FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

14448

• Varga J√≥zsefn√© (HU2)Varga J√≥zsefn√© (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 90
    Mi van most senki nem tud belépni a játékba?A katonáink éhen halnak,nem tudom miért nem tudják megcsinálni rendesen.Jó lenne ha gyorsan  javitanának.
    zsó
  • N√©ricica (HU2)N√©ricica (HU2) Bejegyz√©sek: 4
    Hello!
    A support tudt√°val rengetegen visznek t√∂bb kastit. Ez nem is √©rdekelne k√ľl√∂n√∂sebben. Viszont azt j√≥ lenne, ha megmagyar√°zn√° a tisztelt illet√©kes, hogy akkor engem ugyan ezen okn√°l fogva mi√©rt is tiltottak t√∂bbsz√∂r?! R√°ad√°sul h√°bor√ļ ideje alatt, b√°r ez a l√©nyegen nem v√°ltoztat a m√°sik oldal szemsz√∂g√©bŇĎl. Ha lehet t√∂bb kastit is vinni leg√°lisan, akkor k√°rp√≥toljatok, ha nem akkor meg hogy lehet az, hogy itt m√©g tan√°csokkal is ell√°ttok embereket ez √ľgyben?!
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyz√©sek: 373
    Itt nincs sem √ľgyf√©lszolg√°lat, f√≥rum moder√°tor meg pl√°ne. Az inf√≥kat a n√©met √©s az angol f√≥rumokt√≥l szedj√ľk.¬†
    De multikastiért nem fognak kitiltani, mert ezért nem tiltanak ki senkit, BOT használatért annál inkább.
    Ott √≠rja a delikvens akire reag√°lsz¬†hogy ŇĎt multi√©rt tiltott√°k, erre k√∂zl√∂d vele hogy amiatt nem tiltanak senkit. :neutral:

Jesse o:)
  • Bloose (HU2)Bloose (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 0
    Sziasztok, beni1007 a b√°ty√°m nem tud bel√©pni az accj√°ba, mert azt √≠rja neki, hogy 2017.04.25-ig blokkolva van. L√°ttam, hogy szŇĪrik a botokat. De √©des istenem, hogy haszn√°lna botot egy legend√°s 30-szintŇĪ j√°t√©kos, aki m√°r 3 √©ve j√°tszik.(meg lehet n√©zni mennyit rabl√≥zott, m√ļlt h√©ten m√°sf√©l milli√≥t, tudtommal valaki t√∂bbsz√°zszoros√°t csin√°lja, mi√©rt lenne pont ŇĎ bot?) Nem haszn√°lt seg√©deszk√∂z√∂ket soha, √©s nem is √©rti, ahogy √©n sem hogy mi√©rt lett blokkolva. √ćrt a supportnak 'kezdŇĎangollal' egy levelet, de ha emiatt elveszŇĎdik a t√∂bb t√≠zezer forint amit belel√∂lt, nem lenne kellemes.K√©rlek ha tudtok valamit errŇĎl v√°laszoljatok vagy sz√≥ljatok hozz√°. Nagyon fontos lenne.
    √údv: Bloose
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 67
    m√°s miatt is z√°rolhatt√°k nem felt√©tlen√ľl bot-oz√°s miatt.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
    Igen, engem is bejelentett az ellenf√©l, akikkel √©pp h√°bor√ļztuk √©s k√©m kastival be√©p√ľlt hozz√°nk. Ergo: ŇĎ is multizott. Illetve az nem el√©g bizony√≠t√©k, ha itt a f√≥rumon √≠rja ki?

Vagy lehessen multizni mindenkinek vagy senkinek.
    Annyi volt a t√∂rt√©net, hogy a h√°bor√ļ alatt a f√©rjemre j√∂tt t√°mad√°s, nem volt g√©p k√∂zelben, √≠gy √©n bel√©ptem hozz√° v√©delmet √°ll√≠tani a k√∂z√∂s g√©p√ľnkrŇĎl. Sajnos csak egy g√©p√ľnk van itthon. Ez√©rt lett√ľnk mind a ketten tiltva a bejelent√©s alapj√°n. Ha elfaxoltuk volna (nem tudom ki volt a magyar support, sŇĎt az√≥ta m√°r nem is l√©tezik) az √∂sszes hivatalos okm√°nyunk m√°solat√°t a h√°zass√°gi kivonatot is bele √©rtve, akkor j√°tszahattunk volna egy g√©prŇĎl. Az√©rt ez szerintem t√ļlz√°s, ut√≥bbit m√©g a rendŇĎr sem k√©ri el :) Akinek a szem√©lyes adatainkat kellett volna k√ľldeni azt sem tudtam kicsoda, ŇĎ nem igazolta mag√°t :)

• T√∂kfasirt (HU1)T√∂kfasirt (HU1) Bejegyz√©sek: 1
    √údv

Let√∂lt√∂ttem androidra, √©s b√°r nem k√©rtem, bedobott egy √ļj v√°rba, (an) szerveren, nem is √©rtem?!...mindegy, szerver v√°lt√°sn√°l azt √≠rja m√°r j√°tszom, fi√≥kot v√°ltani meg nem enged, mert akkor meg kital√°lja, hogy nem j√≥ a jelsz√≥, szeretn√©m tudni mi√©rt, ha m√°r foglalja a helyet a tableten, hogy m√©gis mit kellene tennem, √©s hogyan, milyen sorrendben, mire √ľgyelve, hogy siker√ľlj√∂n?
  • z√ľrl√©ny (HU2)z√ľrl√©ny (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 348
    √údv

Let√∂lt√∂ttem androidra, √©s b√°r nem k√©rtem, bedobott egy √ļj v√°rba, (an) szerveren, nem is √©rtem?!...mindegy, szerver v√°lt√°sn√°l azt √≠rja m√°r j√°tszom, fi√≥kot v√°ltani meg nem enged, mert akkor meg kital√°lja, hogy nem j√≥ a jelsz√≥, szeretn√©m tudni mi√©rt, ha m√°r foglalja a helyet a tableten, hogy m√©gis mit kellene tennem, √©s hogyan, milyen sorrendben, mire √ľgyelve, hogy siker√ľlj√∂n?

szia, lehet hogy csak véletlen botoztál :D és ezért nem tudsz belépni a játékba
  • mikikecske (HU2)mikikecske (HU2) Bejegyz√©sek: 29
    szerkesztette ezt: 01.05.2017
    Bloose (HU2) mondta:
    Sziasztok, beni1007 a b√°ty√°m nem tud bel√©pni az accj√°ba, mert azt √≠rja neki, hogy 2017.04.25-ig blokkolva van. L√°ttam, hogy szŇĪrik a botokat. De √©des istenem, hogy haszn√°lna botot egy legend√°s 30-szintŇĪ j√°t√©kos, aki m√°r 3 √©ve j√°tszik.(meg lehet n√©zni mennyit rabl√≥zott, m√ļlt h√©ten m√°sf√©l milli√≥t, tudtommal valaki t√∂bbsz√°zszoros√°t csin√°lja, mi√©rt lenne pont ŇĎ bot?) Nem haszn√°lt seg√©deszk√∂z√∂ket soha, √©s nem is √©rti, ahogy √©n sem hogy mi√©rt lett blokkolva. √ćrt a supportnak 'kezdŇĎangollal' egy levelet, de ha emiatt elveszŇĎdik a t√∂bb t√≠zezer forint amit belel√∂lt, nem lenne kellemes.K√©rlek ha tudtok valamit errŇĎl v√°laszoljatok vagy sz√≥ljatok hozz√°. Nagyon fontos lenne.
    √údv: Bloose
    Szia!¬†Blokkolhatnak multiaccoz√°s miatt is. Mivel te √©s a testv√©red k√ľl√∂n karival j√°tszotok, de egy IP c√≠m alatt, val√≥sz√≠nŇĪ, hogy azt hitt√©k hogy multiaccolt √©s emiatt blokkolt√°k.
    √ľdv
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyz√©sek: 285
    √údv

Androidos goodgamen más szerverek vannak, nem azok mint amin gépen lehet játszani.
    Aj√°nlom a Puffin Browsert, azon kereszt√ľl tudod a rendes kastod vinni, csak √©lm√©nyben nincs olyan j√≥ mint g√©pen.
    B√°r nem t√©m√°ba tartozik, de a sz√∂vets√©getek j√°t√©kst√≠lus√°val, amit fŇĎleg Kristen k√©pvisel, csak annyit fogtok el√©rni, hogy idŇĎvel m√©g kevesebb j√°t√©kos lesz az 1es szerveren. Kb marad vagy 5-6 akt√≠v sz√∂vi, a t√∂bbiek ink√°bb abbahagyj√°k a j√°t√©kot vagy ink√°bb szervert v√°ltanak.
    rocker3675 @ hu 2
  • adrin (HU2)adrin (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 10
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    .
    Post edited by adrin (HU2) on
    Mab (HU2) mondta:
    adrin (HU2) mondta:
    sziasztok.a masik kastelyomba nem tudok bejelentkezni.este meg bent voltam ma reggel azt mutata hogy nem jo a jelszo nem tudom mi tortent.mit tudnek tenni
    A játékban eleve nem lehet két kastélyod, csak egy, tiltja a szabályzat. 
    ezt ugy vettem at gondozasra.ha nem tudsz ertelmes valaszt irni inkab ne irj
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Mab (HU2) mondta:

• ddraig 1st (HU1)ddraig 1st (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 159
    G√ČPRŇźL CSAK EN NEM TUDOK BEJELENTKEZNI....?!
  • Montmirail (HU2)Montmirail (HU2) Bejegyz√©sek: 5
    Sziasztok, nekem olyan probl√©m√°m van, hogy B4dB0y, ill., Montmirail n√©ven j√°tszok kb. 2 √©ve, √©s valami√©rt felf√ľggeszt√©sre ker√ľltem, de nem tudom, hogy mi√©rt, √©s e-mailt se kaptam. M√°s sz√∂vets√©gen bel√ľli tag is hasonl√≥an j√°rt, √©s nem tudni az ok√°t. Valaki ut√°na tud ennek n√©zni?¬†
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szia!
    Sajn√°lom, ami t√∂rt√©nt, ha val√≥ban semmit sem k√∂vett√©l el. Az E-mailt lehet, hogy az√©rt nem kaptad meg, mert valamilyen szŇĪrŇĎ nem engedi . Ezt a levelez√©sben be lehet √°ll√≠tani. √ćrtam errŇĎl is egy hivatalos bejegyz√©st.
    Tov√°bbi inform√°ci√≥k miatt fordulj az √ľgyf√©l szolg√°lathoz. Ez itt nem az. Ez a f√≥rum, ahol meg tudjuk besz√©lni,¬† hogy mit lehetne tenni.¬†
    ¬†N√©zd meg a levelez√©si be√°ll√≠t√°sokn√°l a szŇĪrŇĎt, hogy enged√©lyezze a GGE felŇĎl √©rkezŇĎ levelek fogad√°s√°t.
    Uriel
  • mike traceur (HU2)mike traceur (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok.
    Olyan probl√©m√°m lenne hogy m√°r 2 napja nem kapom meg a bejelentkez√©si jutalmat.Ma m√°r elŇĎ se ugrott az ablak mikor bel√©ptem.Sajnos nem vagyok ezzel egyed√ľl,t√∂bb sz√∂vets√©gesem √≠s √≠gy j√°rt.Szeretn√©nk ha mihamarabb kijav√≠tan√°tok a hib√°t.
    Köszi.

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt