Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

ELLENÁLLÁS /A REND

12124

• A hatalmas baj van a fejekben!
    Én kérem ki magamnak, hogy összemossanak a Tempikkel. SOSEM voltam tagjuk, mivel 2 éve játszom nem vettem részt semmilyen háborúban, csak az Ellenállásnál!
    Mindenki a múlton mereng, de kérdem én, kik azok akik akkor részt vettek benne és hol vannak??? Az Ellenállásban 3-4 ex Tempis van! Ők irányítanának mindent a Szövinkben? Ezt ugye nem gondoljátok komolyan!

Szóval ezt az összemosást kéretik befejezni és csak az Ellenállás szövetség fennállásának 1.5 évét előhuzigálni!

Bocs, de minden békekötésnél, hábiban mint tábi vettem részt, így elég nagy rálátásom van a dolgokra.
    3 hónapja meg nem azért van a korona rajtam, mert a Baller Zoli fején lötyögött. Szinte minden TS beszélgetésen ott voltam, ott hoztam/hoztunk döntéseket. Nekem egy mezei tag ne meséljen a dolgokról mikor csak másodkézből kap infót, ha kap...

Megválasztott vezetőként 64 mindenhonnan jött társam játékáért felelek. Vállalom minden lépésemet, lépéseinket, de hagyjuk már a múltat, kit érdekel?

Üdv: KIC aki SOSEM volt Tempis :)

ui: Várom a Deres válaszát!!! :)
    HÚÚÚHA TESSSÓ EZ MOST FŐDHŐZ VERT KÉTSZER,ÚGY HOGY MÁN A FŐDÜN FEKUDTEM.
    ÉN NEKEM ELLENTÉTES DÓÓÓGOKAT MONDTAK ÉS BIZTOS 1000% OS INFÓIM VOLTAK.
    DE MEGGYŐZTÉL TÉNYLEG BAJOK VANNAK A FEJEKBEN.
    ETOL A HOZZÁSZOLASTOL A NEM LETEZO BARAT NOM HAVI BAJA I$ ELMENT,MOSTMÁR MINDEN JÓ.
    Mindentől függetlenül nagyon színvonalas hozzászólás sok benne az egyedi hazugság, meg eléggé fasza a szöveg is! XD

• A korabbiakhoz annyit tennek hozza:

" A multon valo ragodas sulyosan karositja on es kornyezete egeszseget "

Ez a tartalmas hozzászólásod még a fekete-tengert is kifehéríti!
    Kőcsönkérnélek bátttya,kénél tolni a szart a disznyóolbúúú.
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    A hatalmas baj van a fejekben!
    Én kérem ki magamnak, hogy összemossanak a Tempikkel. SOSEM voltam tagjuk, mivel 2 éve játszom nem vettem részt semmilyen háborúban, csak az Ellenállásnál!
    Mindenki a múlton mereng, de kérdem én, kik azok akik akkor részt vettek benne és hol vannak??? Az Ellenállásban 3-4 ex Tempis van! Ők irányítanának mindent a Szövinkben? Ezt ugye nem gondoljátok komolyan!

Szóval ezt az összemosást kéretik befejezni és csak az Ellenállás szövetség fennállásának 1.5 évét előhuzigálni!

Bocs, de minden békekötésnél, hábiban mint tábi vettem részt, így elég nagy rálátásom van a dolgokra.
    3 hónapja meg nem azért van a korona rajtam, mert a Baller Zoli fején lötyögött. Szinte minden TS beszélgetésen ott voltam, ott hoztam/hoztunk döntéseket. Nekem egy mezei tag ne meséljen a dolgokról mikor csak másodkézből kap infót, ha kap...

Megválasztott vezetőként 64 mindenhonnan jött társam játékáért felelek. Vállalom minden lépésemet, lépéseinket, de hagyjuk már a múltat, kit érdekel?

Üdv: KIC aki SOSEM volt Tempis :)

ui: Várom a Deres válaszát!!! :)
    HÚÚÚHA TESSSÓ EZ MOST FŐDHŐZ VERT KÉTSZER,ÚGY HOGY MÁN A FŐDÜN FEKUDTEM.
    ETOL A HOZZÁSZOLASTOL A NEM LETEZO BARAT NOM HAVI BAJA I$ ELMENT,MOSTMÁR MINDEN JÓ.
    Mindentől függetlenül nagyon színvonalas hozzászólás sok benne az egyedi hazugság, meg eléggé fasza a szöveg is! XD

jobb lenne a hozzászolásaid nélkül a világ:)
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    A korabbiakhoz annyit tennek hozza:

" A multon valo ragodas sulyosan karositja on es kornyezete egeszseget "

Ez a tartalmas hozzászólásod még a fekete-tengert is kifehéríti!
    Kőcsönkérnélek bátttya,kénél tolni a szart a disznyóolbúúú.
    csak kötekedés de mosolyt lopott az arcomra :DDD
  • HÚÚÚHA TESSSÓ EZ MOST FŐDHŐZ VERT KÉTSZER,ÚGY HOGY MÁN A FŐDÜN FEKUDTEM.

jobb lenne a hozzászolásaid nélkül a világ:)
    Te helyből hülyébb vagy, mint más nekifutásból! Ha olyan messze laknál, mint amilyen kreatív vagy, sose érnél haza.
  • dberdav (HU2)dberdav (HU2) Bejegyzések: 3
    Ez mind szép és jó, hogy ennyi mindent megtudunk a hábikról én személy szerint szeretem is olvasni, olyan mintha újságot olvasnék, az egyikben ezt, a másikban azt írnak, de mindenki megtalálja aminek hinni szeretne :)

Az a baj, bármennyire is erős az ELLENÁLLÁS fejben, bármennyire is próbálja megoldani izmozással a szerver hatalom átvételét, ez sajnos, vagy nem sajnos ez így soha nem fog megtörténni...Az a helyzet Duzu jó stratéga és megtalálta a legfontosabb dolgot ami kell egy hatalom kiépítéséhez...(pártállástól függetlenül, mivel nem vagyok egy nagy követője egyik "tábornak" sem)...teljes uralmat nem hogy a GGE története alatt nem tudott még szövetség kiépíteni, de a történelemmel is példálózhatnék, hogy ott sem sikerült soha -de ez a GGE itt nincs helye semmiféle ésszerű ténynek, ami a GGE-n történik, az ott is marad és az annak szabályai alapján történik-. Amíg az ellenállás csak izmozva faluk eltulajdonításával a világokban csatároznak addig azt kell mondjam a "gödörben vagyunk, ássunk lefelé" elvet követik és nem jutnak sehová, ha nem tudnak erős paktumos szöviket szerezni addig esélytelen lesz a Szakasz-Rend-Deres-Odin immáron nem hogy triumvirátus, de antanti mértékű szövetségrendszer megbuktatása, még ha ez most csak egy háború erejéig foganatosították(vagy sem, ki vagyok én hogy tudjak ilyesmit).

Ui: Végre én is írhattam a témába, kiírhattam, hogy kis szövik hogy látják ezeket a háborúkat, nem csak arról az oldalról, hogy most mehetünk a falunk után(ami jogos! bár már sok ilyen van, és ez nem visz előre már úgysem) pap meg nem vagyok így prédikálni sem szeretek. Jeéjj, megvan az első plecsni vagy mi a fene :D 
  • revans (OPENBETA1)revans (OPENBETA1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 04.03.2017
    A hatalmas baj van a fejekben!

3 hónapja meg nem azért van a korona rajtam, mert a Baller Zoli fején lötyögött. Szinte minden TS beszélgetésen ott voltam, ott hoztam/hoztunk döntéseket. 

Kedves Lovag, az hogy lehet, hogy Te felelsz 64 társad játékáért, vállalod a lépéseket, ott vagy ahol kell, hozod a döntéseket, de mégis kizárólag mások tehetnek arról, hogy majd az egész szövinek galambot kellett venni? Nem lehet, hogy a Te fejedben is hatalmas baj van?
    Post edited by revans (OPENBETA1) on
    szerkesztette ezt: 05.03.2017
    Senkire nem haragszok sőt örülök,hogy ezek a beteg emberek is megtalálták az utat a boldogsághoz nekik ennyi is elég! Bibliai idézet:Boldogok a lelki szegények,mert övüké a Mennyek Országa!
    Drága Pumpa77, elfejtetted alárírni: Első Szent Pumpa Pápa, a szent, ki soha nem jön indulatba.

Egyébként megkérdezhetem, hogy ezt is részegen írtad? Szövitársaid szokták mondani, hogy olyankor nem nagyon vagy beszámítató. Bár lehet, hogy a "de most felépültem" arra utal, hogy kigyógyultál az alkoholizmusból. Talán meg is tértél? Dupla grat!
  • ilcsi74 (HU2)ilcsi74 (HU2) Bejegyzések: 6
    Nem kell hinni a mesékben felesleges. 
    A Szakasz tudjuk milyen, mindig is ilyen volt, becstelen, sunyi. Sokan azért hagyták abba tőlük is, mert erkölcsileg nem tudtak azonosulni vele.
    Amit Kic lovag írt, hogy olyanok az emberek a játékban, mint  a való életben. Ez az igazság.
    A FŐRENDŐR, igen jól példázza a tisztesség  hiányát....
    ""Kic lovag (HU2) mondta:
    [...]
    Ennek a 3 szövi tagjainak a való életben is hasonló lehet a mentalitása. Érték nélküli élet, bravó! ""

Amilyen az ország, olyan a rendőrség, becstelen, erkölcstelen, mert a hatalmat szolgálja.
    Aki a játékban  megengedi magának ezt a magatartást, az megengedi a való életben is. Az akinek a törvényt, a rendet a becsületet kellene védeni, és helyette a kiskapukat keresi, a törvénytelenséget pártolja, és gondoljunk bele, az egy megye főkapitánya.  
    A bátorságát mutatja, hogy 70/100 alatti kastélyokat sanyargat, mert neki úgy esik jól, azt élvezi.
    Ami kell elveszi, és ha reklamálsz pirosat nyom, mert megteheti, mert a kedve úgy tartja. 
    Mögötte az udvartartása a puhatestűek (gerinctelenek ) sokasága és a megfélemlítettek sorakoznak.
    Jól látszik az adott szó fogalma nála nem létezik, ezért piszkált bele a háborúba. Aha már a szakasz, akkor ne menjünk ezért el A Rend mellett se szótlanul, mert Ők sem tiltakoztak, sőt!! 
    Jelenlegi helyzetben úgy fest, hogy a szakasz és csatlósai uralják a szervert, és azt csinálnak a többiekkel, amit csak akarnak. 
    Ha Te játszani szeretnél, és csak élvezetből, akkor ne  ebben a játékban akarj, mert itt azok egyre kevesebben maradnak.
  • unitee (HU2)unitee (HU2) Bejegyzések: 2
    Nem kell hinni a mesékben felesleges. 
    A Szakasz tudjuk milyen, mindig is ilyen volt, becstelen, sunyi. Sokan azért hagyták abba tőlük is, mert erkölcsileg nem tudtak azonosulni vele.
    Amit Kic lovag írt, hogy olyanok az emberek a játékban, mint  a való életben. Ez az igazság.
    A FŐRENDŐR, igen jól példázza a tisztesség  hiányát....
    ""Kic lovag (HU2) mondta:
    [...]
    Ennek a 3 szövi tagjainak a való életben is hasonló lehet a mentalitása. Érték nélküli élet, bravó! ""

Amilyen az ország, olyan a rendőrség, becstelen, erkölcstelen, mert a hatalmat szolgálja.
    Aki a játékban  megengedi magának ezt a magatartást, az megengedi a való életben is. Az akinek a törvényt, a rendet a becsületet kellene védeni, és helyette a kiskapukat keresi, a törvénytelenséget pártolja, és gondoljunk bele, az egy megye főkapitánya.  
    A bátorságát mutatja, hogy 70/100 alatti kastélyokat sanyargat, mert neki úgy esik jól, azt élvezi.
    Ami kell elveszi, és ha reklamálsz pirosat nyom, mert megteheti, mert a kedve úgy tartja. 
    Mögötte az udvartartása a puhatestűek (gerinctelenek ) sokasága és a megfélemlítettek sorakoznak.
    Jól látszik az adott szó fogalma nála nem létezik, ezért piszkált bele a háborúba. Aha már a szakasz, akkor ne menjünk ezért el A Rend mellett se szótlanul, mert Ők sem tiltakoztak, sőt!! 
    Jelenlegi helyzetben úgy fest, hogy a szakasz és csatlósai uralják a szervert, és azt csinálnak a többiekkel, amit csak akarnak. 
    Ha Te játszani szeretnél, és csak élvezetből, akkor ne  ebben a játékban akarj, mert itt azok egyre kevesebben maradnak.

Kedves Ilcsi74

Te magadtól tanultál meg ilyen okosokat írni , vagy valaki segített ebben?
     Miért van az hogy EGY játékot az élettel azonosít mindenki... ez nem Az ÉLET ezt kellene mar felfogni .
    Mióta bejött a legendás szint azóta megy a sírás ki kit támad .. Itt nincsenek elvek  nincsenek etikák EZ egy játék .. a vesztes félnek vannak mindig elvei érdekes módon .
    És ha te olyan okos vagy miért nem vagy az ő helyükön akik a szervert vezetik? Ja mert nem vagy olyan okos csak annak hiszed magad. Tudod a stratégia része a politika.. bár szerintem ezt hiába írom le neked , mert csak az jön le hogy így gerinctelen ugy gerinctelen . Valóban az ELLENÁLLÁS a hős , mindenki megmentője akik sosem ártanak senkinek és a szerver megmentői , kár hogy sosem mutatták meg még ezt az oldalukat. Mindig a szerver uralkodó szövetsége lesz az aktuális ellenség .. de a lehetőség bárkinek adott csak el kell érni. Csupán azt javasolom számodra menj ki a levegőre és kapcsold ki a játékot ha így idegesít .. a szavaidból csupán azt veszem ki ez nem mást mint irigység ....
    További jó játékot.

• IgazmondóJuhász (HU1)IgazmondóJuhász (HU1) Bejegyzések: 12
    Bocsánat még 1 dolgot szeretnék megemlíteni,miután rengeteg levelet kaptam ezektől a szövetségektől" TOP4-től
    Itt nem a Szakasszal,Deres-sel,az Odin-nal,a Rend-el van a baj,hanem ezen szövetségeket vezető sajnos,ki kell,hogy mondjam:a való életben életképtelen a társadalomba beilleszkedni nem tudó játékosok vezetik,ha tudnátok pl hogy Rat007 egy buta kisfiú aki az igazi életbe is rendőr szeretett volna lenni,csak sajnos hamar kidobta a szervezet...! Sajnos az utóbbi időbe én is több időt szántam a játékra egy balesetem miatt,így tudom milyen gyorsan magával tud szippantani a játék,de most felépültem és folytatódhat a való élet! Visszatérve TOP 4 tagjaival semmi gond! A vezetőkkel van itt a gond akiknek már csak ez a játék tud örömet okozni,hogy itt uralkodhassanak,ha már a valódi életbe nem sikerült! Senkire nem haragszok sőt örülök,hogy ezek a beteg emberek is megtalálták az utat a boldogsághoz nekik ennyi is elég! Bibliai idézet:Boldogok a lelki szegények,mert övüké a Mennyek Országa!

Pumpa téged egy képpel is lehet jellemezni... xD

Hány doboz xanaxnál jársz már ? :D Tartod a doki áltál felírt napi 1 doboz beszedését? emelni nem kell egyenlőre ahogy nézem.Egész szépen tudsz már írni így ,vagy csak kimosták a szád xD
  • kisnaci35 (HU2)kisnaci35 (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    baka80 (HU2) mondta:
    sziasztok harcosok:))

kedves baka80 ugye jó játék Goodgame Epire  jó időtöltés is meg minden  áruld el mikkor  pirosat kaptattok a szakasztol  menyi sarcot és menyi védőt kellet feláldoznotok a béke érdekébe és ne hazudj  mert volt ott barátom és van is meg volt akivel telon beszéltünk vagy  2orán át beszélgetünk a telon hogy egy nyuszik vagytok hogy így lefekütetek a szakasznak ja az eventeket is csak engedéjel nyerhetitek meg mikor raték engedik kiváló 

akkor most foglajúk össze a hábitokat a szakasszal rendben
    sarc fizetése több millió fa kő arany
    a szövibajnokságra több ezer védő 
    event nyerés csak engedéjel 

húrrá ügyesek vagytok csak így tovább ez igen erős szövetségre vall 

de ne feled mi sohase fogunk lefeküdni senkinek eljön az idő mikor a deres és az ellen összecsap 1v1 ellen akkor lehet mutattni valamit is  de 4 szövi közül bármejikel ki állunk 1v1 ellen és netán vesztenénk nem szaladunk anyuhoz vagy apuhoz de az szoba se jöhet mert külön külön semmit nem értek nézd meg a rendet duzu is már csak a gazdátlan várakat rakta vissza hogy ne essenek ki a legjobb top 5-ből  akkor miről beszélünk gyerekek nyert a rend mi  ja:)))
    Sziasztok! 
    Kedves Edit ! Ha még te laksz a karakterben. <3

Minek képzeled magad? Nav ellenőrnek? Miért számoljak el a szakasz háborúval, és sarcával?
    Ha az zavar van mit sarcnak fizetni, akkor adjatok többet be a szövetségetek kasszájába.

Voltak szövetségek amiknek szétverését ugyanígy sokadmagatokkal tettétek, most, hogy a bajság rosszabbik oldalára kerültök sárt dobáltok .
    Immortal Heroes, 300 , hogy a sokak által ismertebbeket soroljam.
    Kis szövetségből jó katona módjára mentem a 300 királyi tornyára, az oldalatokon.
    Amire akkor büszke volta, ma már egy szép emlék. o:)

Despota elnyomói voltatok a szervernek, most hogy kiestetek a mózeskosárból, reklamáltok, fenyegettek, és szapultok minket.
    Így nehéz lesz szövetségeseket találni, és nem kell meglepődni ha a szerver jelenlegi uraival képzeljuk el a jövőt, és nem veletek. :p

A mostani háborúbaba lépéshez nagyban hozzájárultatok, illetve az, hogy azt mondtátok, ha belépnénk a háborúba az olyan lenne, ha nem  is mennénk, ezt nem mesélte neked a kedves ismerősöd?
    Nem olvastad feljebb található kommentekben?
    Akkor most, hogy te vagy a 3. Ellenálásos aki emiatt reklamál, javaslom beszéljétek meg a kifelé kommunikációtok.

Még nem ért véget a háború, nem jósolnák mi lesz a vége..................... lehet már nem is toljuk a játékot B)

Baka80

Sziasztok!

Baka - ha már felemlítetted az A 300 szövit, csak egy apró szösszenetet raknék hozzá :) Janzsó Edit is tagja volt a szövinek és amikor már kellő ostrom alatt voltunk akkor pártolt át az akkori TEMPLOMOS szövibe :D Természetes jött is tőle támadás rendesen.. Pedig A300 szövi előtti Knights Of Ni volt a tanuló szövije - persze ez akkor igaz ha még az eredeti tag van benne.. :)

"Minden bosszúszomjas cselekedet kudarcra van ítélve. A bosszúállás csak azt eredményezi, hogy a másik fél kevésbé érzi magát bűnösnek, és feltámad benne a vágy, hogy válaszoljon a kihívásokra. Semmiképpen nem visznek közelebb a megoldáshoz, hanem még több bajt zúdítanak a nyakunkba."

kisnaci35 @ hu 2
  • kisnaci35 (HU2)kisnaci35 (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    Kedves ELLENÁLLÁS szövi!

Minden hozzászólásotokból azt olvasom, hogy megnyertétek a háborút A REND ellen! Akkor egy kérdésem van csak a Tagokhoz:
    Mikor kapjuk vissza az általatok ellopott faluinkat?? amit csak "kölcsön" vettetek el? Persze írni sose írtatok, csak random jöttetek és vittétek. Háború van kell, vagy mert épp A Rend -nél levő tag mellett volt?

Bármennyire is hihetetlen, de nekünk is szükségünk van a faluinkra, amit mi foglaltunk be legelőször!
    Ígéret megvan, hogy visszaadjátok, de mikor??

kisnaci

"Minden bosszúszomjas cselekedet kudarcra van ítélve. A bosszúállás csak azt eredményezi, hogy a másik fél kevésbé érzi magát bűnösnek, és feltámad benne a vágy, hogy válaszoljon a kihívásokra. Semmiképpen nem visznek közelebb a megoldáshoz, hanem még több bajt zúdítanak a nyakunkba."

kisnaci35 @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 880
    unitee (HU2) mondta:

Miért van az hogy EGY játékot az élettel azonosít mindenki... ez nem Az ÉLET ezt kellene mar felfogni .
    Mióta bejött a legendás szint azóta megy a sírás ki kit támad .. Itt nincsenek elvek  nincsenek etikák EZ egy játék .. a vesztes félnek vannak mindig elvei érdekes módon .

OFF:
    Azért, kedves unitee (akárki is bujkál az acc mögött), mert ez tény, függetlenül a fenti részvevőktől és a köztük lévő háborútól. Aki a játékban sok gerinctelenséget megenged magának, az az ÉLETben is ilyen, ez egyszerű pszichológia. Más kérdés az, hogy hogyan tud a való életben érvényesülni. Rendszerint a leggerinctelenebb játékosok (és itt most nem a fenti háborúban részvevőkről beszélek, hanem általánosságban, bármilyen játék játékosairól) a frusztráltságukat élik ki a játékban, például, hogy a való életben nem veszi észre őket senki, nem tudnak feljebb jutni a ranglétrán, jelentéktelennek hiszik magukat, veszteség érte őket, a munkahelyen/otthon zaklatják, piszkálják őket stb. Egy kis részük nárcisztikus, illetve szocio-, pszichopata, és ott vannak még a bűnözők (hackerek, karaktertolvajok, akár ragadozók (pl.: pedofilok)) is.
    Neked kellene felfogni, hogy a játék mindig az ÉLET valamilyen szintű leképezése. Indulj csak ki abból, hogy a gyerekeket is játékokkal fejlesztik, lásd beszédkészség stb.
    Bár a nagy többség játszani és kikapcsolódni jár ide, egy játékos játékbeli viselkedéséből, például, hogy hogyan kommunikál/vagy nem a társaival vagy más játékosokkal, mit mer megengedni magának, bizony egyértelműen látszik a való életbeli jelleme.
    A való életben vannak törvények, szabályok, erkölcsi-, etikai- és társadalmi normák. Ha nem tartod be ezeket, akkor megbüntetnek, bezárnak, vagy a társadalom kiközösít.Ugyanez van bármilyen játéknál, vannak játékszabályok és van játéketikett, amit a nagy többség betart, ha nem, akkor szintúgy megy a büntetés. Ha egy játékban van mód a "játék-hatalmi elit" kialakulására, az akkor ugyanúgy fog viselkedni, mint a való életbeli elit, például a kisebb játékosokat szóra sem méltatják attól függően, hogy a megszólított "elit" játékos milyen magasan helyezkedik el a ranglétrán. Itt jön be az, hogy az ehhez az "elithez" tartozó játékosnak milyen a személyisége, mekkora IQ-val és EQ-val rendelkezik, mert ettől függően fog viselkedni, cselekedni. Vannak esetek, amikor nagyon el tud durvulni egy játék, lásd: börtönőr-rab játékkísérlet, de ezzel már végképp nem untatnám az itteni játékos közösséget.
    ON
  • -Rodney- (HU2)-Rodney- (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Kic lovag (HU2) mondta:
    Szóval, békéért akkor folyamodtunk, ha 2-3-4 szövi jött ránk, mint mindig! az 1v1-et SOSEM tartották be!

Ja, szakasz ellen 1v1-ben mindenki feladja??? hát mi nem! Állunk elébe! de a vége megint 4v1 lenne mert ilyen hazug és álságos az általatok majmolt oldal!

Íme egy felelős vezető szavai kérem szépen. Talán nem véletlen hogy ott tart a szövid ahol, ha ennyire gátlástalanul csak a vetítés meg a kamu duma megy, melldöngetéssel meg kivagyisággal egybekötve. Nem látni tőletek két olyan posztot amelyik ne ütné a másikét, vagy tenne rá a szarságokra még egy lapáttal. Legalább egymás közt beszélnétek meg előtte azt a hazugságot amihez utána mindenki ragaszkodik!

Akkor egy kis történelem.
    Az Ellenállással megalakulásuk óta 5 háborúnk volt, ez a 6. Háromszor 1v1ben küzdöttünk, mind háromszor ők kértek békét és fizették meg a sarcot, vagy épp nem, ha eltekintettünk ettől. Ezt követően két esetben hívták be ránk és küldték a szövetségeseiket (Ellenállás szövetségi rendszer) akik szintén végül a békekérésig lettek ütve. Legutóbb például a Szakasz 4 ellenállásos alszövivel csatázott, és még a Neroxint is pirosba raktuk a móka kedvéért, mégse posztolgattunk itt, meg kellett lapátolni a galambszart reggelente.

Ti vagytok azok akik a kutyába nem vették eddig az 1v1 szabályait, magasról tojtatok a fejünkre, pedig minden háború lezárásakor ígérgettétek hogy eztán más lesz minden. Elég álszent hozzáállás hogy most olyat kértek rajtunk számon ami titeket soha nem kötött, sőt kizárólag azon mesterkedtetek hogy ezt felrúgjátok. 
    Nézzétek meg hova juttattátok a saját szövetségeseiteket!
    Hol van ma az Egyesült Nemesek, a Reloaded, a Farkasok, a Kicsi a Bors? Van amelyik már farmszövinek is ratyi. Csodálkozol hogy az Odin nem szeretett volna erre a sorsra jutni? Csodálkozol hogy van olyan szövetségi vezető a szerveren aki valóban felelősnek érzi magát a társai játékáért és nem akar a ti feláldozható parasztotok lenni a sakktáblán? Minden háborútok arról szólt hogy ha szorult a hurok, akkor ezeket a kisebb szöviket toltátok be magatok elé hogy lélegzethez jussatok közben. Megfélemlítéssel? Nem. Ócska hazug dumával, aminek sajnos még mindig van aki bedől a környezetetekben. Elég megnézni az itt nektek bólogató kommenteket, honnan és kik írják. Közük nincs a történésekhez, de visszamondják a hallott meséket.
    Ehhez a jövőképhez nem szeretett volna csatlakozni a Deres és az Odin sem. Bármennyire is nyüstöltétek őket hónapokig hogy igenis álljanak mellétek, a TI harcotokban, olyan harcban amihez nekik az égvilágon semmi közük nem volt. Miért tették volna? Én nem gondolom hogy ez meglepő felelős vezetői döntés hogy inkább a saját játékukat játsszák és nem a tiéteket.

Érdemes volna azt is megnézni ti hogy jutottatok idáig. Mindenetek megvolt. Mindenetek! Főváros, központok, tornyok. Ezeket 1v1-ben szereztétek, akkor érdekes mód tetszett ugye? Mihez kezdtetek velük? Mi szerettük volna ha van egy harmadik erő is a térképen, ehhez mindent meg is adtunk, nem voltatok sanyargatva, napi szinten ütve felváltva pirosba téve se semmi. A fejlődésetek is biztosítva volt, szövi bajnokság, eventek, stb. Ha háborúztunk, nem vittünk el tőletek első körben semmit. De ti nem élni akartatok az erőtökkel, meg a lehetőséggel hanem visszaélni. Folyamatosan ment az arcoskodás, még többet és többet akartatok hogy MI toljunk a seggetek alá, engedjünk át nektek, közben pedig ellenünk ment a hálózatépítés.
    Ezt ugye azért már mégse tűrhettük. Szép lassan mindent elkótyavetyéltetek. 
    A saját tagjaitok jelentkeztek nálunk minden háború után hogy ők ott többet nem maradnak, nincs vezetés, senki nem foglalkozik a másikkal, csak a saját feje után megy. Aztán kénytelenek voltak maradni mert ide nem vettük be őket, máshol meg ugye nem nagyon van életlehetőség. Lehet dobálózni azzal hogy milyen jó banda alakult, de áruld el hány olyan kastély van nálatok amiben még az eredeti tulaj játszik? Meg volnék lepve ha ez 15 feletti szám lenne.

A mostani hadba lépésünkről annyit, hogy 2 hete fel lett nektek kínálva egy ultimátum a diplomatátok okos levelezése kapcsán. Erről persze nem írtok, nektek kényelmetlen. Abban a levelezésben a Rend összes paktumosát, főképp a Szakaszt lecsicskázza, leárulózza. Kijelenti hogy mi uszítottunk titeket rájuk és még segítséget is nyújtunk nektek a saját paktumosunk elleni háborúban.
    Mivel nem kívántatok élni azzal a békés lehetőséggel ami ezt a diplomáciai malőrt helyre billenti, így kénytelenek voltunk tudtotokra adni melyik oldalon is állunk. Kvázi ti magatok döntöttetek úgy hogy beszálljunk a háborúba, most pedig sírtok hogy ez megtörtént.
    Ide tartozik még, hogy NEM a Szakasz paktomosai, hanem a Rendé lettek sértegetve, felprovokálva. Nekünk a Deres szövetséggel semmilyen megállapodásunk nincsen, se paktum, se MNT, se szóbeli megegyezés. Nem mi rángatjuk őket egy zsinóron mint azt pár hozzászólásból ki lehet venni. Ők egy tőlünk teljesen független szövetség, pár hete még háborúztunk is egymás ellen amit szintén leírtak korábban.

Az azért remélem mindenkinek világos hogy most az az egy dolog megy amiben az Ellenállás verhetetlen ezen a szerveren. Áldozatszerep, és a másikra mutogatás. Lám megint ide jutottunk.

Ugyan Jesse,
    hagyjuk a propaganda szöveget és ha már minden áron írkálni akarsz akkor legalább az igazat írd és ne színezd ki úgy ahogy épp Neked tetszik...
    "A fejlődésetek is biztosítva volt, szövi bajnokság, eventek, stb."
    Amikor nyertünk egy szövibajnokságot pirosat kaptunk érte, majd ts-en nagyképűen közöltétek, hogy szövibajnokságot CSAK a Szakasz és a Rend nyerhet...
    Utána persze nagy kegyesen megengedtétek,h minden 5.-et (kettőt nyer a Szakasz, kettőt a Rend és egyet mi) megnyerhetjük...
    Gondolom ezt nevezitek a fejlődés biztosításának!:)))
    Az már csak hab volt a tortán, hogy mikor észrevettétek, hogy az Odin segít nekünk a szövibajnokságban pirosat kaptak ők is, a béke ára pedig annyi védő volt amennyit mi kaptunk tőlük...

"Ha háborúztunk, nem vittünk el tőletek első körben semmit."
    Ez is egy érdekes kijelentés, tekintve, hogy a  fent említett piros végén 3 kerközpont és a tornyaink voltak a béke ára...

Majd egy későbbi háború után amit a Rend ellen vívtunk és persze végül abba is beleszóltatok mikor a Rend már nem bírt velünk, ts-en elhangzott egy mondat miszerint max 1 kerközpontot lehet elvenni egy szövitől, mert így egyeztetek meg miután a Rend elárulta a Deust és a Tempiket, hogy megszerezze a hatalmat!:)
    De gondolom ennek sincs semmi valóság alapja hiszen mi csak hazudunk, mutogatunk és ferdítünk!:)

"Nekünk a Deres szövetséggel semmilyen megállapodásunk nincsen, se paktum, se MNT, se szóbeli megegyezés. Nem mi rángatjuk őket egy zsinóron mint azt pár hozzászólásból ki lehet venni. Ők egy tőlünk teljesen független szövetség,..."
    Ennek akár még valóságalapja is lehetne ha Broki nem lógna ki folyamatosan a seggetekből!:))

Azt az ultimátumot meg ne akard itt úgy beharangozni, mint ha valami jóságos tett lett volna! :)
    Lényegében arról szólt, hogy mi, akik a Rend elleni 1v1 háborúban jobban álltunk kérjünk békét a Rendtől, aztán kapunk 1 hónapot majd ránk jöttök együtt az összes paktumosotokkal, vagy ha nem fejezzük be a háborút akkor felrúgjátok az 1v1 szabályt amit Ti hoztatok meg, mert olyan hatalmas sérelem ért Titeket mint még soha senkit a világtörténelemben... :)
    A háborút amiben szerintünk mi álltunk jobban nem hagytuk abba, sőt, fokoztuk a nyomást a Renden aminek az lett a vége, hogy megkaptuk a pirosat a másik 3 szövitől is...
    Csak halkan jegyzem meg, hogy a fent említett levelezésekről a vezetőség nem tudott és miután a tudomásunkra jutott leváltottuk a diplomatánkat és Andris minden érintett szövi vezetőjét megkövette a történtek miatt!

Jah és azt se felejtsd ki a dologból, hogy Ti voltatok azok akik még a háború előtt megkerestetek minket és ts-en közöltétek, hogy vagy pirosat nyomunk a Rendre és lejátszuk 1v1-ben ,vagy a Szakasz és paktumosai egyszerre jönnek ránk a Rend mellett, mert a Rend már nem bírt velünk...

"Azok, akik büszkék és nem hajolnak meg, megaláztatnak és porrá lesznek!"

-Rodney- @ hu 2
    Senkire nem haragszok sőt örülök,hogy ezek a beteg emberek is megtalálták az utat a boldogsághoz nekik ennyi is elég! Bibliai idézet:Boldogok a lelki szegények,mert övüké a Mennyek Országa!
    Drága Pumpa77, elfejtetted alárírni: Első Szent Pumpa Pápa, a szent, ki soha nem jön indulatba.

Egyébként megkérdezhetem, hogy ezt is részegen írtad? Szövitársaid szokták mondani, hogy olyankor nem nagyon vagy beszámítató. Bár lehet, hogy a "de most felépültem" arra utal, hogy kigyógyultál az alkoholizmusból. Talán meg is tértél? Dupla grat!
    Igen egy alkoholista drogos pedofil pápa vagyok ennyit tudtam segíteni a szókincsed bővítéséhez! Ha eszembe jutna még pár sértő kifejezés ígérem megosztom veled privátba hogy kiposztolhasd mr. nevét nem vállaló! :D
    Bocs, a drogról és pedofiliáról nem tudtam. Kösz az infót.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt