Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Játékos nevek!

Szerintem többek nevében beszélek de jó lenne ha a játékban legalább egyszer meglehetne változtatni a játékos nevet ,a kezdők tudatlanságában playerxxxxxxx a nevem, ez zavaró és ha sok ilyen van követhetetlen ki kicsoda .Egy játékban sokat számít a név és a playerxxxx nem igazán megjegyezhető több hasonló játékos hasonló problémával küzd ,ezért lenne jó lehetőség ha tudnánk egyszer változtatni esetleg még egy kis rubint is megérne a dolog.

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348

jó nevet választottál:)

sajnos ez nem fog valószinüleg megtörténni .:(

• LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    neked is nehéz lehet megjegyezni nem csak másnak de igen sajna ez nem valószínű h megtörténik...
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• usabalázs (HU2)usabalázs (HU2) Bejegyzések: 32
    Ha nagyon zavar a név akkor kezd ujra ,ennyit tehetsz , más opció egyenlőre nemlehetséges..
    -USA-Balázs-
    Élj merészen. Feszegesd a határaidat. Ne érd be kevéssel.
  • már gondoltam rá ,de nem szeretném előről kezdeni hátha egyszer megtörténik a csoda :D
  • Kravtex (HU2)Kravtex (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    én is nagyon így vagyok jó lenne valami jobb név de még a supportnak sem tudok írni mert azt is megszűnették a magyar nyelvűt mind ahogy a szerencseérmét és eszközátvitelt is 
    remélem tesznek ellene!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt