Főoldal Hungarian Játékos bemutatkozások

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Uriel új moderátor

2»

• Lidérc (HU1)Lidérc (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 12.09.2017
    Szia!

Azt lehet tudni mikor kapjuk meg?

*Erre gondolok...

Level 70+:

- 6000 Todesschrecken
    - 3000 Dämonenfratzen
    - 1000 Flammenträger
    - 1000 Kompositbogen-Schützen
    - 275.000 Nahrung
    - 5 Stunden 100% Bonus für das Langzeitevent
    - 5 Stunden 75% Bonus für Samurai Event
    - 200.000 Münzen

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Zorba (HU1) mondta:
    Szia!

Azt lehet tudni mikor kapjuk meg?

*Erre gondolok...

Level 70+:

- 6000 Todesschrecken
    - 3000 Dämonenfratzen
    - 1000 Flammenträger
    - 1000 Kompositbogen-Schützen
    - 275.000 Nahrung
    - 5 Stunden 100% Bonus für das Langzeitevent
    - 5 Stunden 75% Bonus für Samurai Event
    - 200.000 Münzen

Szia!
    Úgy olvastam, hogy vasárnap a Német szerver összeomlott. Ott külön kárpótolták a játékosokat.
  • Lidérc (HU1)Lidérc (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Így már érthető, köszönöm az infót! :)
  • Imre király3 (HU2)Imre király3 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Szia Uriel !

Van -e információd arról , hogy vissza adják-e valaha a kovácsinast a korábbi ajánlataival ?

Az ígért kereskedő ( inkább rablónak nevezném ) megérkezett és horror áron lehet nála vásárolni a lemaradt felszerelést.

Értem én ,hogy a játék mire megy ki, de ez így nem valami  elegáns.

Válaszod előre is köszönöm : Imre
    Imre király3 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Ez a játék egy üzlet is, amiben profitot kell termelni. Sajnos az ilyen akciók, mind a rubin vásárlásra buzdítanak. Lehet, hogy nem elegáns, de más módja egyenlőre nincs. A kovácsinast is üzleti okok miatt vették ki a játékból.
    Uriel
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Uriel mondta:
    Szia!
    Ez a játék egy üzlet is, amiben profitot kell termelni. Sajnos az ilyen akciók, mind a rubin vásárlásra buzdítanak. Lehet, hogy nem elegáns, de más módja egyenlőre nincs. A kovácsinast is üzleti okok miatt vették ki a játékból.
    Uriel

Én is már nagyon várnám a kovácsinast:) jó lenne venni felszereléseket:)
  • gerákandris (HU2)gerákandris (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 30.08.2020
    Szia! szeretném megkérdezni, hogy nem lehetne valamilyen szankcíót kitalálni olyan esetre ami etikátlan mert van egy tag [...] aki azt hiszi hogy mindent megtehet olyannyira, hogy ő és idézem "pénzes csávó vagyok és én megtehetek mindent és elvehetek mindent". Gondolok olyanra pl , hogy kizárják 1-2 napra stb., Több éve játszom már de ilyen pofátlan embert még nem láttam, elgondolkodtam hogy feladom a játékot emiatt [...], és nem csak én a szövi többi tagja is ezen gondolkodik. Köszönöm válaszod! Mi egy nyugis szövetség vagyunk nem lehet ránk panasz ha valaki esetleg támadott  minket azt okkal tette de utána meg tudtuk beszélni. Emberek vagyunk és meg lehet beszélni mindent de nem úgy hogy elhordjuk a másikat mindennek és zsaroljuk a másikat!
    Post edited by BM Rot on
  • gerákandris (HU2)gerákandris (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Szia! szeretném megkérdezni, hogy nem lehetne valamilyen szankcíót kitalálni olyan esetre ami etikátlan mert van egy tag [...] aki azt hiszi hogy mindent megtehet olyannyira, hogy ő és idézem "pénzes csávó vagyok és én megtehetek mindent és elvehetek mindent". Gondolok olyanra pl , hogy kizárják 1-2 napra stb., Több éve játszom már de ilyen pofátlan embert még nem láttam, elgondolkodtam hogy feladom a játékot emiatt [...], és nem csak én a szövi többi tagja is ezen gondolkodik. Köszönöm válaszod! Mi egy nyugis szövetség vagyunk nem lehet ránk panasz ha valaki esetleg támadott  minket azt okkal tette de utána meg tudtuk beszélni. Emberek vagyunk és meg lehet beszélni mindent de nem úgy hogy elhordjuk a másikat mindennek és zsaroljuk a másikat!
    Már tárgytalan! Majd lesz valahogy  :/
  • cobra7400 (HU2)cobra7400 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Olyan kérdésem lenne,hogy mit lehetne tenni egy bizonyos szövetséggel,hogy ne támadjon egyfojtába.Egy feladat miatt az összes kastélyomat,erődömet második napja egyfojtában támadják.Ráadásul ég az összes.Javítani sincs lehetőségem mert még ég támadják.A választ előre is köszi. cobra7400
    cobra7400 @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 288
    Szerintem ilyen feladat nem létezik, de lehet hogy a Modik erre mást mondanak

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt