Javaslatok

Kedves fórumtagok!

Lenne pár felvetendő javaslatom a játékkal kapcsolatban:

1.: A legendás szinteket ~100-as csoportokba szeparálni, jelentősen javítana/egyensúlyozna a helyzeten. Lássuk be, legtöbbünknek nem érdeme elérni a 70-es szintet, mert afölött nem lehet/nagyon csekély az esélye komolyabb helyezést/jutalmat szerezni, elérni. Lehet jönni azzal, hogy 1-69-es szintig azért vannak szétosztva ilyesmi csoportokba a játékosok, mert ott tényleg nincs az egy 12. szintűnek, mint egy 55. szintűnek, de 70. szint fölött csak a rubin/befektetett idő és a szövetség számít. Innentől nem látom esélyesnek, hogy egy 12. legendás szintű felvegye a versenyt egy 800. legendás szintűvel..  :|

2.: A "pihenő szövetségek" megszüntetése. Ez az egyik legnagyobb hülyeség, ami a játékban van. Tartsuk tisztetben ezeket a "pihenő játékosokat", de amint visszatérnek, mint ha semmi sem történt volna, nem kell meglepődni, ha Ő megtámad. Legtöbb ilyen szövetség ráadásul a "védelmét" élvezi nagyobb szövetségeknek, (ez már inkább pofátlanság), ha valaki tényleg csak "pihen" (később visszajön játszani, nem csak megunja a játékot, és majd visszatér, amikor gondolja) az bízza a karakterét valaki olyanra, aki csinálja neki. Passzív játékosok, bocsánat, "pihenő" játékosok tömkelege van a legtöbb szerveren, aki esetleg frissen regisztrál és játszani is szeretne, (mert van ilyen ember is), alig/sehogy nem tud egy két küldetést megcsinálni (erőd foglalás), mert egyből ugrik rá a védelmező szövetség, pedig teljesen jogosan elvehetné az olyan játékostól, aki semmilyen aktivitást nem mutat, mert ez nem tisztességtelen cselekedet.  ;)

Személy szerint ezt a kettőt érzem a legfontosabbnak, a 3. már más jellegű.

3.: A játék textúráit jobban kidolgozhatnák egy-egy épületnél, szerintem jobban is néz ki, ha látható a fejlődés az épületeken, ráadásul, vegyük pl. a Dicsőségemlékművet, itt lehet mondani, hogy csak a rubinra hajt a játék, jogosan. (Természetesen nem kell megépíteni kötelezően.) Viszont, ha a játék, már nyerte el az "év játéka" díjat (2011-ben), akkor szerintem legalább megtehetnék, hogy ha nem is szintenként, de 20/50 szintenjént máshogy nézzen ki pl. egy ilyen Dicsőségemlékmű, mert elég vicces, hogy kerül több ezer rubinba a fejlesztgetése, ad vagy 2% bónusz dicsőséggel többet szintenként, és ugyanúgy néz ki egyes szinten, mint 800.-on..  :)

Ezek szúrtak nekem szemet az utóbbi időben, szerintem jó lenne ezeket kivenni/kijavítani.

Köszönöm.
pistiC aka va3kama3 →  YT:  http://bit.do/pistic
«138

• jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) Bejegyzések: 81HU2
    pistiC (HU2) mondta:
     Dicsőségemlékmű, mert elég vicces, hogy kerül több ezer rubinba a fejlesztgetése, ad vagy 2% bónusz dicsőséggel többet szintenként, és ugyanúgy néz ki egyes szinten, mint 800.-on..  :)
    A Dicsőségemlékmű tudtommal csak 100-as szintig van. 
    De valóban jobb lenne, ha tennének más textúrákat a játékba.
    HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

• XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2
    Szia!

Kis észrevételek...

1. Nem tartom butaságnak... bár legendás 550-es és 800-as között nincs különbség semmi... de teszem azt lehetne 3-4 csoportba osztani...

2. "pihenő szövik" = alt szövik = bányavárak (legalábbis az esetek 90%-ban) 

3. A legtöbb játékost nem feltétlenül érdekli a kinézet csak az, hogy megéri-e vagy sem... 

+1 először a játékélményt kellene javítani azaz a folyamatosságot és hogy ne legyenek technikai gondok bugok stb... 
    XelysaX @ hu 2
  • pistiC (HU2)pistiC (HU2) Bejegyzések: 11
    pistiC (HU2) mondta:
     Dicsőségemlékmű, mert elég vicces, hogy kerül több ezer rubinba a fejlesztgetése, ad vagy 2% bónusz dicsőséggel többet szintenként, és ugyanúgy néz ki egyes szinten, mint 800.-on..  :)
    A Dicsőségemlékmű tudtommal csak 100-as szintig van. 
    De valóban jobb lenne, ha tennének más textúrákat a játékba.

Akkor valószínűleg összekeverem valamivel, de igen, a lényeg a textúra :)

Szia!

Kis észrevételek...

1. Nem tartom butaságnak... bár legendás 550-es és 800-as között nincs különbség semmi... de teszem azt lehetne 3-4 csoportba osztani...

2. "pihenő szövik" = alt szövik = bányavárak (legalábbis az esetek 90%-ban) 

3. A legtöbb játékost nem feltétlenül érdekli a kinézet csak az, hogy megéri-e vagy sem... 

+1 először a játékélményt kellene javítani azaz a folyamatosságot és hogy ne legyenek technikai gondok bugok stb... 

1. Igen, ez jó ötlet

2. Alszövi alatt inkább én a toborzót értem. Ezek passzív "alszövik", szerintem sok értelme nincs. Sok gondot tud okozni.

3. Lehet így van, engem azonban érdekel, ha már egy ilyen flashjáték :smile:

+1 Ezzel teljes mértékben egyetértek, de ezt elvileg "folyamatosan" javítgatják.
  • Nekem még az szúrt szemet egy ideje hogy a csarnokban szerintem túl sok az a 7 nap amit várni kell a pontok újra elosztásánál. Pörgősebb és szerintem jobb lenne ha ezt az időt csökkentenék 2-3-4 napra.
  • pistiC (HU2)pistiC (HU2) Bejegyzések: 11
    Nekem még az szúrt szemet egy ideje hogy a csarnokban szerintem túl sok az a 7 nap amit várni kell a pontok újra elosztásánál. Pörgősebb és szerintem jobb lenne ha ezt az időt csökkentenék 2-3-4 napra.
    Érdekes felvetés, én támogatom, de nem oly vészes még így sem. Viszont utóbbi időben vicc lett ez az egész zsetonos dolog, már (szinte) nem is ad semennyit, ér 2000 rubint 1 db, de azért felkínál érte 16 démon/halálegységet. Röhejes. A nemességinél is a jegyeknél hogy felvitték a határokat: 1. díjszint - 15 pörgetés, 2. dsz. - 80 pörg. 3. dsz. - 180 pörgetés.. Vicc... de amikor fosztogatni kell a 3. díszint van 720000 zsákmánynál.. nagyon kiegyensúlyozatlan az utóbbi időben és alig ad jutalmat/egyre inkább nem éri meg szerintem.
  • danilklc (HU2)danilklc (HU2) Bejegyzések: 14
    Pont most írtam be máshova, de ide jobban illik:
    a nyomorult technikussal kéne valamit kezdeni, mert az, hogy 1 sikeres kísérletre jut 30 sikertelen, az elég gáz. Akkor inkább kerülne egy kísérlet több aranyba, de az sikeres legyen. Egyébként is, mi az, hogy sikertelen???
    Most, ha ki akarsz maxolni egy parit, az sokmillió aranyba fáj (esetleg soktízmillióba). És csak mennek el az egyre és egyre több aranyak a sikertelen kísérletekre. Na ez a rablás, nem a rubin. :/
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    a nyomorult technikussal kéne valamit kezdeni, mert az, hogy 1 sikeres kísérletre jut 30 sikertelen, az elég gáz. Akkor inkább kerülne egy kísérlet több aranyba, de az sikeres legyen. Egyébként is, mi az, hogy sikertelen???
    Most, ha ki akarsz maxolni egy parit, az sokmillió aranyba fáj (esetleg soktízmillióba). És csak mennek el az egyre és egyre több aranyak a sikertelen kísérletekre. Na ez a rablás, nem a rubin. :/
    "Kihívás"
    Nekem semmi bajom sincs ezzel , van egy kis kihívás :)
  • Netti (HU2)Netti (HU2) Bejegyzések: 68HU2
    30? volt az 50 is a nyamvadt mellvértnél :) 15-ös szintről 20-ra csak 8 misibe fájt... de az nagyon :)
    Netti (HU2)

• Gaborlol (HU1)Gaborlol (HU1) Bejegyzések: 6HU1
    Berimond

jó őtletnek tartanám ha a berimondon szerzett erőforrásokat is lehetne a királyságok között küldeni....

• kovij40 (HU2)kovij40 (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Sziasztok
    A parancsnokok számát megduplázni. A nyertes csaták után bonuszpontot kapnának a parancsnokok, és ezekkel lehetne fejleszteni a képességeiket, A piaci szekereknél a fordulok számát belehessen állítani, a térképen a támadott tornyokat meglehessen színezni, így nem kellene keresgélni, és nem maradna ki egy sem a nyersi szerzésböl. A küldetéseknél, itt gondolok a töviskirály, stb , megnyerhetö tárgyat kicserélni, mert ami most van azon már tulhaladot a játék, egy sokkal erősebb  bonuszos tárgyat lehessen nyerni.
    most kb ennyi:)
    sziasztok
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,424Moderator
    Sziasztok
    A parancsnokok számát megduplázni. A nyertes csaták után bonuszpontot kapnának a parancsnokok, és ezekkel lehetne fejleszteni a képességeiket, A piaci szekereknél a fordulok számát belehessen állítani, a térképen a támadott tornyokat meglehessen színezni, így nem kellene keresgélni, és nem maradna ki egy sem a nyersi szerzésböl. A küldetéseknél, itt gondolok a töviskirály, stb , megnyerhetö tárgyat kicserélni, mert ami most van azon már tulhaladot a játék, egy sokkal erősebb  bonuszos tárgyat lehessen nyerni.
    most kb ennyi:)
    sziasztok
    Szia!
    Sok jó ötlet van ebben. Állandóan fejlesztik a játékot, s egy egy ilyen változtatás rengeteg programozási feladat. Gondolom megvitatják az összes bejött ötletet, és amit jónak látnak, azt megpróbálják. Én továbbítom ezeket, mert sok közülük valóban jobbá tenné a játékot.
    Uriel
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    Ezzel egy probléma lenne véleményem szerint. Ha a parancsnokok minden nyertes csata után kapnának egy kis bónuszt, mégha maximalizálva is lenne, újra előtérbe lenne helyezve a fosztós kastélyok használata és egy éles támadás előtt a fosztósok támadásával kimaxolhatja a játékos a parancsnokát ezzel a bónussal. Egyébként nem annyira rossz ötlet, de van még mit átgondolni rajta hogy ez a legtökéletesebb legyen ha bevezetésre kerülne egy ilyen.
  • kovij40 (HU2)kovij40 (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Sziasztok
    Kilehetne küszöbölni , hogy ne tudják kis csatákkal felhuzni a parancsnokot, pl. csak azokra a csatákra adna fejlesztési pontot aminél legalább 5 ezer védő van, a támadót kastélyban.
    És az is jó lenne ha a prémium parancsnokot lehetne választani és nem kellene megvárni míg a saját parancsnokok elfogynak és csak utána lehet használni a prémium parit
    :)
    sziasztok
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 74HU2
    Hali 

Nem lehetne a berimondon gyártható katonák 1100-as lakhelyét pl megduplázni vagy legalábbis növelni én szerettek levinni katonát de 1500-is néha hipp hopp elmegy s ha az ott gyártható katik száma több lenne. Egyszerűen 3szor ennyit tudnék én is és a társaim is ütni :D
    szerkesztette ezt: 02.10.2017
    Szia!
    Ez esetben mindenki háromszor annyit tudna támadni, és pillanatok alatt elérné a maximumot. Talán éppen az benne a játék, hogy bizonyos időhöz van kötve. A több és gyorsabb lehetőségek ott vannak. Fel kell húzni a falat, a tornyot, a sátrakat, morálpont növelőkkel tele a kastélyt, teljesen kihúzni a falat. Mindezekkel elérheted azt, amit írtál. Ez a módszer kicsit több időt igényel, viszont ez a játék. Ezért azt gondolom, ez egy ajándék lehetne, de nem hiszem, hogy ebben újítanának valamit.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 74HU2
    Egy pár óra alatt felhúzok mindent s emelem a levihető katonák számát is :)
    De mivel emelték 56 ezerről 150 ezere a végeredményt így :D hát mást is emelhetnének :D
  • dwalron (HU2)dwalron (HU2) Bejegyzések: 2
    Lenne egy két ötletem nekem is. 
    1. épulet elem alapanyagokat lehessen beváltani pl 1 lélekkövet 100 finom homokra visszafelé meg 125 finom homok 1 lélkekő. Ha már van piac akkor pl ezt azon belül lehessen megvalósítani
    2. Szintén a piac épületen belül lehessen A szenet,vasat, ércet, üveget, aranyat átalakítani egyikből a másikba amolyan adok veszek. a piac árus és a kastélyom között. Pl 20000 arany 200 üveg, vagy 200 üveg 18000 arany csak hogy oda vissza ne érje meg váltogatni legyen minimális veszteség pont ugy mint a zöldről a jegesre vagy visszafelé aru cipelésnél. 
    3. Más játékosoknak lehessen aranyat küldeni (kis szinten sokszor jól jön de nagyobb szinteken is. 
    4. faluk számát tényleg redukálni kellene mert nem olyan régen láttam nem is egy olyan kastot a jegesen és a tüzesen is aminek vol 25-26 faluja csak egy régióban(jegesen). Ha már vannak "pihiszövik ami csak nyersi farmolásra vannak akkor legyen 15 falu minden területen max 3-3-3 mindenből. egy legendás 800 asnak aki már semmit se tud fejleszteni és óránként 20+ fát termel faluval + másik kastokkal(pihiszövi), minek kell hogy 25 faluja legyen míg mások akik elérik a 70 es szintet frissen egy falut nem találnak és ha küldijük an ugy kell kölcsön kérniük hogy meg tudják csinálni azt a küldit. ha meg rámersz irni egy olyanra akinek van 10+ faluja hogy egy küldi miatt adjon kölcsön vagy segítsen neked kemény 3 órába fájna és 1 sereg mozgatásba amiben 1 katit veszt csak még ő van felháborodva hogy miért nem keresgél a játékos, vagy kutat ures falu után.
    5. Romos kastélyok faluit lehessen megkülönbőztetni az aktív játékosok faluitól pl piros karika a falu körül 
    6. a romos kastoknál ha ráhúzzuk az egeret a romokra és kattintunk legalább legyen látható mennyi ideig van még a térképen és ne csak akkor ha milliószor kattinthatunk és áthelyezés menüben nézegetjük. 
    7. Lehessen a jegesen, tüzesen, sivin is kastot áthelyezni úgy mint a zöldön. 

Meg amit most a nomádok alatt észrevettem hogy az egyik parimnak nem mindig adja be a gyorsabb vágtázást. Pl ugyanarra a nomád táborra 4:45 perc volt a menetideje szárnyalva de volt, hogy 2:30 perc lett ugyanúgy szárnyalva ugyanarra a táborra. 

Szia!
    A piac újabb lehetőségei már felmerültek kérdésként. Azt, hogy ebből lesz-e valami, még nem tudni.
    Az aranyküldés, lehet egy jó ötlet, bevetem.
    A faluk száma is felmerült, mint kérdés, hiszen, akik nagyon az elején kezdték a játékot, azoknak több lehetett és ez még mostanra is megmaradt.
    Az, hogy mire kellhet a nyersanyag, azt Te is tudod. Bármilyen szinten is van valaki, ha már fejleszteni nem tud, azért a dolgokat ők is nyersanyagért vehetik. S ott vannak még a különböző kihívások, az eredmények menüben, ahol a mester szintekhez rengeteg nyersanyag kell, stb.
    A falvak szórása sajnos ahhoz kötött, hogy mennyi új játékos lép be a világokba. Mivel ez a szám inkább csökken, mint nő, ezért nincsenek üres favak. Azt, hogy valaki kölcsön adja-e, ez teljes mértékben egyéni választás, erre nincs megoldás.
    Romos kastély falvai jelölve. Ez is jó ötlet, az idő lejárat láthatósága is.
    Kastélyt áthelyezni a világokban, erre is rákérdezek.
    Az ötleteket a havonta esedékes megbeszélésen megemlítem.
    Az idő problémát a csatánál, nem tudom, miért lehetett, de ha állandóan jelentkezik, akkor a Supportnak kell erről jelenteni.
    A moderátorok csak a fórumon  felmerülő kérdéseket továbbítani tudják, megoldani, vagy a megoldást azonnal megválaszolni, sajnos nem.
    Uriel
  • jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) Bejegyzések: 81HU2

Meg amit most a nomádok alatt észrevettem hogy az egyik parimnak nem mindig adja be a gyorsabb vágtázást. Pl ugyanarra a nomád táborra 4:45 perc volt a menetideje szárnyalva de volt, hogy 2:30 perc lett ugyanúgy szárnyalva ugyanarra a táborra. 

Ezt nem nehéz kitalálni, hogy mi a probléma. 
    1. Parancsnoktól függ, hány % az utazás.
    2. Eszköztől függ, mennyi időbe tart, míg beérsz. pl a Fa eszközzel sokkal több idő a támadás. 
    3. Katiktól is függ. pl aki nehéz számszeríjast toborozz, annak sokkal több az utazási sebessége, mint a királyőrség számszeríjászának. 

HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

• DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 61HU2
     sziasztok.. itt nemcsak a dics emlékművel van baj.. hanem lassan már mindennel..   tolod az eventeket.. nomádot szamut..  veszed a közrend nővelő és dics pontos dolgokat.. közrend növelő a kaja termelés végett .. dics pontos /lófarkas zászló/ meg az eventekhez kell.. / idegenek vérvarjak/... de kérdezem én.. minek??? éjszakákat fent vagy  hogy minél több zászlód legyen.. erre kapsz 10 idegen kastit.. amiben max ha 350-550 védő szám vagy.. előző kányában 155 kastit ütöttem be.. csekély 578 000 pontot szedtem őssze.. felétöl már piri zászlót sem pakoltam... talán az lenne a megoldás ha emelnék a védő számot az idegen és a kánya kastikban.. mert azért az már kicsit idegesítő hogy egésznap szenvedsz erre jön egy szövi társ.. üt 1 idegent és kap 500 000 pont körül.. hát ezen lenne jó a gge gondolkozni.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
Sign In to comment.