddel és valaki pedig 2 erőddel, de gondoljunk itt a maradék 4ezer játékkosra akik megszívnák.
    Uriel mondta:
    Szia!
    Sajnos nem mindenki húzná a pékséget, és a többi dolgot. Lennének olyanok, aki elvennék azt, ami már teljesen fel van húzva. Akkor már nem is olyan jó ötlet , főleg, ha a Tiédet szemelnék ki, mert csilis kajás 8 darab 100%-os termelővel, vagy mondjuk az enyémet. Aztán elfoglalhatna az ember egy üreset, amihez a jelenlegi időátugrás csökkenésével, évek kellenének, mire kicsinosítod. Akinek meg rubinos felállású a játéka, annak hipp-hopp meglenne ez is, 30 as csűrökkel kb 1 hónap alatt. Akkora szakadék keletkezne, hogy szinte behozhatatlan lenne a lemaradás. Pörögne az XP néhol, máshol meg lelassulna minden, és akkor az lenne a baj. Gondolom, nem ezt szeretnéd. 
    Uriel

lehet hogy lenne a szervernek néhány háborús napja :D
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel

lehet hogy lenne a szervernek néhány háborús napja :D
    Ez attól is függ hogy ki hogy alkalmazkodik ! az erősek erősebbek lesznek aki most is gyenge még gyengébb lesz

• Gyikarc (HU2)Gyikarc (HU2) HU2 Bejegyzések: 4

Nekem az eladhatóság tökélesen jó lenne, nem is kell hogy sokat érjen, csak lehessen őket eltüntetni:)

Gyik

Gyikarc @ hu 2
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    Ez az erődfoglalás nagy nagy hüleség én ezt korlátok közé tenném egy 16-os ne tudja már leszedni rólam a 8kajás csili vili kis erődöm nagyobb társai segítségével. Mielőtt az aki nem tudja mi ez s hogy beleszól, hogy ez vicc... leírom a menetét.

Jön pár időzíttet szép nagy támadás az erődjeimre kicsapva a bent  lévő katonáim. Amire beér a foglalás már csak polgárok vannak (igaz ennek is van módja hogy kerüld el de azt nem osztom meg)

Bent a foglalás szuper tele nyomják védővel s egy maxos szövi se tudja kicsapni csak nagy veszteség árán.... de hogy miért azt neked kell kitalálni.

Nos hol jogos az hogy ilyen kiskapuk vannak a játékban ??? Miért nem lehet egy szintet bele írni hogy a 70-esek erődjeit 70es szint alatti csak akkor tudja elfoglalni ha az  rommá válik ?S így tovább lefelé. Így lenne fair nem ?::)

vagy az ezekből kialakult hábikra nagy szükség van ? Mert azok akikkel így kibabrálnak 10ből 5ször befejezik a játékot.

Inkább ezeket a kis hibákat kellene kiokoskodni mint azt hogy faluból ne üthessek be senkit -.- de még sárkányt s erődöt se....
    szerkesztette ezt: 27.10.2017

Nekem az eladhatóság tökélesen jó lenne, nem is kell hogy sokat érjen, csak lehessen őket eltüntetni:)

Gyik

Szia!
    Mint azt már leírtam, a dísztárgyakat el lehet adni, némelyik elég szép aranyat ad. A raktárban rámész a dísztárgyra, s alul egy kis pénz ikon van, arra katt.
    Uriel
  • Fabian6 (HU2)Fabian6 (HU2) Bejegyzések: 21
    Mab (HU2) mondta:
    Uriel mondta:

Gyik

Szia!
    Mint azt már leírtam, a dísztárgyakat el lehet adni, némelyik elég szép aranyat ad. A raktárban rámész a dísztárgyra, s alul egy kis pénz ikon van, arra katt.
    Uriel
    Már bocsi, de nem minden dísztárgyat lehet eladni, csak néhány példa: beris ajándékok (Múlt szemtanúja, A Büszke oroszlán és medve párja, Leopold hálája és medve párja), Meditációs kert, Farkasszelidítő, Lótusz-tó stb. ezeket nem lehet eladni. Ha neked sikerült, akkor mondd el légyszi nekem is a titkot. :D 
    Bocsi, hol mondta, hogy mindegyiket ellehet adni? :)
    Fabian6 @ hu 2
    Sziasztok!
    Nem lehet minden dísztárgyat eladni sajnos. Ebben igazatok van, mert az eventek helyezéseiért kapott darabok nem eladhatóak. Személy szerint azokat a darabokat, amik 245 morál alatt vannak, azokat eleve valamelyik világba teszem le. Persze, ha lehet. Sajnos erre is figyelni kell. Elég sok dolog van, amit fontos állandóan figyelni. A felszerelés raktár, hogy ne legyen tele, az élelem, hogy ne  fogyjon el, ha a szövi sok katonát hoz össze az éjjel, a szezonális pontnövelő ne éjjel menjen, amikor semmi értelme, és még jó pár dolog. Nem tudom, hogy mi legyen az eladhatatlan díszekkel, de megkérdezem hétfőn, amikor bent lesznek a moderátorok.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 880
    Mab (HU2) mondta:
    Uriel mondta:

Gyik

Szia!
    Uriel
    Már bocsi, de nem minden dísztárgyat lehet eladni, csak néhány példa: beris ajándékok (Múlt szemtanúja, A Büszke oroszlán és medve párja, Leopold hálája és medve párja), Meditációs kert, Farkasszelidítő, Lótusz-tó stb. ezeket nem lehet eladni. Ha neked sikerült, akkor mondd el légyszi nekem is a titkot. :D 
    Bocsi, hol mondta, hogy mindegyiket ellehet adni? :)
    De azt sem mondta a beidézett kommenteknél, hogy nem mindegyiket lehet eladni, csak később. :)
    Szerencsére Uriel nem beszólt, hanem pontosított, amit értékelek. Köszi.
    Gyorsithatnának a játékon, nekem sokszor lefagy,. és sokszor nem tölti be a térképet azonnal...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt