Játék Etikett

124

• Arven (HU2)Arven (HU2) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.06.2017
    Sziasztok!
    Nem szoktam panaszkodni hogy felgyujtanak. A játékban benne van. De! hogy valaki-Bruttantyu-visszajön 2 nap múlva az égőre 6 hullámmal az kicsit tulzás. Esetleg néhányan így kompenzálják,igazolják hogy nem használnak botot? Ja és van köztünk 770 egynehány szint különbség. Kérdésre reakció semmi. Gondolom most következik a többi királyság. Max befejezem. Egyébként csak papolás az etikus játék. Kicsiknek kötelező,nagyok-tisztelet a kivételnek!- nem foglalkoznak vele!
    További szép napot!
    Post edited by Tündérkeresztanya on
  • Wolf Judit (HU2)Wolf Judit (HU2) Bejegyzések: 6
    Játéketikett?Az már itt rég nincs.Adraszteia nevű játékosnak nem nevezhető egyén 7-8-9 szöviktől szedte össze az összes faluját gátlástalanul az elmúlt 2 év alatt.Most éppen a Deres megbecsült tagja, ahonnan nyugodtan folytathatja az erődtámadásokat és égő várak támadását az ő égiszük alatt kizárólag 15 szinttől lefelé.Kétségtelen, feljebb támadni nem mer, mert egy hasonló szintű szövi tagja simán beverné. Rubin van dögivel... Bár az én szövim 15 szintű, szegény mégsem tudta 3-4 alkalommal sem kikémlelni a váram.Vak dühében,naponta többször jön vaktában,én meg hagyom, had élvezkedjen.Panasszal hiába élsz ellene/ mint ahogyan itt tanácsoltátok/A tisztelt vezetőségüktóből Brokenheart irogat értelmetlen nem az esettel kapcsolatos választ..Mind tartalmukat, mind a stílusát nem minősíteném..Ahol egy helyettes egy másik szövi vezetőjét  lebirkázhatja,és mindezt egy nagy szövi nevében teszi, akkor elgondolkodtató, hol van a fennt leírt etikettnek akár töredéke is. Arról már nem beszélve náluk külön etikett van a kis szövik sérelmére.Mint írta:Ha neki fára van szüksége, miért menne hasonló szintű szövihez érte?Azt bevédhetik,és katonákat veszthet.Hát itt tartunk a játékkal barátaim!Ez az új Deres  etikett.
    Wolf Judit @ hu 2
  • Lady Zsarnok (HU2)Lady Zsarnok (HU2) Bejegyzések: 4
    Az eredeti, KyoPityus által nyitott "Játék Etikett" téma törölve lett.

Megnyitottam ezt a témát, itt szintén a játék etikettről beszélgethettek egymással.
    Megoszthatjátok egymással a gondolataitokat, tapasztalataitokat, érzéseiteket.

A szabályok:

- Tiszteld a másikat! (Egymás sértegetése és a személyeskedés bármilyen formája tilos!)
    - Bizalmasság és anonimitás! (Játékosok és szövetségek neveinek a leírása nem megengedett! Kivétel ez alól az, ha valaki -játékos vagy szövetség- ehhez hozzájárul!)
    - Ne térj el a témától! (Maradj a témánál, minden más hozzászólás törlésre kerül!)
    - Bármit írsz ide, tartsd szem előtt a Közösségi Irányelveket!

• Molke (HU2)Molke (HU2) Bejegyzések: 4
    "grat és nem gondoltam volna hogy gerinctelen senki vagy!nem tettem a szövidért sokat hisz esélyt sem adtál rá!kb egy 10 éves szintjén mozog az agyad bár ök még nálad is okosabbak!pfff a fajtád irtani kellene és igérem nagyon bánni fogod ezt a támadásod mert jellemtelenül tetted!!"

ha ilyen levelet kapok ez fenyegetés?
    molke
    Molke @ hu 2
  • bobek01 (HU2)bobek01 (HU2) Bejegyzések: 18HU2
    Ezzel nem vagy egydül még a szabályos támadásokra is többen így reagálnak , az ilyen üzeneteket figyelmen kívül kell hagyni , ha meg tovább kekeckedik válasz nélkül farmolni egyszer csak megunja a dolgot.
    bobek01 @ hu 2
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Ezzel nem vagy egydül még a szabályos támadásokra is többen így reagálnak , az ilyen üzeneteket figyelmen kívül kell hagyni , ha meg tovább kekeckedik válasz nélkül farmolni egyszer csak megunja a dolgot.
    Pedig ha egy támadás szabályosan zajlik le, azért nem illik lehurrogni a másikat. Ha kikapsz akkor gratulálsz a támadódnak, hogy szépen csinálta és esetleg tippet kérsz tőle ha úgy érzed kevesebb tapasztalattal rendelkezel.
    Ha meg sikeresen véded a támadást, akkor pedig megírod azt, hogy a szerencséd az volt, hogy sikerült jól állítanod, de azért attól függetlenül szép támadás volt és akkor még normális baráti kapcsolat is alakulhat ki az egészből.
    rocker3675 @ hu 2
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    Pedig ha egy támadás szabályosan zajlik le, azért nem illik lehurrogni a másikat. Ha kikapsz akkor gratulálsz a támadódnak, hogy szépen csinálta és esetleg tippet kérsz tőle ha úgy érzed kevesebb tapasztalattal rendelkezel.
    Ha meg sikeresen véded a támadást, akkor pedig megírod azt, hogy a szerencséd az volt, hogy sikerült jól állítanod, de azért attól függetlenül szép támadás volt és akkor még normális baráti kapcsolat is alakulhat ki az egészből.
    Ez így szép és jó is lenne.

De sajnos ennek is van egy hátulütője mikor az így kialakult barátságnak az egyik tagja rögtön neked panaszködik ha a szövitársad az ő szövijébe támad be :) 
  • III.István (HU2)III.István (HU2) Bejegyzések: 8HU2
    Nem hiszem el, hogy még mindig létezik a topic..
    Mik vannak...
    Deres
    Főtörzsörmester :smile:
  • Szevasztok!
    Érdekelne, hogy mit mond a játék etikett erre az esetre:
    ROMOS KASTÉLY, falvakat elfoglaltam, erődöt elvettem. ÚJRAÉLED, SZÉTVER, nem beszél, nem kérdez, nem tárgyal, nem tisztázza a helyzetet, csak ÜT VÁG. Szerintetek ki az aki nem fair? Eddig azt hittem, romos dolgok azok szabad prédák. De kérem lehet, hogy én egy hülye vagyok, de tessék engem tanítani!

Köszi
    etikett? van még ilyen?Egyre durvább dolgok vannak ebben a játékban.A levelezési stílus is vérlázító.Nem rég jöttem fel, de amit játékostársam  megosztott a szövi tagjaival amellett nem lehet szó nélkül elmenni.A  Deres tagja Adraszteia erővel csak úgy elvette a társam által8 órája foglalt emlékművet.Társam szóvá tette, és ahogyan szokás írt a diplomatának és az elkövetőnek.A diplomata szerint helyes  a másét elvenni, az ő szerepéről röviden ennyit.A hozzáállása minősíti önmagát és a szövetségét is.Az elkövető stílusa fenyegetőzései viszont felháborítók.Miféle stílus ez?idézek néhány szót" fogd be a pofád"," farmot csinálok belőled"" költözz el innen".Az ilyen játékos a szövetsége szégyene.Arról nem szólva hogy előrejutását, kizárólag az erőfölényének köszönheti. gyarapodását pedig a jóval gyengébb 8-s 9-s szövik faluinak elvételével .Szükség van ebben a játékban az ilyenekre?Nagyon úgy tűnik, hogy aki embertársaival ilyen hangot üt meg egy játékban,az a beteges hajlamait éli ki itt mert a való életben egy sikertelen 0. 

a a játékban
    Sajnos nála még rosszabbak is vannak. De mondjuk egy teljesen zéró értéket képviselő emlékműért ilyet...
    Erre csak annyit lehet mondani magát minősíti. Ne törődjetek vele egyébként nem sok mindent vesztettetek.
    Deres
  • Én azt tartom gusztustalannak, amit gazsi100 művel :D

Támadok egyet, aztán kiderül, hogy köze van ahhoz a kastélyhoz és mit csinál?
    Kiveri mind az 5k támadómat. Gratulálok neki :) Látom a a játékosok ebben a játékban milyen világban élnek.
    Vajon mindenkinek volt gyerekszobája?
  • Teljesen igazságos volt. Minden bizonnyal.....
    Teljesen igazságos volt. Minden bizonnyal.....
    Védeni kell az erődöket is. Ebből ez a tanulság.
    Deres
  • bobek01 (HU2)bobek01 (HU2) Bejegyzések: 18HU2

A nagy szövik előszeretettel hivatkoznak az etikai kódexre ha ellenük irányul a támadás viszont fordítva nem igaz .

A kódexet inkább az öreg motorosok tartják be a fiatalabb játékosok fittyethánynak rá.

bobek01 @ hu 2
  • piszkosfred (HU2)piszkosfred (HU2) Bejegyzések: 10
    Ritkán jegyzek meg valamit fórumon, most megteszem. Pici szövi,erőd támadás,írsz neki hogy mire jó kigúnyol,olyan szöveget ír hogy szinte falra mászol.Néhány alkalommal elgondolkodtam nem-e régi játékos másod-harmad karija. Még nem tud kárt tenni igazából,csak piszkál.  Ha visszaütsz szövi vezetőjére-aki általában-
    60-70-es-, akkor nagy a felháborodás.
    Az etikett akkor ér valamit ha megtartják,megtartassák!. Kicsik, nagyok egyaránt!
    Üdv
    piszkosfred @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Ritkán jegyzek meg valamit fórumon, most megteszem. Pici szövi,erőd támadás,írsz neki hogy mire jó kigúnyol,olyan szöveget ír hogy szinte falra mászol.Néhány alkalommal elgondolkodtam nem-e régi játékos másod-harmad karija. Még nem tud kárt tenni igazából,csak piszkál.  Ha visszaütsz szövi vezetőjére-aki általában-
    60-70-es-, akkor nagy a felháborodás.
    Az etikett akkor ér valamit ha megtartják,megtartassák!. Kicsik, nagyok egyaránt!
    Üdv
    Szia!
    Sajnos maga a téma viszont nem ritka. Többen is jeleztek ilyen eseteket, ez elszaporodott mostanában. Kisebb karakterek költöznek valaki mellé, és akár az erődöt is támadják. Tudnak róla, s talán egy megoldás lenne, ha nagyon alacsony szintű nem tudna támadni sokkal magasabb szintűt, vagy a minimális támadók számát kellene felvinni, mondjuk 400-ra.
    Hasonló ötletek érkeznek, és remélhetőleg valami változtatást tudnak majd kitalálni.
    A személyes levelek pedig, csak annak szólnak, akinek írták, a felháborodással nem lehet mit kezdeni. Az etikett, a játékosok saját becsületére van bízva, hogy betartják-e. Mint az életben is, vannak sajnos olyanok, akik nem tartják be ezeket az íratlan szabályokat. Erre nem lehet megoldást kitalálni.
    Uriel
  • "Sajnos maga a téma viszont nem ritka. Többen is jeleztek ilyen eseteket, ez elszaporodott mostanában. Kisebb karakterek költöznek valaki mellé, és akár az erődöt is támadják. Tudnak róla, s talán egy megoldás lenne, ha nagyon alacsony szintű nem tudna támadni sokkal magasabb szintűt, vagy a minimális támadók számát kellene felvinni, mondjuk 400-ra.
    Hasonló ötletek érkeznek, és remélhetőleg valami változtatást tudnak majd kitalálni.
    A személyes levelek pedig, csak annak szólnak, akinek írták, a felháborodással nem lehet mit kezdeni. Az etikett, a játékosok saját becsületére van bízva, hogy betartják-e. Mint az életben is, vannak sajnos olyanok, akik nem tartják be ezeket az íratlan szabályokat. Erre nem lehet megoldást kitalálni.
    Uriel"

Szia

Maga a GGS teszi lehetővé ezeknek a "kis" váraknak a károkozást.Miként?Be sem kell regisztrálnia,csak "játszik",email és egyéb megerősítés nélkül/ami régen nem így működött/.Ezután a GGS telerakja katonával,amit ugyan etetni nem tud,de 1000-1200 as létszám is felgyűlik benne percek alatt.Rubint is kap bőven indulásnak.Nem is lenne ezzel gond,ha nem"rossz" célra használnák fel,hanem kedvtelésből.Sorszámozva nagyüzemben érkeznek a váracskák és lepik el a szervert.Maga a kis vár nem jelentene veszéjt.De ha berakják egy "nagy"szövetségbe,és tolnak 100K végőt,egy szerver nem elég,hogy kiüsd a hódítást,mert ugye egy kis várra nem tudsz nagy sereget pakolni.Ami szintén a GGS találmánya.Tehát a problémát maga a GGS okozta azzal,hogy megkönnyítette ezen váraknak az indulást.És hogy ezek után van e "kedve" a régi játékosnak pénzt költeni a kikapcsolódásra.Ugye csak viccelnek,mire arra,hogy amibe beleölsz több havi fizudat,egy mozdulattal lehuzzák?Persze,hogy zúgolódik mindenki.Elvesznek évek óta működő dolgokat,csak mert nem tudnak gátat szabni a multinak.Ezért"büntetnek"mindenkit.Korrekt!Az etikettről és az elöttem szólókhoz hozzáfűzném.Támadnak,ez a játék.Nagy várak és hol az igazság?Nézzük már a munkát,időt és pénzt amit mondjuk egy 800 abba a várba belezavart.Nem a szél fujta nekik össze.Én kicsi vagyok,és talán fel sem növök,és talán ebben a játékban fel sem akarok!

Strong

• Lajos35 pl.ugyanezt csinalja,mint ahogy fent emlititek
    PETYA_414Hero @ hu 2
  • Elfillia (HU2)Elfillia (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    szerkesztette ezt: 07.12.2017
    Halloztok. nem tudom hová kéne ezt írni. nem találtam olyan topikot, hogy játékos jelentése, rossz magatartás etiket révén. Tehát itt szeretnék jelenteni egy játékost többi játékos társa megsértése miatt. Folyamatosan sérti játékos társait.
    ezt mai nap folyamán küldte lovas5. Káromkodós beszélgetések nincsenek meg vele kapcsolatban. de majd küldöm ha megint rá kezdi. Azonban már ez se ép etikettnek megfelelő viselkedés szerintem. (világ 2)
    Post edited by Uriel on
Sign In to comment.