Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Gyors kérdés eventekről

Sziasztok!

Kezdő vagyok, az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az x ezer fosztási minimum, és hol tudom nyomon követni a sajátomat?

Ha jól tudom, valahogy az idegenekhez, szamurájokhoz tartozik, és erőforrásokkal kapcsolatos.

Előre is köszi mindenkinek!

• Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Sziasztok!

Kezdő vagyok, az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az x ezer fosztási minimum, és hol tudom nyomon követni a sajátomat?

Ha jól tudom, valahogy az idegenekhez, szamurájokhoz tartozik, és erőforrásokkal kapcsolatos.

Előre is köszi mindenkinek!

Szia! Azt nem tudom, hogy hol olvasod azt, hogy: "fosztási minimum". A saját vagy mások fosztását (ebbe beletartozik minden támadással szerzett nyersanyag) megnézheted a bal oldali kis ikonoknál lent, a Rangsor-Heti rangsor menüben. Van egy általános rangsor, ez az összes elért dicsőség, hatalom stb. pontok összessége, és van a heti rangsor, ez minden hétfőn lenullázódik, vagyis 1 hetet számol.
    Abiqwyx @ hu 2
  • kommandós6 (HU2)kommandós6 (HU2) Bejegyzések: 4
    Szia én nem tudom de nekem is el kellett volna magyarázni

• kaszas830 (HU2)kaszas830 (HU2) HU2 Bejegyzések: 37
    A heti fosztás azt jelenti, hogy 1 hétfő  (0:00) óta mennyi nyersanyagot sikerült sereggel fosztanod (támadással).
    Ebbe beleszámít a fa, kő, élelem, pénz, királyi erőforrás és akvamarin. Számolja a más váruraktól szerzett nyersanyagot, és az NPC célpontoktól (pl.: rablóbáró, barbár torony, nomád tábor, szamuráj tábor stb.) szerzett erőforrásokat is.

Megnézni a következőképpen tudod: kattints a bal alsó sorban található rangsor ikonra (baloldalról a 4. ikon, 3 oszlop egymás mellett), ezután feljön 2 másik ikon, a rangsor és a dicsőség, kattints a rangsorra. Itt felugrik egy ablak, ahol meg tudod nézni az általános rangsort. Hogy megnézd a heti rangsort (ahol látni a fosztást), ahhoz az "Általános rangsor" felirat melletti piros nyilra kell kattintani egyszer. Így átvált a heti rangsorra. 

Ennél jobban nem hiszem, hogy el lehet magyarázni :grin:
    kaszas830 @ hu 2
  • Szümbül (HU2)Szümbül (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Tudnátok-e abban segíteni, hogy hogyan lehet olívaolajat faszenet és üveget eljuttatni a főkastélyba? ... Sajnos nem tudok rájönni, hogyan is lehet megcsinálni, de most a kutatási feladatomhoz kellene de sehogyan sem tudom elérhetővé tenni sem az olívaolajat, sem az üveget és a faszenet sem. :(  Előre is köszönöm a segítségeteket! :)
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Szia
    Csak 70-es szintől lehet királyságok közt királyi nyersit küldeni addig nem lehet
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• pegazus09 (HU2)pegazus09 (HU2) Bejegyzések: 2
    Kedves Uram vagy Hölgyem azt szeretném kérdezni hogy melyik eventel jön tanonc zsetonos és ha jön is akkor lehet venni zsetont pl.: 5000 kán tábláért. Választ előre is köszönöm Üdv.:Pegazus09
    valszeg már nem lesz kovácsinas aug18-ig volt aztán meg majd kideürl h még valamikor visszahozzák-e
    #FearTheDeer

• katalin1982 (HU2)katalin1982 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    sziasztok.nem tudja valaki hol vannak a nomádok miért nincs semmi ???
  • szeptmaky (HU2)szeptmaky (HU2) Bejegyzések: 1
    Berimond Invázióról nem tud valaki valamit?
    zöldön lévőről vagy a külön világtérképesről?
    #FearTheDeer

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 07.10.2017
    zöldön lévőről vagy a külön világtérképesről?
    Ez itt a kérdés :) A zöldön egyenlőre nem várható. A másik meg havonta megjelenik.
    Uriel
  • Egy a bajom...
    Kb 4 varjú event óta szó szerint cop*k az 500-as varjakkal/idegenekkel....
    Ezt mivel érdemeltem ki??
    Ráadás az,hogy 400-as varjún/idegenen 200 katit bukok -.-"
    Másnak meg persze dobálja a 3-4-5k-s varjút/idegent...

Ez miért van??
    Direkt van??Kiakarnak szúrni velem??
    Mert szerintem igen...

• Fabian6 (HU2)Fabian6 (HU2) Bejegyzések: 21
    Egy a bajom...

Ez miért van??
    Mert szerintem igen...

Ha aktívan támadod őket akkor kapni fogsz te is nagyobbat.
    Az,hogy te 200-at buksz orvosolható, nem a játék hibája hanem a támadási módszered és eszközeidé.
    Fabian6 @ hu 2
    Egy a bajom...

Ez miért van??
    Mert szerintem igen...

Szia!
    Erre már külön beszélgetést lehetne nyitni, olyan sokan írtak már emiatt. Mivel eljutott a kezelők felé is, meglátjuk mit találnak ki erre. Jelenleg csak annyit tudok mondani, hogy gondolkodnak rajta.
    Gondolom, Te sem hiszed, hogy neked külön, úgymond kiszúrásból adnak kis kastélyokat? 
    Uriel
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Mab (HU2) mondta:
    Nálam több, mint 10 event óta nem volt nagy vár, tökre mindegy, hogy mennyit ütöm őket 5-600-as várakat dob be. 
    Lassan nagyobb esélyem van a lottó ötöst eltalálni, mint egy 1500-as netán 2 ezres várat kapni, ennyit a nagy számok törvényéről. :) 
    nekekm most 1 1600-as volt:)

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Mab (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Nálam több, mint 10 event óta nem volt nagy vár, tökre mindegy, hogy mennyit ütöm őket 5-600-as várakat dob be. 
    Lassan nagyobb esélyem van a lottó ötöst eltalálni, mint egy 1500-as netán 2 ezres várat kapni, ennyit a nagy számok törvényéről. :) 
    nekekm most 1 1600-as volt:)

Gratu! :)
    Köszi:) 
    ahogy régebben egy játékos mondta nekem "ki mit érdemel" :DD
  • Tessék az egyik régi szövi tag most tért vissza ezen a napon 7k-s idegent 7k-s idegent kapott...kb. 5 csapás után...
    34 idegent vertem :D semmi :D 
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    Sajnos nem értem és hogy miért van ez hogy csak 400-500 védős idegeneket vagy varjukat ad be a rendszer.

Ha valaki benne szeretne lenni a a legjobb szászba esélye sincs rá mert nevetséges dicspontot kap érte.

Ha mégis ad be egy 1200 védőset mire oda érek vele akkor már csak 500 védő van benne.

Ez is hiba.  De miért nem lehet be adni több védőset. Nem értem Ha valaki  700as legendás szinten van az kap olyat hogy 1 millios dicspontott kap érte igy kőnyü bent lennie a 100 vagy az 50 legjobba.

Miért van ez igy nem értem.

Választ szeretnék kapni rá

Maradok tisztelettel

Bella1.
    Szia!
    Nem biztos, hogy erre a válaszra vársz. Azért van így, mert így tervezték meg a rendszert. Tulajdonképpen arról van szó, hogy minél többet legyenek játékban az emberek, sok játékkal sokkal többen vegyenek rubint. Vagy a játékkal töltött időt kell növelni, vagy rubint kell venni. A nagy kastélyok pedig jönnek, ha valaki 100-150 támadást indít egy event alatt. A védőszám változása valóban megesik, de ez akkor is lehet, ha valódi ellenfelet támadsz, sőt még nyithatnak is, s akkor csata sincs.
    Uriel

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt