Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

idegenek újra rendeződtek

Ma úgyjártam, hogy elindítottam a támadásom mire odaértem teljesen más volt a felálása az idegentábornak hatalmas bukta lett ,amiket lekémkedtem azok is kémkedés nélkülire áltak át,eddig ilyet nem tapasztaltam nem értem az egészet .

• aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    pedig ilyen elő szokott fordulni néha.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 381
    Kémkedés után azonnal indulni kell, mert  néhány óra alatt megváltozhat...
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

• Scorpions (HU2)Scorpions (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    :) Lehet percek után is más védelme lessz azonnal kell indulni :)
  • köszi a választ most már ezt is tudom :D
  • jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) HU2 Bejegyzések: 81
    Ez érdekes, nekem miért nem változnak? Csak a taknyos 450-500-asok vannak, aminek fele támadó. 

HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

• Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Ezek az idegenek mindig ugyan ott védekeznek,be állnak középre és ott sokkal több a bukó ,meg a kémek is nem tudnak kémkedni van hogy 3x is el kell küldeni őket,jó lenne  megkavarni őket mindig ugyan az van.Van 4-500 védő nem érdemes rá menni van mikor 400 kaját hoznak.Nekem elegem van belőle és most is 6 napig vannak a védőket nem lehet győzni kajával.
    zsó

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt