Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hajrá mindenki akik a szakasz ellen vannak!!!!

13

• DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) HU2 Bejegyzések: 101
    itt a hely ahol élek pontos megadása volt

Remélem a virtuális katonáid  vagy a szövetségi társaid szavai megvédenek:) .....

Gondold át megéri-e egy játék miatt................  ezt a fenyegető levelet kaptam....dzsihad2017   küldte  mivel most a Rend szövi tagja vagyok.. és a szövim háborúban áll a szakasz a deres .. és az odin szövivel  gondolom / feltételezem / hogy az említett 3  szövi valamelyik tagja küldte.. ezen kívül.. aki a Magyarország 2 szerveren játszik.. megnézheti az erődöm foglalására érkezett kiskarit zöld 732-280  érdemes megnézni az elnevezést a névhasználatot...... nos üzenem az említett értelmiségi egyénnek ...  nem egy értelmiségi... bármikor meg lehet tudni a regizés Ip címét.. ami ugyan olyan  mint az én lakás címim... tehát.. itt írom... és azért hogy lássa én nem holmi fantázia kasti mőgé bújva írogatok..  válalom magamat nyíltan.   ha valami féle sérelem éri a családomat.. vagy valami más... Ip cím alapján  dzsihad2017 kiskari tulaját  megtalálom  ki fogom kérni az ügyvédem véleményét hogy e  fenyegető levél alapján tehetek e feljelentést a rendőrségen/   és akkor átgondoljuk a dolgot....  tehát érdeklődve várom a fejleményeket.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    szerkesztette ezt: 04.07.2017
    Amikor a szakasz ellen háborúzik valamely szövetség, ott eddig mindíg voltak acc tönkretételek.

Ott van pár aberrált ember aki szereti mások accjait tönkretenni(erödöket feladni, felszereléseket eladni stb....)
    És az hogy valakit fenyegetnek, hogy megkeresik őt éés a családját is...
    Mit képzel ez a RAT meg a haverjai magukról?
    Aki ilyen leveleket kap az mindenképp jelentse a support felé, hátha sikerül az ilyen embereket eltakarítani a játékból.
    A szakasz szövetség tagsága is csak jobban járna ha az a pár teljesen nem normális tagjukat eltakarítanák!
    Post edited by Tündérkeresztanya on
  • DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) HU2 Bejegyzések: 101
    megtettem a feljelentést.. ma  Ceglédi városi és járási Rendőr kapitányságon... beindult a gépezet.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyzések: 39
    Sziasztok
    A mai nappal a LORD-Mancs szövetség megszünt.

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • ilcsi74 (HU2)ilcsi74 (HU2) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 27.07.2017
    Sziasztok!

Csak egy kérdés a  a szerver felé.
    Csupa fenyegetőzés és accfeltörés kell a szervernek?
    Ha igen akkor ne a mi oldalunkra álljatok:))

Az igazi Lilián:)
    Az accfeltörések hát igen, ez már nem  gerinctelenség ! Nagyon sok játékost érint, sok zsé benne van a kastélyokba, és feltörik a hozzátartós mail címet is. A feltört kastokból eladnak mindent. Profi hekkereket vonnak be biztos. A GG megtette a feljelentést az ügyben  ezt jelezte már a károsult  karakterek felé, ugyanis  több kastély és szövetség is érintett ebben. A nagy szövetségek zömében listát vezetnek a szövetségek ( persze akik számítanak is :) ) tagjairól, ki hol van éppen. Akadnak kémkastélyok akikkel vándorolnak a nagyobb kapcsolati  haszon reményében. Az elmúlt hónapok egyik nagy átverése a Lintner karakter, aki mindkét oldalra játszik és szolgáltat infókat. De vannak még másik karakterek is,  akik érdekes vándorutat jártak be. Az összes gerinctelent egy szerverre kellene terelni egymagukba és ott verjék egymást. Be kellene vezetni a negatív DP-t, ha olyan kastélyt támadsz, aki szintben alattad van. Akkor nem ütnék a 70/800 és társaik a 70/100 alattiakat!!!!
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    Sziasztok!

Az accfeltörések hát igen, ez már nem  gerinctelenség ! Nagyon sok játékost érint, sok zsé benne van a kastélyokba, és feltörik a hozzátartós mail címet is. A feltört kastokból eladnak mindent. Profi hekkereket vonnak be biztos. A GG megtette a feljelentést az ügyben  ezt jelezte már a károsult  karakterek felé, ugyanis  több kastély és szövetség is érintett ebben. A nagy szövetségek zömében listát vezetnek a szövetségek ( persze akik számítanak is :) ) tagjairól, ki hol van éppen. Akadnak kémkastélyok akikkel vándorolnak a nagyobb kapcsolati  haszon reményében. Az elmúlt hónapok egyik nagy átverése a Lintner karakter, aki mindkét oldalra játszik és szolgáltat infókat. De vannak még másik karakterek is,  akik érdekes vándorutat jártak be. Az összes gerinctelent egy szerverre kellene terelni egymagukba és ott verjék egymást. Be kellene vezetni a negatív DP-t, ha olyan kastélyt támadsz, aki szintben alattad van. Akkor nem ütnék a 70/800 és társaik a 70/100 alattiakat!!!!
    Hát ja
    A szakasz a szokásos módon elkezdte az ellenfelei játékosfiókjainak tönkretételét.
    Az odinban is volt ha jól tudom
    És az nem semmi ha jól sejtem...
    a csicskaszövijükben is kiheréltek 1 játékost hogy ezzel jelezzék hogy rábsznak ha nem az ő oldalukon veretik magukat...
    és még vannak akik a szakasz mellett vannak?
    sajna a RAT által használt kifejezés(csicskaszövi) tényleg találó
    Bár lehet ezen szövik nem csicska szövik, csak a vezetése...
  • ilcsi74 (HU2)ilcsi74 (HU2) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!

Már írtam, hogy a Lintner kastély kémkastély, de azt hitéttek szórakozok.  No most jutott el a hír, hogy bár állítólag az ellenállás és barátai mellett van, tegnap hadat üzent az egyik szövetségesüknek. Akkor most melyik oldalon is áll ???

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Tomm (HU2)Tomm (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Vannak ilyen érthetetlen dolgok Ilcsi :))
    Tomm @ hu 2
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    Ennek így semmi értelme sincs! a linti az= lintnerrel? Tehát átment kémkedni ahoz a szövihez amivel hábiba áll?
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 141
    Miért kell a másik szövetséggel foglalkozni mit csinál....

Felnőttek vagytok ne legyetek már gyerekek :D
    Komolyan mondom **** az a Magyarország 2-es szerver. :D
    Egy szóval jellemzem : Cirkusz :D
  • KisKata7 (HU2)KisKata7 (HU2) Bejegyzések: 4

KisKata7 (HU2)

Sziasztok! Gábor vagyok, még iskolás tanuló. Kb. 1,5 éve kerültem a Bengáli szövetségbe. A szövetségi alapítóink: Nika7-otszig, akinek sok mindent köszönhetünk a fejlődésben és hogy "gyerek játékosokat is befogadtak". Sajnos, miután a "szerver háború" elkezdődött ez évben, az Ellenállás-Szakasz és egyéb szövetséges társak között, a mi szövetségünk is részese lett ennek a háborúnak. Először a szövetségi társaimat rendszeresen a Ráczmárton játékos ütötte, meggyengítette, hogy a szomszédos kis szövetségek az erődöket el tudják venni, melyet sokan részben ki is használtak.  Én sosem akarta a Fórumra írni, de miután a Paramatyi csemegéző helynek tekinti a kastélyomat 2-3 naponta, ezért első körben neki írtam levelet. Megkérdeztem, hogy miért támad rendszeresen az én kastélyomba, a válasza egyszerű volt... "Rossz szövetségben vagyok!". Nos, válaszoltam neki, és megírtam, hogy előbb utóbb ki fogom írni a Fórumra, hogy a "Nagy SZAKASZ szövegség játékosai" 10-12-16 éves gyerekeket támadnak rendszeresen. Válasza: "Nem szeretné ha a fórumra írnék"..., Nos, mivel minden nap ki vagyok fosztva,..., így úgy döntöttem, még is írok a fórumra. Én nem értem, hogy miért kell egy olyan Nagy szövetségnek egy kis szövetséget támadni, ahol csak gyerekek játszanak és igyekeznek tanulni a Nagyoktól, hogy hogyan könnyebb a játék.  TI Nagyok!!! Aki itt játszotok és oly sok szövetség van még a szerveren..., Ti értitek, hogy miért kell minket gyerekeket támadni??? Hisz minden szövetség kiírja, hogy felvétel 18 éves kortól...vagy a szövetség tanodaként és egyéb módon működik.... Minket általában sehova nem akarnak fel venni... nincs pénzünk, csak zsebpénzünk, nem tudunk rubinra és egyéb vásárlásokra költeni....    De mi is szeretnénk játszani!!!!...eventezgetni, űgy mint ahogy eddig is tettük! Miért nem játszhatunk Mi is köztetek?  Azt hogy mi játszhatunk-e vagy sem miért kell egy "nagy" szövetségnek meghatároznia, hogy éppen létezhetünk-e???? Ti akik itt vagytok és napi szinten játszotok, mind ezt helyesnek tartjátok???? (Oké, azt én is tanultam, hogy a "Nagy hal, mindig megeszi a kis halat"  DE, mindig ennek így kell lenni-e? Üdv.: Gábor - töröl
  • jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) HU2 Bejegyzések: 81
    Háborús játékban vagy, nem valami farmos épitkezősbe. Igen itt is lehet építgetni, de ez HÁBORÚS Játék. Ki nézi, hogy te gyerek vagy? Itt nem számít, lehetsz akárhány éves, bármikor támadhatnak, senki sem azt nézi, hogy ennek a kastnak a gazdája vajon betöltötte-e a 18-at, és támadhatom-e?! Ez baromság. ÉS ezzel, hogy ide kiírtad lehet több támadás fog érni. Persze van benne igazság, de ettől hogy kiírtad semmi sem fog megváltozni. 

HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

Lehet, hogy semmi nem fog változni, igazad van... És tudom, hogy háborús játékot játszom. Mind ezektől függetlenül, azért nem mindegy, hogy vannak "elit" nagy szövetségek, akik háborúznak egymással akik tehetősek, évek óta játszanak, olyan eszközökkel és parancsnokokkal rendelkeznek és tudással, ami felső kategóriájú. Mivel egy kis szövi nem tud eventeket igazán megnyerni, hogy ezekkel rendelkezzen, vagy az eventekből kivehesse-megszerezze őket, ezért nem hiszem, hogy azok játékát miért akarják tönkre tenni, akik  a zsebpénzükből építkeznek. Szerintem nem egy kategória a kettő.  Valamint szerintem Te sem vennéd jó néven, ha minden nap amikor belépsz a játékba az alábbiakat tapasztalod: Betámadtak, égsz, a katonáid elhullottak, nincs nyersid-aranyad, mert elvitték.  Kezdem én minden nap a rablózást, hogy legyen nyersim, hogy legyen eventhez katonám... de minden nap 0-áról kezdeni és még oltani is kell a kastélyt...Szerinted??? Te meddig bírnád??? Amiért most ide írtam a fórumra azt nem csak magamért tettem, hanem nagyon sok olyan játékostársamért, aki ha más szövetségben is van, de napi szinten hasonlót él meg. Lehet, ha több tapasztalatom lesz jobban meg tudom majd védeni magam, de addig amíg napi szinten kell ujra kezdeni mindent, addig képtelenség. Azért kíváncsi lennék, ha napi szinten rád menne kb. 1500-2800 fős sereg, Te mihez kezdenél magaddal??? Mi lenne az a határ, amikor Te is el kezdenél a Fórumra irkálgatni???????????????????
    Minden összefoglalva  Jozyyy, szerinted minden rendben van...!?  Paramatyi vétlenül azt tehet amit akar....mert Szakaszos!!! Vagy bármelyik társuk, mert ők mindent megtehetnek?????? Szerinted ez így korrekt???????????????

• Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    csinálj egy  screenshotot és rakt ide fel akkor be tudod bizonyitani hogy támadott ! az is jó lenne ha az időt is letudnád
    screenshotolni akkor látjuk mikor szokott támadni a szakasz ;) !

• sablon (HU2)sablon (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Hát én még kicsi vagyok, jelenleg 21-es szint, de 17-es szintem óta tapasztalom a mit írtok a nagyokról, ugyanis azóta falkáznak a 70-es szintűek. Ennek ellenére fejlődtem egy 9 tagú kis szöviben. Persze naponta kapok több támadást erődömre és váramra 714 katona jön rám a egyszerre egy támadásban. Ez a nemezis szövi a bátrak mellékszövije, vagy mije, ott van másodváruk ahogy hallottam a többiektől, és onnan aljaskodnak, hogy ne látszodjon a nagyban.. Erősek, így aztán nekik mindent szabad amit a kicsiknek nem. 1 hét után rám rám szól hogy merem megtámadni de hogy ők 70-es szintel hogy jönnek rám 17-esre aaaz nem számít.
    Meglehetősen gigászi küzdelem, de annyit már tapasztaltam, hogy az nem az a játék valóban ami írva van, hanem itt is az erőszak uralkodik. Igazságosság? Felejtsd el. Őszinteség? Azt is. Kisebbek segítése  óvása? Na azt pláne, a kisebbeket ütik, nem segítik.
    Hát ezek a szövik sem a tisztességesekhez tartozik. Megérdemelne 1-2 támadást
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    1.miért kéne segíteni őket???örülj hogy kicsi vagy ,és ne a 700katin (Hű de nagy szám :)))) )
    sajnálkozz ,hanem nyomd inkább a nomádot! msfél ór a alatt a lótusszal együtt 1500tmadót simán felszedsz ilyen szinten!

• Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    sablon (HU2) mondta:
    Sziasztok!
    Hát én még kicsi vagyok, jelenleg 21-es szint, de 17-es szintem óta tapasztalom a mit írtok a nagyokról, ugyanis azóta falkáznak a 70-es szintűek. Ennek ellenére fejlődtem egy 9 tagú kis szöviben. Persze naponta kapok több támadást erődömre és váramra 714 katona jön rám a egyszerre egy támadásban. Ez a nemezis szövi a bátrak mellékszövije, vagy mije, ott van másodváruk ahogy hallottam a többiektől, és onnan aljaskodnak, hogy ne látszodjon a nagyban.. Erősek, így aztán nekik mindent szabad amit a kicsiknek nem. 1 hét után rám rám szól hogy merem megtámadni de hogy ők 70-es szintel hogy jönnek rám 17-esre aaaz nem számít.
    Meglehetősen gigászi küzdelem, de annyit már tapasztaltam, hogy az nem az a játék valóban ami írva van, hanem itt is az erőszak uralkodik. Igazságosság? Felejtsd el. Őszinteség? Azt is. Kisebbek segítése  óvása? Na azt pláne, a kisebbeket ütik, nem segítik.
    Hát ezek a szövik sem a tisztességesekhez tartozik. Megérdemelne 1-2 támadást

Szia sablon 

Csak egy kérdést tennék fel miért támadnak a 70-es szintű tagok??

Egy érdemet von le ha kicsit támadunk. kettő semmit nem adsz se érdemet se dp-t se  nyersit ....ha kicsi hülyéskedik a nagyokkal akkor max szabotálni szokták s nem támadni.

Ne haragudj de érdekes amit írsz, s nem kerek a dolog s mellékesen 17-es szintű karira max 400-500-s sereg mehet nagyobbat nem enged elküldeni a rendszer.

Bríí
    Hát igen, Paramatyinak szép és szívhez szóló volt a levele. Nagyon hasznos, mert továbbra is ugyan úgy támad, nap mint nap... Fejlődni??? Igy minek??? Neki????   Azért, hogy napi szinten felégessen és kifosszon??? Csak életben lehet tartani a játékot. Az, hogy régen mi volt egyik-másik kastély fosztós vagy sem, már rég megváltozott a játék. Természetesen, így hogy ki mertem írni a falra, hogy a Nagy SZAKASZ játékos Paramatyi rendszeresen feléget, most már nem csak ő hanem a többi szövi társai is azon vannak, hogy a teljes szövetséget felégessék... pl. John, Mobo... hát nekik csak erre telik....Magukhoz méltó ellenfélre nem mernek menni..   Ja, a Nika is meg lett említve... hát igen, ott hagyta a szakaszt, igen az az elsődleges probléma vele... De, nem ő nyomott pirosat a Szakaszra, neki nem volt jogosultsága arra. Ja, meg már két hónapja nem is játszik... Viszont úgy látom jó valakire a balhét rányomni...:))))  No, de legalább büszkék lehetünk az alapítóinkra, mert játék történelmet írnak!!! :)))))))))

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt