Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

gratulálok a ma délutáni frissítéshez!

Gratulálok a ggs-nek a ma délután frissítéshez!
Miért kell elindítani a 30 napos programot, ha közben frissítenek, ráadásul 17.30-kor fél órára, amikor még tart a szezonális duplázóm?

Jóvátételnek nem katonákat meg egyebeket kell küldeni, hanem azt, amiben megkárosítottak...

Újabb érv, amiért nem költök a játékra.

• Netti (HU2)Netti (HU2) HU2 Bejegyzések: 85
    Miért kell elindítani a 30 napos programot, ha közben frissítenek, ráadásul 17.30-kor fél órára, amikor még tart a szezonális duplázóm?

Jóvátételnek nem katonákat meg egyebeket kell küldeni, hanem azt, amiben megkárosítottak...

nyugodj meg, attól majd megnyugszol :)
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348

nem azon a fél órán fog múlni szerintem :)
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    Nagy kiesés az a fél óra ám :hushed: Talán aludni sem szoktál 30 napig ha elindul egy ilyen event? :open_mouth:

Amúgy meg valószínűsítem, hogy ha számodra minden klappolna a játékban sem költenél rá :wink:

Ez már annyira gyerekes viselkedés és a csapból is ez folyik, "rosszabb lett a játék én nem költök rá többet, vagy ezért nem költök rá blöööö"  :smirk:

Érdekes módon pedig a GGE-nek mégsem csappan meg a bevétele egy-egy ilyen magán,- csoportos akció során hogy ne költsünk a játékra :smirk::sunglasses:
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Nekem is ment a duplázóm,de kaptunk kaját kárpótlásnak biztos .
    zsó
  • TibTib88 (HU2)TibTib88 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Aki nem tud szöveget értelmezni, arra felesleges reagálni.
    Aki gyerekesnek minősíti az általam kiírtakat, az először nézzen tükörbe...
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    Aki nem tud szöveget értelmezni, arra felesleges reagálni.
    Aki gyerekesnek minősíti az általam kiírtakat, az először nézzen tükörbe...
    Hiszen nem is lehet rá reagálni, de miért is? Talán mert nagy igazság van a fentebb leírtakban amik neked íródtak? :neutral:
    Én tükörbe tudok nézni, kérdés más megtudja-e ugyanezt tenni :wink:  És igen gyerekes is mert mit kell itt írogatni hogy én nem költök rá, én eddig ennyit költöttem rá, én emiatt nem fogok soha rákölteni? :astonished: Senkit nem érdekel hogy a másik mennyit költ rá, és amúgy sem az befolyásolja hogy milyen új frissítés érkezik mert aki eddig is költött rá az ezután is fog mert megteheti. Aki eddig nem költött rá az azután se költene rá ha minden tökéletes lenne a számára mert vagy nem teheti meg vagy szimplán ilyenre amúgy se szórná a pénzét. :relaxed:
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 880

Ha tegnap délután nem frissítettek volna, akkor ma reggel ment volna a visszaállítás, ami valószínűleg tényleg hosszú lett volna. És azért kellett, mert végtelen sok védelmi cuccot tudtak néhányan generálni a védelemnél.
    Ráadásul mindig megy valakinek a szezonális duplázója, most te szívtál, máskor meg más szív emiatt, mert a játékosok nem egyszerre érik el a szezonális duplázót. Küldj a supportnak ticketet, és lehet, hogy kompenzálnak. A fórumot csak a játékosok olvassák, mivel moderátor továbbra sincs, az ideiglenes meg ki tudja, mikor néz be ide legközelebb, egyszerűbb ha a supportnak írsz, vagy valamelyik nagyobb külföldi fórumra.
  • TibTib88 (HU2)TibTib88 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Köszi
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    Mab (HU2) mondta:

Ha tegnap délután nem frissítettek volna, akkor ma reggel ment volna a visszaállítás, ami valószínűleg tényleg hosszú lett volna. És azért kellett, mert végtelen sok védelmi cuccot tudtak néhányan generálni a védelemnél.
    Ráadásul mindig megy valakinek a szezonális duplázója, most te szívtál, máskor meg más szív emiatt, mert a játékosok nem egyszerre érik el a szezonális duplázót. Küldj a supportnak ticketet, és lehet, hogy kompenzálnak. A fórumot csak a játékosok olvassák, mivel moderátor továbbra sincs, az ideiglenes meg ki tudja, mikor néz be ide legközelebb, egyszerűbb ha a supportnak írsz, vagy valamelyik nagyobb külföldi fórumra.

TibTib88!   Igazat adok neked, viszont ne állj le vitázni ezzel a 'csakati'  nevezetű versenyzővel, mert nehéz eset  :-D

Mármint  értelmi felfogás szintjén  :-)   Nem te vagy az egyetlen akinek negatív hozzáállású kommenteket írogat....

Könnyebb neki pimaszkodni, mint  valami jó és hasznos tanáccsal ellátni a játékostársakat....  de ez számára lehetetlenség, mert meghaladja értelmi képességét....

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 880
    Mab (HU2) mondta:

TibTib88!   Igazat adok neked, viszont ne állj le vitázni ezzel a 'csakati'  nevezetű versenyzővel, mert nehéz eset  :-D

Mármint  értelmi felfogás szintjén  :-)   Nem te vagy az egyetlen akinek negatív hozzáállású kommenteket írogat....

Könnyebb neki pimaszkodni, mint  valami jó és hasznos tanáccsal ellátni a játékostársakat....  de ez számára lehetetlenség, mert meghaladja értelmi képességét....

@macilacee Egy kérdés: akkor miért az én kommentemet linkelted be?
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Talán kicsit későn szólok hozzá, de az eset az én szemszögemből még kellemetlenebb volt. Nem csak a "torta" ment a frissités alatt, hanem pont előtte fél órával vettem 10 Euróért rubint, amihez járt a 250%-os kántábla bónusz. 35-40 perc volt a leállás, a bónusz csak 2 órás volt. Természetesen, akik pont ez időben inditottak lánctámadást egy nomád ellen, azoknak "nincs csata" volt. Akire meg éppen mentek, s nem volt ideje állitani, az is bosszantó. Szerencsére az Angol Support ellenőrzi az ilyen eseteket, ha irnak nekik, mint most én is. Tapasztalatom szerint korrektül megtéritik a kárt, már többször több csapattársamnak is megtették. Bárkinek volt bármilyen vesztesége emiatt, nyugodtan irjon, pontosan mindent, és akkor rendezik a dolgot.
    Ui: nincs hosszú "i" betűm :)
    Abiqwyx @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt