Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Katonák küldése Penge partra

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy penge partra nem tudok átküldeni katonákat, mert azt írja nincs kapacitás! 60 katonám van ott és elvileg 295 a kapacitás. Mit lehet ilyenkor tenni?

Köszi a segítséget!
Barbus0928

Legjobb válaszok

• Barbus0928 (HU2)Barbus0928 (HU2) Bejegyzések: 3
    Válasz✓
    összesen...nem ment támadás!

Válaszok

Válasz✓
    összesen...nem ment támadás!
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    akkor nem tudom mi a gond
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

Először is köszönöm a válaszokat, másodszor gondoltam megírom, hogy valamilyen úton-módon megoldódott a dolog, és már tudok küldeni! 
    Úgy látszik kicsit pihentetni kellett a játékot :D
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    nálam ugyanez a gond!
    megérjük valaha hogy ne legyen bugos valamelyik event??

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 880
    nálam ugyanez a gond!
    megérjük valaha hogy ne legyen bugos valamelyik event??

A gáz az, hogy hiába írod meg nekik, néznek, mint hal a szatyorban. Küldtem nekik múltkor képet is, de semmi. Egy próbát azért a support felé megér. A német fórumra kiírtam, ha lesz valami válasz, akkor megírom.
    köszi de ma már jó.
    de ez is érthetetlen ez a pihentetés...
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
    hivatalos válasz idáig nem érkezett a fórumra, viszont egy német játékos is jelezte, hogy nála is ugyanez a probléma. Ami azért is jó, mert akkor várhatóan foglalkozni is fognak vele. Ha lesz érdemi válasz, megírom.

Írt egy moderátor a német fórumra, azt írta, hogy a GGE-t tájékoztatták, tudnak a hibáról, és megnézik. Hogy ez mit jelent a gyakorlatban, azt nem tudom, remélem, kijavítják. Ennyi.
    köszönöm neked a tájékoztatást. :)

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Eljutott a hír a megfelelő helyre. Sajnos a bugokat folyamatosan javítgatni kell, mert minden frissítésnél valami új merül fel. Ez olyan technikai probléma, amit nem lehet kivédeni, és valóban nem mindenkenél jelentkeznek.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt