Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Mi a helyzet a szakasz elleni háborúban?

tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
szerkesztette ezt: 02.06.2017 itt: Szövetség hírek
Aki ismer friss infókat közölje ha lehet, és ha meri és nem fél a szakasztól.
Biztos sokakat érdekel

«13

• palyi77 (HU2)palyi77 (HU2) Bejegyzések: 2
    nem sok mi :D evetezünk stb :D 

ja odin-nál 1 erőd foglalva van. meg a szakasznál is csak át rakták más szövibe. hogy ne tűnjön fel sok szövinek.

de nagy támadás sorozat nem jön a foglalásokra. nem érdekli a nagyokat mi lesz a kisebbek erődjeivel. szerintem úgy gondolkoznak mint a seregnél járulékos veszteség :D

• tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    szerkesztette ezt: 11.06.2017
    ja ezt hallottam....
    hogy levike erödjét foglalják

és RAT azt mondta hogy a **** tagok nem számítanak

háát  csoda hogy még kiállnak a szakaszban a tagok a vezetőség mellett

Post edited by Tündérkeresztanya on
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyzések: 43
    Sziasztok
    A LORD Mancs-II szövetség 5 napja van háborúban a Szakasz szövetséggel.
    3-4 percenként kapják az erődjeink a támadásokat.
    Szeretnénk az etikett szerint játszani,de így nagyon nehéz.
    Jó lenne itt is a szabályok betartásával harcolni,hogy legyen esélye mindenkinek
    MERJETEK HARCOLNI!
    A Tempiknek is vége lett,most a Szakasz jön!

Pok
    LORD POK @ hu 2
    LORD POK @ hu 2
    Így állunk az éjszaka után:-))

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • zolito (HU2)zolito (HU2) Bejegyzések: 5

Pok

Na itt is az ellen pont ezt csinálja  sőt aztán meg azzal védekezik hogy a szakasz is ezt csinálja! Akkor tessék oda menni de erre hivatkozva ezt nem mással csinálni!
     A szakasz becsülettel felválalja,  az ellen meg sunnyog uszít, tolja a kis szöviket maga előtt, hová lett a survivor? ja elfogytak!!

Tamás 1954 nagyon aktív!

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    zolito (HU2) mondta:

Pok

Na itt is az ellen pont ezt csinálja  sőt aztán meg azzal védekezik hogy a szakasz is ezt csinálja! Akkor tessék oda menni de erre hivatkozva ezt nem mással csinálni!
     A szakasz becsülettel felválalja,  az ellen meg sunnyog uszít, tolja a kis szöviket maga előtt, hová lett a survivor? ja elfogytak!!
    Melyik szakaszos kiskarija vagy? :O  És biztos eltűnt a survivor is? :O Ne állíts olyat amit nem tudsz :wink:

Szakaszos jellem,mindjárt megeszlek:-))
    Most nem harcolok,mert a falukat sorra foglalja és eldobja!

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350

Szakaszos jellem,mindjárt megeszlek:-))
    Most nem harcolok,mert a falukat sorra foglalja és eldobja!

Pok
    1.Vigyázni kell a kisebb tagjaitokra mert nem véletlen van a piros.
    2. MEgszívtad .
    3 . a te kezedben is megvan a lehetőség hogy lefaluzd ,csak ő gond nélkül vissza is veszi 
    4. Nem feltétlenül szakaszos jellem
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Na rá lehet kukkantani a szövetségi erőpont listára a szakasz az 1. milyen érdekes 2-3 nap alatt behozta a deres-től lemaradt 4milliós hátrányát! :DDDDDD  Vajon hogy lehetséges ez csak nem maguk elé tolta őket a szakasz amíg ők jól el eventezgetnek,erősödnek! :) Szegény deres és sacra,hogy meglettetek etetve,már megint! :D Nem baj mi bírjuk a kiképzést,meglátjuk ti hogy bírjátok én 1-2 hetet jósolok nektek maximum! Csak azt nem tudom mikor titeket teljesen szétszedtünk,akkor kit tol majd maga elé a szakasz???!!! :D:D:D A sorsotok ígyis-úgyis megpecsételődött,csak a haláltusátok hosszúságát nem tudni még! :)

További jó játékot mindenkinek! Remélem mindenki legalább annyira élvezi mint én! :)
    Egyébként, mellesleg nem lehet hogy ez egy harci taktika része?   Felvaltva háborúznak.. Nem? Hiszen sokkal okosabb és előnyösebb ötlet lenne Felvaltva háborúzni mivel így egy szövetség mindig "pihenhet", erőt gyüjthet, a 3 nyomásos gazdálkodás mintájára. Ez azért célszerű megoldás mert ti (feltehetőleg) egyszerre fogtok "legyengulni" addig tőlük egy (vagy 2) szövetség folyamatosan formában lessz... Persze nem akarok okoskodni és erről semmi féle információm nincs hogy így folyna de olyan logikus hogy rögtön kiszúrta a szemem... Jelen (vagy volt..) helyzetben a Deres és a Sacra lefoglal titeket így rájuk figyeltek (vagy úgyis tetszik neked ez a szó : ők a golyófogók) addig a szakasz fel erősödik és hamarosan a Sacra és a Deres fog erőt gyűjteni amíg ti azthiszitek hogy elegük lett a szakaszból és már örültök aztán megint váltanak... Szerintem ez egy kiváló harci taktika
  • Jozsy19 (HU2)Jozsy19 (HU2) HU2 Bejegyzések: 81
    Nem támadnak, csak védenek! Ha jól értem :D
    HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

Nem támadnak, csak védenek! Ha jól értem :D
    Vagy méginkább csak nyitnak :D
  • Lilián (HU2)Lilián (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

Nem szoktam fórumozni,de mivel a nevembe próbálkoztak így 1 levél erejéig muszály:)
    Ez elég szép próbálkozás volt a kedves vetélytársaim részéről.
    Elismerem:)
    Ha mondjuk az általános iskola 1. osztályát befejezte volna akkor még sikeres is lehetett volna.

Na de a viccet félretéve,elmondom a mi álláspontunkat:

Valóban a szakasz segített pár hábiban ezt nem is vitatom.

Egy kis régi infó:

Kontra erre,hogy 1 db ker központja se lenne a mai napig ha annó a Rend és a Bors nem segíti a Templomosokról levenni.
    Fordíthatnám szépen is hogy más **** veri a csalánt.:)
    Kezdetben mikor még a Borsban játszottam a szakasz egy sivis fővárosért ami nálam volt,most Blackcsabinál bontotta a paktumot,mert sok önbizalom miatt vagy a sok pálinka miatt úgy emlékeztek,hogy őket illeti.:)

Ha a szerver esetleg nem tudná,hogy a paktumot szigorúan komolyan vevő szakasz mindig felrúgja. DD
    Persze azt is tudja mindenki hogy a Rendnél is volt erre példa.Ez se titok.

Ebben az esetben viszont a szakasz bontotta,aztán nekiálltak szervezkedni a Rend ellen,de mivel pár játékos kilépett tőlük így borult egy időre.
    Ezt a hábit nem mi szerveztük,de nagyon szívélyesen vállaltuk.A tagok egy része előtt titkoltuk,mivel meglepetésnek szántuk a "kedvenc" volt paktumosunk és tagjaink részére.

A jelen állásról nem beszélek mert mindenkinek más a véleménye.
    Valaki erőpontot,valaki event eredményt és valaki minden mást néz.
    Annyi igaz,hogy most idézőjelesen hanyagoljuk a szakaszt,mert átpakolta a csarnokokat védelemre és maga előtt tolja a szövetségeseit.
    De ez csak a jelen majd egyszer átpontoznak és góó tovább.

Az is igaz,hogy vannak bizonyos erőd elvételek,ami a játékhoz tartozik.
    Mindenki próbálja az ellenfele szeretett módszereit használni,hisz biztos azt szereti:)

Új belépők:
    -Deres aki volt paktumos
    -Sacra aki volt mnt-és    /mnt megszűnt,de jelenleg még nincs piros/

Mindegyik szövivel a viszony jó volt illetve a mi részünkről harag nincs,csak értetlenség.

A deres a mi paktumosunk volt és mégis arra az oldalra állt inkább ahol semmi kapcsolt nem volt kivéve egy tagnál aki többet tölt a szakasz ts-en mint a deresben.Nem írok nevet mert felesleges:)
    A vezérükkel a paktumbontás illetve a piros napján írtunk pár sort,más oldalra állás illetve esélyt adva az esetleges hábiból való kiszállás lehetősége miatt.
    Azt is megírtam,hogy ha nem tudunk megegyezni sajnos megy a piros. 
    Javasoltam egy ts beszélgetést csak jómagam és a deres bármely tagja jelenlétében,de ahogy illik  nem volt hajlandó  beszélni a Renddel(akkor még paktumos)de avval a szakasszal aki event nyerés miatt is pirosat nyomott az még a szövibe is betehette a lábát szó szerint 1 óra hosszára.:)
    Ebben mondjuk nem vagyok biztos,hogy Gyuri elmesélte a tagságnak.:)
    Az odint nem szeretném beleírni,mert felesleges.

Szóval röviden tömören ennyi.

ÜDVÖZLETTEL A RENDBEN JÁTSZÓ LILIÁN :)
  • comtedebuffon (HU2)comtedebuffon (HU2) Bejegyzések: 47
    Kedves Lilián!

Értem én, hogy Te, nem te vagy, meg semmi sem az, aminek látszik, de az első leveled mégis értelmesebb volt, mint ez a mostani.

Tudod, volt egy mondásom: "A stílus maga az ember!" 
    Kedves Lilián!

Értem én, hogy Te, nem te vagy, meg semmi sem az, aminek látszik, de az első leveled mégis értelmesebb volt, mint ez a mostani.

Tudod, volt egy mondásom: "A stílus maga az ember!" 
    Ugyan miért lenne értelmesebb? Mellesleg senki nem kötelez rá hogy olvasd, amennyiben nem tetszik csak görgess tovább :wink:
  • comtedebuffon (HU2)comtedebuffon (HU2) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 10.06.2017
    Akkor Te miért nem görgetsz tovább?

Azért értelmesebb, mert van benne logika, tényszerű, míg a második egy zavaros magyarázkodás, de vannak akiket a tények nem zavarnak a tisztánlátásban. 

Post edited by comtedebuffon (HU2) on

Azért értelmesebb, mert van benne logika, tényszerű, míg a második egy zavaros magyarázkodás, de vannak akiket a tények nem zavarnak a tisztánlátásban. 

Tudod aki benne van a dologban az érti mi miért van, és mi miért történik, na meg persze mi zajlik le.
    Míg te kívülállóként próbálsz véleményt alkotni.

Persze lehet hogy magyarázkodásnak tűnik, De most komolyan? Vegyem én is a fáradságot és alkossak én is egy ilyen levelet a másik oldalról? Az is épp ilyen tényszerű lesz és lehet még inkább aljas :wink: 
    Kívülállóként egyszerű ilyeneket állítani és belekötni a dolgokba, de ha valaki ebben van benne úgy már másabb a helyzet. :wink:
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348

Tudod aki benne van a dologban az érti mi miért van, és mi miért történik, na meg persze mi zajlik le.
    Míg te kívülállóként próbálsz véleményt alkotni.

Persze lehet hogy magyarázkodásnak tűnik, De most komolyan? Vegyem én is a fáradságot és alkossak én is egy ilyen levelet a másik oldalról? Az is épp ilyen tényszerű lesz és lehet még inkább aljas :wink: 
    Kívülállóként egyszerű ilyeneket állítani és belekötni a dolgokba, de ha valaki ebben van benne úgy már másabb a helyzet. :wink:
    te is kivülálló vagy:) kivéve ha kiskariból irogatsz, akkor bocsi:(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt