Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

új pk-vpk kinézet

szerintem  ,és több társam szerint is szörnyű ez az új pk-kinézet!
vélemények?
«13

• skallák (HU2)skallák (HU2) Bejegyzések: 3
    Nem a kinézet számít hanem a hatás !!!!!
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    nekem nem tetszik a régi jobb volt ! Jobban át tudtam látni !
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    nekem nem tetszik a régi jobb volt ! Jobban át tudtam látni !

de a többi része a fejlesztésnek sztem  nagyon jó lett,főleg az inas ,meg a védők élelemfogyasztásának csökkentése
    Az inassal is van baj mondjuk 5000 szamurájzsetonba kerül 500 tanonc érme abból a szamiból is tudnál valamit venni. a védőknek csökkent a kaja evésük  az mondjuk jó de más jó nincsen benne!
    ;)
    jött új 9db-os pk a lótusznál.de ez a nagyoknak kedvez,egy hozzám hasonló 1270pontot nem fog összeszedni ...
    igen,az inasnál az árakat lehetne csökkenteni
    nagyon erős 90/90 ! érdemes lenne megszerezni de ezt csak azt teheti meg aki toppos szöviben van !  :p
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    nagyon erős 90/90 ! érdemes lenne megszerezni de ezt csak azt teheti meg aki toppos szöviben van !  :p
    mért csak az szerezhetné meg aki top szöviben van? csak nyomni kell, és sikerülni fog.
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Lehet úgy érti hogy aki szorgalmas, már régen "top" szöviben van :) Nem mondom kell időráfordítás, de nem kell top szövisnek lenni csak kitartóan és következetesen nyomulni

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    szerkesztette ezt: 02.06.2017
    Mr.D (HU2) mondta:
    jött új 9db-os pk a lótusznál.de ez a nagyoknak kedvez,egy hozzám hasonló 1270pontot nem fog összeszedni ...
    Ha egy héten 1-2ó játszotok nem is fogjátok megcsinálni. Ahogy lalobatya mondja, szorgalmasan kell nyomni a játékot, tudni, mit mikor tenni. Ezeket az eventeket mindig idegennel kezdik, hogy a 18ó-s duplázót rajtuk lőjje el az ember. De ha megvárod a nomádot, és kiszedsz 20-30e pontot (mert es sem kizárt, nem kell top szövi) akkor 4 nap alatt akár a fele pontot begyűjtheted, De ehhez játszani kell.
    Post edited by Tündérkeresztanya on
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • mikikecske (HU2)mikikecske (HU2) Bejegyzések: 29
    Mr.D (HU2) mondta:
    Ha egy héten 1-2ó játszotok nem is fogjátok megcsinálni. Ahogy lalobatya mondja, szorgalmasan kell nyomni a játékot, tudni, mit mikor tenni. Ezeket az eventeket mindig idegennel kezdik, hogy a 18ó-s duplázót rajtuk lőjje el az ember. De ha megvárod a nomádot, és kiszedsz 20-30e pontot (mert es sem kizárt, nem kell top szövi) akkor 4 nap alatt akár a fele pontot begyűjtheted, De ehhez játszani kell.
    De mennyi időt kell játszani? Napi 3-4 órát. És azért nem mindenki ér rá ennyit játszani.

Mr.D (HU2) mondta:
    Ha nagy vagy, akkor csak nagyobb leszel az eventek által, ha kicsi vagy, az is maradsz. Így működik a játék...

Mr.D (HU2) mondta:
    Ha nagy vagy, akkor csak nagyobb leszel az eventek által, ha kicsi vagy, az is maradsz. Így működik a játék...
    ez baromság.
    én is fenn vagyok 3-4órát,mégse tudom kivinni,de nem azért mert kicsi vagyok.pár tízezer fapajzs csodát tesz
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Az inassal is van baj mondjuk 5000 szamurájzsetonba kerül 500 tanonc érme abból a szamiból is tudnál valamit venni. a védőknek csökkent a kaja evésük  az mondjuk jó de más jó nincsen benne!
    ;)
    Kit érdekel ha megveheted a kala szettet és a téli szettet:DD
    a keveréke (téli szett kala kövekkel) elég bacó
  • Bryll (HU1)Bryll (HU1) Bejegyzések: 28
    ;)
    Kit érdekel ha megveheted a kala szettet és a téli szettet:DD
    a keveréke (téli szett kala kövekkel) elég bacó
    Igaz:) Kala az nagyon jó távos-közel-fal
    Hungerik??

Te melyik szerveren vagy?

Email (HU2) mondta:
    Hungerik??

3 szerveren vagyok elérhető ebből kettő magyar 
    Mr.D (HU2) mondta:

Mr.D (HU2) mondta:
    ez baromság.
    én is fenn vagyok 3-4órát,mégse tudom kivinni,de nem azért mert kicsi vagyok.pár tízezer fapajzs csodát tesz
    Jó. Lehet hogy ez így ahogy leírtam baromság, DE van igazságtartalma: Például, ha top játékos vagy, akkor szerzed meg azokat a cuccokat, felszereléseket, amik amúgy meg a fejlődést nagyban elősegítik. Egy kisebb szintűnek esélye sem lesz ezeket megszerezni. (Itt arra gondolok, hogy 70-es szinttől nincs szintkategóriákba vállogatva, tehát egy legendás 10-es versenyez egy legendás 800-asal, akinek már hétfőn reggel 7-kor van minimum 1 millió fosztása, tehát esélye sincs fejlődni.) 
    Email (HU2) mondta:
    Hungerik??

3 szerveren vagyok elérhető ebből kettő magyar 
    mondanál egy nevet M1 en?
    szerkesztette ezt: 05.06.2017
    Hát nemtudom..eddig valahogy mindenki megtalált elég gyorsan...  :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt