Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Úgy ég a kasti hogy nem szabotálták nem támadták! Hátra menőleg sem Ez hogy lehetséges???!!

eggyik szövitakunkhóz beléptem és láttam hogy ég! de hátra menőleg nem láttam se támadást se szabotálást ! ennek mi lehet az oka???!!
t

• tipli (HU2)tipli (HU2) Bejegyzések: 8
    Az, hogy a sok csatajelentés és a sok felesleges üzenet miatt kitörlődött.
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    nem! volt olyan ,hogy 2 hónapra vissza menőleg is mutatott
  • kaszas830 (HU2)kaszas830 (HU2) HU2 Bejegyzések: 37
    De az egyes leveleket külön mappákban tárolja, a származásuk szerint. Tehát vannak pl.: elküldött üzenetek, csata és kémjelentések, továbbított üzenetek, játékos és rendszer üzenetek stb. A csata és kémjelentéseket nézd meg, az számít, hogy ott melyik a legrégebbi dátum. Egyébként ha másnak is van bejárása a kastélyba, akkor lehet hogy már azelőtt kitörölte az üzenetet, mielőtt te beléptél. Vagy esetleg átrakta az archívumba, ott is nézz körül.
    kaszas830 @ hu 2
    az archivumban egy levél lapul :( de az nem az
  • Dundiégo papi (HU2)Dundiégo papi (HU2) Bejegyzések: 70
    Ha másnak is van bejárása akkor itten valaki hunyó tuti hogy ki törölte az illető
  • Király_2Király_2 HU2 Bejegyzések: 27
    Nálam tegnap este volt egy támadás egy idegentől, és nincs róla sehol egy levél, pedig még a szamus támadási jelentések is megvannak... jelszót csak olyan tud, aki nekem erről szólna...és ég a kastély mint a fáklya
    Ezek szerint akkor most mégsem csak egy embernek a problémája?
    Warriors
  • Rodos (HU2)Rodos (HU2) Bejegyzések: 23
    nem oltotta el. ennyi. mellesleg ott a piros keret is. azaz bejovo erkezett eppen, kapott egy gyujtast ettol attol s nem oltotta el...    na de nehogy mar egy kis tuztol aljuljunk el? vannak ennel szaz ezerszer rosszabb dolgok a ggben
    Rodos
    ami akkor támadta rabló volt   ! tudomásom szerint ! De a szöviben is vannak olyan karik aminek senki nem tudja a kódját de mégis ég de levél nincs róla ! De ha valamit tudsz erről mondani 
    Köszi!
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    ....
    belépett ,nézte szabotázs/támadás, a jelit kitörölte , é nem oltott
    Rodos (HU2) mondta:
    nem oltotta el. ennyi. mellesleg ott a piros keret is. azaz bejovo erkezett eppen, kapott egy gyujtast ettol attol s nem oltotta el...    na de nehogy mar egy kis tuztol aljuljunk el? vannak ennel szaz ezerszer rosszabb dolgok a ggben

na jó ,de ez olyan kariban is előfordult aminek senki nem tudja a kódját 
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    olyan nincs hoy senki nem tudja:D
    az eredeti tulaj lépett be
    úgy gondoltam ....  és magától kitörlödött
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    ha senki se tudja a kódot honnan tudjátok hogy nincs jelentés?

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Király_2Király_2 HU2 Bejegyzések: 27
    ha senki se tudja a kódot honnan tudjátok hogy nincs jelentés?

Onnan, hogy nem érkezett? :smiley:
    Beléptem, látom, hogy ég a kastély, szövetségben a bejelentéseknél láttam, hogy kaptam dicsőséget, pedig nem támadtam, és az eventnél is kijelezett plusz dicsőségpontot, pedig mint említettem, nem támadtam. Ebből arra következtettem, hogy betámadott egy varjú/idegen (nem tudom, melyik event volt akkor) és nem kaptam róla levelet. Ennyi
    Warriors

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt