Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szerencseérmék

Sziasztok!Ahogy gondolom ti is mostanában tapasztaltátok hogy a szerencseérmék eltűntek!Mint ahogy régebben,a fesztiválokon vagy épp valamilyen eventen mindig lehetett szerezni ,de mostanában sehol semmi!Most szerintetek akkor tényleg kivették a játékból?

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 852
    Sziasztok!Ahogy gondolom ti is mostanában tapasztaltátok hogy a szerencseérmék eltűntek!Mint ahogy régebben,a fesztiválokon vagy épp valamilyen eventen mindig lehetett szerezni ,de mostanában sehol semmi!Most szerintetek akkor tényleg kivették a játékból?
    Igen, teljesen kivették a játékból, nem lesz többet. A kívánságkút is el fog tűnni idővel.
  • francsicsata (HU2)francsicsata (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Na ez megint egy durva lépés és akkor remélem hogy kárpótolnak minket akik rengeteg rubintból felhúztuk a kutat 9-es meg 10-es színtre mert nem volt olcsó.
    Na ez megint egy durva lépés és akkor remélem hogy kárpótolnak minket akik rengeteg rubintból felhúztuk a kutat 9-es meg 10-es színtre mert nem volt olcsó.
    Nekem valami olyasmi rémlik, hogy cserébe a szakértőknél kapnak napokat, meg VIP időt, de ez nem biztos.
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Ez nagyon jó,azt akarják, hogy mindenki vegyen rubint  azt leshetik én nem igen veszek.
    zsó
  • TheSuspect (HU2)TheSuspect (HU2) Bejegyzések: 13
    Mivel ez egy mikrotranzakcióra épülő ingyenes játék ezért egyértelmű hogy valamiből pénzt is kell keresniük, de vannak olyan dolgok amik miatt jó ideig én sem valószínű hogy fogok rá költeni. Az első feltöltésem 2016 őszén történt amit 2 feltöltés követett mostanáig. Az első két feltöltés után 1 hónapon belül ujra jelen volt a 200%-os rubin bónusz ami ösztönzött egy 3. feltöltésre is. De a legutóbbi feltöltés óta ami 3 hónapja történt egy darab 200%-os rubin bónuszt sem kaptam és addig garantáltan nem is fogok tölteni amíg nem kapom rendszeresen. Hogyha ez így jó nekik hogy lényegében a nagyobb rubinozók is türelmesen várják a 200%-ot ezért nem költenek, akkor csinálják. Most kivették a szerencseérméket amivel az átlag felhasználó is némiképp élvezhette a játék költekezős részét is ha ügyes volt, ezzel meg épphogy azt a réteget fogják eltüntetni a játékból akik miatt ez játéknak nevezhető. Azaz az átlag felhasználót. Igen hogyha valaki naponta beüt 30 sárkányt akkor összeszedhet annyi rubint amennyire szüksége van de az egész hu2 szerveren van 2 olyan ember aki sok sárkányt üt. Ha azt veszem észre hogy lényegében rákötelezik az embert a rendszeres költekezésre akkor én is csatlakozom a távozókhoz de egyenlőre van még remény csak lépjetek fel minél kevesebbet a játékba hogy észrevehető legyen a frissítés előtti és utáni változás.
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Mivel ez egy mikrotranzakcióra épülő ingyenes játék ezért egyértelmű hogy valamiből pénzt is kell keresniük, de vannak olyan dolgok amik miatt jó ideig én sem valószínű hogy fogok rá költeni. Az első feltöltésem 2016 őszén történt amit 2 feltöltés követett mostanáig. Az első két feltöltés után 1 hónapon belül ujra jelen volt a 200%-os rubin bónusz ami ösztönzött egy 3. feltöltésre is. De a legutóbbi feltöltés óta ami 3 hónapja történt egy darab 200%-os rubin bónuszt sem kaptam és addig garantáltan nem is fogok tölteni amíg nem kapom rendszeresen. Hogyha ez így jó nekik hogy lényegében a nagyobb rubinozók is türelmesen várják a 200%-ot ezért nem költenek, akkor csinálják. Most kivették a szerencseérméket amivel az átlag felhasználó is némiképp élvezhette a játék költekezős részét is ha ügyes volt, ezzel meg épphogy azt a réteget fogják eltüntetni a játékból akik miatt ez játéknak nevezhető. Azaz az átlag felhasználót. Igen hogyha valaki naponta beüt 30 sárkányt akkor összeszedhet annyi rubint amennyire szüksége van de az egész hu2 szerveren van 2 olyan ember aki sok sárkányt üt. Ha azt veszem észre hogy lényegében rákötelezik az embert a rendszeres költekezésre akkor én is csatlakozom a távozókhoz de egyenlőre van még remény csak lépjetek fel minél kevesebbet a játékba hogy észrevehető legyen a frissítés előtti és utáni változás.
    Én is úgy figyelem hogy eltűnt a 200-as ajánlat. Lehet, az új üzletpolitika szerint csak az kap ilyesfélét, aki rendszeresen töltöget. :) Arra úgy tekint a GG mint olyan játékosra aki megérdemli a törődést. :) "Átlag" játékos sajna senki, semmi. Nézd meg ezt a "fórumot". Biztos csak nekem imponál úgy hogy nem fórum ahol a játékosok beszélgetnek, hanem inkább hirdetőtábla ahol hárman-négyen bejelentéseket eszközölnek és slussz. Egy fórumnak a nézetkülönbségek ütköztetéséről, beszélgetésről, vitatkozásról kellene szólni, egyes játékosok problémáinak megbeszéléséről, ötletelésről stb. Régebben rengeteg hozzászólás volt itt, néha ordenáréság és trágárság is bőven, nem vitatom. De legalább volt valami. Most? Alig jár ide valaki és hozzászólás szinte nincs is. Sikeresen "kidöglesztették" ezt a helyet is, a sok agyassággal valszeg a játék is könnyen erre a sorsra juthat. Ha nem tudják a játékosokat lekötni, esetleg jutalmazni, ösztönözni, előbb -utóbb elunják a gépiesen ismétlődő hasonszőrű event hegyeket, amik tul.kép. ugyanarra a kaptafára készültek ugye. Hát sok sikert a kedves szervezőknek, supportosoknak, csatlósoknak stb. Nagy gratula, mást nem mondhatok.
    Jó ideje több szöviben meg van tiltva a fórumozás, miután ha valaki hangoztatni meri a véleményét a fórumon, akkor beverik, sőt az egész szövijét is. Igazad van, "sikeresen kidöglesztették" a fórumot.
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Mab (HU2) mondta:
    Jó ideje több szöviben meg van tiltva a fórumozás, miután ha valaki hangoztatni meri a véleményét a fórumon, akkor beverik, sőt az egész szövijét is. Igazad van, "sikeresen kidöglesztették" a fórumot.
    Azt látom, hogy az utóbbi időben nem olyan sok a Fórumot látogatók száma. Ez lehet azért, amit Te irsz, és lehet azért, mert az angol szövegekkel kicsit telepakolták a falat. Nem tudom, hogy mi a jó. Voltak itt szócsaták sokszor, ami jelenleg nincs, viszont van információnk a játék fejlődéséről, haladásáról. Nem hiszem, hogy a frissitések leirása miatt maradnának el innen az emberek.
    Abiqwyx @ hu 2
    Mab (HU2) mondta:

Mab (HU2) mondta:
    Azt látom, hogy az utóbbi időben nem olyan sok a Fórumot látogatók száma. Ez lehet azért, amit Te irsz, és lehet azért, mert az angol szövegekkel kicsit telepakolták a falat. Nem tudom, hogy mi a jó. Voltak itt szócsaták sokszor, ami jelenleg nincs, viszont van információnk a játék fejlődéséről, haladásáról. Nem hiszem, hogy a frissitések leirása miatt maradnának el innen az emberek.
    Nos nem a frissítések miatt maradnak el, hanem mert dögunalom az egész. Jön egy bejelentés angolul és? Mit reagáljunk erre? Aki megérti az angolt vagy elolvassa a fordítást sem tehet sokat legfeljebb akceptálja hogy mi van és kész. Az nem fórumozás. Fentebb leírtam hogy mit takar(na) a fórum kifejezés.

Fórum: Véleménynyilvánítás helye; olyan honlap, vagy honlapnak az a része, amelyen a látogatók saját véleményüket egy témával, cikkel kapcsolatban szabadon (szabadon!!!!) megírhatják, azzal kapcsolatban vitatkozhatnak.

Szerintetek ez most korrektül így van ugye? :D Valóban van info, de ennek az egésznek nem ez lenne a fő funkciója. Az aktuális infók közlése csak egy része kellene lenni a fórumnak nem a fő profiljának. Van egy kis fogalomtévesztés. :D Ez egy szimpla bejelentőfal semmi egyéb gyerekeim.....

Másik dolog : De jó Mab hogy ilyen gondosan és tutin megmagyaráztad a helyzetet. Nyilván a 200-as ajánlat elmaradása, a bugok, az alkusz és az alkimista kivétele, a kút fejlesztése jó drágán aztán egyik napról másikra eltűntetése, a szerencseérmék megszűntetése, az eventeken 5-6 körön keresztül 450-550 körüli kastik beadása, a szégyentelen rabló technikus, és most ez a langyi "fórum" mind a gonosz szövetségek hibája és sara. :D:D:D

Megmondom a véleményed amúgy sem mérvadó számomra, lévén csupán a játék vezetőinak, a fejlesztőknek, a supportnak a mosdatása, a hibák áthárítása, elkenése, megmagyarázása. Játékos létedre minden objektivitást nélkülöző hozzászólások, minden vonalon a lehető legnagyobb vehemenciával a vezetőség védése, kamu magyarázás, stb. Nem kell ennyire kiszolgálnod a GG-t, meg tudják ők védeni magukat szerintem. Amellett hogy elég visszatetsző ez a kiszolgáló hozzáállás és a tündérkeresztanyának történő jelentgetéseid, de a te dolgod.

Magam részéről ez volt az utolsó bejegyzésem mert a nem igazán vagyok kíváncsi erre a maszlagra ami mostanában itt megy. További jó játékot mindenkinek!
    @lalobatya eléggé félreértettél néhány dolgot, és a megjegyzésed az állítólagos Tündérkeresztanyának való jelentgetéseimről meg egyenesen bájos. De ha most jobban érzed magad, akkor egészségedre. :D
    Alább a képeken látható a bizonyíték, annak, aki esetleg eddig kételkedett volna benne, hogy igaz, amit írtam, miszerint azért tilos több szöviben is fórumozni, mert bizonyos nagyszövis játékosok nem tűrik, hogy valaki véleményt mondjon itt a fórumon, a véleményéért felgyújtják, vagy még a szövit is ahová tartozik. (Ezt sokszor másodaccból teszik. )
    Alapjáraton ez nem kellene, hogy sértsen egy eventezős szöviben játszó, megfáradt harcost. Viszont feljebb úgy beszél mint egy sértett, nagyszövis, igencsak aktív játékos. Na, ezért sem lesz itt senki moderátor.

Az már külön hab a tortán, hogy @lalobatya rám hárít olyan dolgokat, amihez közöm sincs, de semmit nem tesz érte, hogy megváltozzanak azok a dolgok, amiket annyira sérelmez. A "fehérzászlós forradalomnál" elmondtam, hogy mivel és hogyan lehetne falhoz állítani a GGE-t, de itt a játékosok zöme nem hajlandó pink zászlót feltenni, pedig a GGE csak ebből ért, ja és persze a topszöviknek is tevékenyen részt kéne venni a sztrájkban, mert így tudnának segíteni a magyar játékosközösségen. Össze kellene fogni más szerverekkel, például a némettel, angollal, ott is sokan elégedetlenek, és akkor el lehetne érni komolyabb változásokat.

Ami a fórumozást illeti: A GGE több, mint egy évvel ezelőtt bejelentette, hogy durván szigorít a fórumozási szabályokon. Ez köszönhető az európai uniós és magyar törvényeknek (lásd például az online újságok fórumait). Ehhez szintén nincs semmi közöm, és hiába gyújtotok fel, vertek laposra, űztök ki a játékból, a GGE bizonyos időközönként a törvények miatt akkor is fel fogja kérni Tündérkeresztanyát, hogy moderálja ezt a fórumot. Az már megint csak hab a tortán, hogy Tündérkeresztanya egy másik goodgame játék moderátora, nincs köze ehhez a játékhoz, és csak akkor jön, ha a GGE felkéri, ezt le is írta csakatinak. Neki nem jelentget senki. Nem tudom, honnan vetted ezt a baromságot lalobatya.

Jó múltkorjában bejelentette a GGE, hogyha hivatalosan órákkal/napokkal előre bejelenti a karbantartást/frissítést, akkor nem fog kaját biztosítani a várakba. Én megkérdeztem akkor tőlük, hogy jó, de akkor ugye mi magyarok mindig kapunk kaját, mert nálunk senki nem írja ki, mikor lesz frissítés, karbantartás, azt nekünk más fórumokról kell összeszedni. Pár órára rá ideküldték Aojent. Persze lalobatya, gondolom, idáig egyszer sem figyelted, hogy megjelent-e itt a fórumon időben a bejelentés. Mert amint ez nem történik meg, és észreveszem, megyek szólni odaát, hogy akkor jöhet a kaja, meg az emiatt dezertált katik visszaadása a magyar játékosoknak. Jelenleg a Penge-partos bug miatt piszkálom őket.

lalobatya, te mit tettél eddig az itteni játékosokért? Ja, bocs, bevertél engem, mert állítólag a GGE-t mosdatom és kiszolgálom. Hát ennyire szolgálom ki. Remélem, megnyugodtál, hogy végül csak sikerült a váramat felgyújtani a fórum miatt. Így legalább gondoskodtál róla, hogy akiben egy kicsit is megvolt idáig a jószándék, hogy segítsen, ezután százszor meg fogja gondolni, pláne azt, hogy véleményt nyilvánítson.

Eléggé félreértettél néhány dolgot, és a megjegyzésed hogy a fórumozásért lettél felgyújtva meg egyenesen bájos. De ha most jobban érzed magad, akkor egészségedre.
    Eléggé félreértettél néhány dolgot, és a megjegyzésed hogy a fórumozásért lettél felgyújtva meg egyenesen bájos. De ha most jobban érzed magad, akkor egészségedre.
    Értem, tehát a hajnali és ünnepi támadásokat augusztus 20-a miatt kaptam, mert elmosta az eső a tűzijátékot, és emellett aggódtál, hogy a hűvös időben fázni fogok, a fenti beszélgetésekből ez kristálytisztán látszik. Köszi, ez igazán rendes tőled, máris jobb.
Sign In to comment.