Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Az új szerver a magyar3

Sziasztok.
Egy problémáról szeretnék beszélni mégpedig a magyar1-es szerver kihaltságáról.Az a helyzet,hogy napról-napra kevesebb ott a játékos.
Ez probléma.Nagyon nagy probléma.
Egy megoldást látok a probléma megoldására,mégpedig azt,hogy a magyar1 és a magyar2-es szervert gyúrják össze és szülessen meg az új magyar3-as szerver.
Ez szerintem jó lenne mindenkinek,főleg a magyar1-es nagyoknak,akik már nem találnak érdemleges ellenfelet maguknak és a kisebbeket támadják.

Tudom,hogy a javaslatokat a supportnak kell küldeni,de mielőtt megírom nekik a levelet szeretném mások véleményét is kikérni az ügyről.
"Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
-Accelerator
Main accom: Accelerator01 (Hu1)
«1

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Szerinted a 2. szerveren nem így van? A nagyok a kisebb szövetségek erősebb tagjait támadják, mert nem biztos, h tudnak védeni, és mindenki védeni fogja őket, vagy nem...
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Ez okból is jó lenne egyesülni.Lenne méltó ellenfele a nagyoknak.
    Persze ez a egyesülés dolog csak egy javaslat.
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Így is van méltó ellenfél, hisz azt ütik akinek sok a védője, mert onnan jön a sok dp. A kicsik többségében védik, h megmutassák, h erősekk, és őrülnek, h védtek egy 300e erőpontos játékost 3-4e védő minusszal, és kaptak 5e dpt. Csak a támadó meg kap 100e-t ennyi.. Mind1 mennyi nagy lesz, mindig a kisebbek szívják meg.

WarriorHunterHU @ hu 2
    szerkesztette ezt: 17.01.2016
    Sajnos ez így van.Viszont arra tényleg büszke lehet bárki ha 3-4e bukoval kived egy 3e feletti sereget.
    A magyar1-en nincs így.Ahol egy vagy két erősebb játékos van,ott nem igazán tudják védeni a nagyok seregeit.
    A helyesírási hibákért bocsi telóról vagyok.
    -Accelerator
    3e sereget 10e védővel fognak meg jobb esetben. Ez a 4 hullámos általános gyilkoslás, 5 v 6 hullámmal ennek többszöröse hullik a védelem oldalán.

WarriorHunterHU @ hu 2
    3e sereget 10e védővel fognak meg jobb esetben. Ez a 4 hullámos általános gyilkoslás, 5 v 6 hullámmal ennek többszöröse hullik a védelem oldalán.
    Veterán kardos és mészpor bomba a falon plussz erős udvaros kavicsok,meg persze egy baromi erős várpari és máris kisebb a bukó.Habár erős vpk és jó kavicsok az erősebb játékosoknak vannak.
    Hiszed vagy se láttam pár ilyen sereget,a legnagyobb bukó amit láttam az 6400 volt.
    Mondjuk nálam tuti kiszednének 10k védőt ,de egy ügyesebb játékosnál nem hiszem.
    -Accelerator
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Veterán kardos és mészpor bomba a falon plussz erős udvaros kavicsok,meg persze egy baromi erős várpari és máris kisebb a bukó.Habár erős vpk és jó kavicsok az erősebb játékosoknak vannak.
    Hiszed vagy se láttam pár ilyen sereget,a legnagyobb bukó amit láttam az 6400 volt.
    Mondjuk nálam tuti kiszednének 10k védőt ,de egy ügyesebb játékosnál nem hiszem.

Jól eltértünk a témától! :D De az ötlet annyira nem rossz.

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

szerkesztette ezt: 17.01.2016
    MAjd ha oda jutsz ahova én, mi legendások, akkor sokkal érdekesebb dolgokat fogsz látni. Mivel azok akik jelenleg kisebb szöviben vannak ragaszkodnak a helyükhöz, és még ha játszanak is nem mennek át fejlődő, v tapasztaltabb szövibe. Így a védelem megtanulása roppant sok idő, főleg, h egyre erősebbek a játékosok, egyre több minden befolyásolja a védelmet. És bizony tévedésben vagy, mert a komolyabb szövetségekben már nincs veterán védő, cs királyőr, és veterán lángvetős, és kompozit íjász. Ezeket pedig nem könnyű beverni egy halandó játékosnak.

Több kisebb szövi lenne, ennyi, sokra nem menne egyik oldal sem. Mivel ha migrálnák a szerveteket, akkor mindenki faluját is, így ugyan úgy nem lennének falvak, cs a bátor lopkodósok szeretnének majd faluhoz jutni, ami csak amortizálást von majd maga után.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Ha 2 ugyan azon kordin van, két kastély vagy falu, akkor azt hogy oldanák meg? arrébb dobják a kastélyodat, hogy ne lógjon a másik kastélyon? akkor már felmerül az is, hogy az erődök messzebb lesznek, vagy azok is arrébb kerülnek...
    Meg még pár ilyen apróság...

Valamelyik üresebb régióba teszik a migráltakat, és nincs probléma. Mind1 melyikmszervert veszik alapul, van elég hely ahova lehet pakolni a játékosokat.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Én szeretek a mostani helyemen lenni, nem véletlenül költöztem oda.. engem ne tegyen ki senki a térkép másik felére..:)
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Lazor (HU2) mondta:
    Én szeretek a mostani helyemen lenni, nem véletlenül költöztem oda.. engem ne tegyen ki senki a térkép másik felére..:)

Ezzel én is így vagyok, de ha mindenkinek járna egy ingyen költözés (ami az erődökre is vonatkozik), akkor nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Egyelőre a téma az, hogy jól járnánk-e a két szerver egyesülésével. Majd ha a többség úgy látja, hogy igen, akkor ráérünk olyan apróságokon gondolkodni, hogy ki hova kerül.
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    szerkesztette ezt: 18.01.2016
    Ez jó is lenne,de  elég sok háborút fog generálni.
    Ha egyesülne a két szerver ,azzal együtt sok szövinek is egyesülni kell majd mivel,az egyesen vannak olyan szövik amelyek a kettesen lévőkkel szemben nem tudnák megtartani a központjaikat. Itt a topnak is csak 16m erőpontja van és a legkisebb szövi amely kkp-ak rendelkezik 6 m erőpontos és 35 tagú.(én tudom hisz mindkét szerveren játszok)+ így nagyon sok kkp és torony lesz ami ha 2-3 szövi kezében összpontosul ők még erősebbek lesznek a többiek még gyengébbek és esélyük sem lesz a legnagyobbak ellen.
    több játékossal valóban izgalmasabb lenne a játék ,de az eventekben nehezebb lenne top 100,top 20...stb-nek lenni.
    Szerintem teljesen mind1 melyik szervert rakják át a másikra,de a világtérképet meg kéne 2x szerezni,és a szélek mellé rakni a széleket minden égtájon.
    Ja és rohadt sok bug lesz majd.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
    Ez jó is lenne,de  elég sok háborút fog generálni.
    Ha egyesülne a két szerver ,azzal együtt sok szövinek is egyesülni kell majd mivel,az egyesen vannak olyan szövik amelyek a kettesen lévőkkel szemben nem tudnák megtartani a központjaikat. Itt a topnak is csak 16m erőpontja van és a legkisebb szövi amely kkp-ak rendelkezik 6 m erőpontos és 35 tagú.(én tudom hisz mindkét szerveren játszok)+ így nagyon sok kkp és torony lesz ami ha 2-3 szövi kezében összpontosul ők még erősebbek lesznek a többiek még gyengébbek és esélyük sem lesz a legnagyobbak ellen.
    több játékossal valóban izgalmasabb lenne a játék ,de az eventekben nehezebb lenne top 100,top 20...stb-nek lenni.
    Szerintem teljesen mind1 melyik szervert rakják át a másikra,de a világtérképet meg kéne 2x szerezni,és a szélek mellé rakni a széleket minden égtájon.
    Ja és rohadt sok bug lesz majd.
    És ez pont jó is lenne.A központoknak az erős domináns szöviknél kell lenniük,akik rendelkeznek elég védővel,hogy megvédjék.A Vengeur és a black army szerintem megtudná védeni a központjait,mert ott erős,rubis játékosok játszanak.
    Én személy szerint az izgalom miatt gondoltam úgy,hogy egyesülni kéne.
    Az egyesülés utáni bugokról már el is feledkeztem.
    Lazor (HU2) mondta:
    Ha 2 ugyan azon kordin van, két kastély vagy falu, akkor azt hogy oldanák meg? arrébb dobják a kastélyodat, hogy ne lógjon a másik kastélyon? akkor már felmerül az is, hogy az erődök messzebb lesznek, vagy azok is arrébb kerülnek...
    Meg még pár ilyen apróság...

Én inkább azok miatt agódok ahol,két ugyanolyan név van.Azt érdekes lesz megoldani.
    -Accelerator
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    so védővel egy 3500as sereget is meg lehet fogni 2ezer bukó alatt
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Mr.D (HU2) mondta:
    arra befizetek :D 

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Mr.D (HU2) mondta:
    arra befizetek :D 

40 k védővel, jó vpk-val( pl jegessel) és jó állitással igen:DD
    Szerintem még azzal sem :D 
    Jeges szett kala kövekkel, 600+ katival a falon szerintem olyan 2500-3000 , márha tapasztalataim nem tévednek :D 
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    dehogynem szerintem:) m ondjuk hogyha nagyon erős sereg jön:) akkor 4 11% -os udvaros kő, 1 oldal :) és megis van szerintem:D

na számoljunk :D 
    ha  megvan a legenda 500as szintje az illetőnek , akkor 30%-os szélbónusza megvan a legenda képességből (plussz még 20% előrész) és rak rá még egy 26% szélt erősítő köve a szettjén akkor azmár 56% szárnybónuszt jelent nembeszélve arról hogy a legendás képességei menyivel erősítí az egységeinek az erejét ,de legyen 15% . Ehez legyen még 60%udvari bónuszos köve is :) és legyen meg neki az idegen szett ami ad hozzá 15%+29%ot ami így összesen 104% udvari bónuszt jelent . 
    Tételezzük fel hogy átjutottam mind 3 oldalon mivel te kb 420 katit tudtál tartani fent és 2900 katival bejutok az udvarra . ÉS 134% udvari bónuszhoz nem elég a 44% udvari bónuszod hogy meglegyen 2000 bukó alatt :D 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt