Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Nincs elég kajás erőd illetve Hábi és faluk

Sziasztok sokáig gondolkoztam leírjam-e a véleményem ..döntöttem kiírom magamból hátha lesz foganatja bár nem nem vagyok bizakodó)
Vannak farmkastélyok igen sajnos a játékkészítők nem gondoltak arra ,hogy becsületes munkával itt sem haladsz rendesen főleg ha nem veszel iszonyat pénzekért rubint.Vannak ügyesek akik mindig találnak kiskaput hát na mi emberek már csak ilyenek vagyunk))No nincs is ezzel baj ha már másképp nem megy DE nem értem miért 8 kajás erődöket kell ezért elvenni és tartani???Sima egyszerű nyersis erőd tökélete erre és akkor marad másnak is kajás erőd és haladhatna de nem...Alig lehet a játékosoknak kajás pláne 8 kajás erődöket szerezni főleg ha azt akarod a közeledben is legyen a tag(((Miért nem lehet ezt megoldani,hogy az aktív tagoké legyen a 8 kajás erőd a farmnak hagyni a fás,köves erődöket???
A másik észrevételem a "nagyfiuk""hábiznak"nem én találtam ki ők becézik így)))ezzel sincs bajom csak úgy unom már a napi 2-3 falu visszakönyörgését!!!!Miért tőlünk azaz miért minket kell megkárosítani mindig???Ha levelezem meg kiakadnak és megkérdik miért nem levelezős játékot játszom???De ha az ő faluját lopnák el kiakadna!!!Azért kell visszakunyerálnom mert mi nem úgy vagyunk mint ők,hogy megyünk szó nélkül és elvesszük mert mi megtehetjük mert van mögöttünk 64 másik erős játékos.Mi nem tudjuk magunk köré gyűjteni a falvakat mert vagy a másik félnek is közel van vagy a top 10 szövi valamelyiké(és ugye az tiltott )vagy nem tudod cserélni egyéb okok miatt.Amit tudtunk elcseréltünk!Ha már nekik a falvainkból kell hábizni akkor legalább a pihi szövijeikből  adjanak helyette falvakat ...mert ugye oda minek???
Most azon gondolkodom,hogy ,hogy lehetne ezt megállítani??Minden egyes bejövő falutámadásnál értesíteni azt akit támadni fognak??Akkor lehet leszoknak erről és nem lesz értelme??Tudom most az jön ,hogy ez háborús játék!Igen tudom de miért baj az ha mi nem akarjuk megmutatni xy szövinek,hogy mi nagyobb Janik vagyunk mint ők??Mi elvagyunk a kis eventezgetéssel!!!És nem akarunk több 10 vagy 20 ezreket kidobálni az ablakon a vélt vagy valós sérelmek miatt?Minden szöviben rendes ,kedves emberek játszanak (na jó 1-2 parasztot kiéve akik  itt élik ki,hogy végre valakik lehetnek)de mégis kígyót ,békát kiabálnak egymásra!!Ne ennek meg mi értelme?Egyikőtök sem jobb és nem is rosszabb a másiknál.(na jó a kivételek még mindig itt vannak)De  ne mindig mi értsünk már meg titeket ti is értsétek meg minket!!
További jó játékot))

julcsi1973 @ hu 2
«1

• ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Én ugy tudom 5 élelmes falut enged a gép!
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    van egy csomó elölről kezdő 8 kajás a világtérkép olyan helyein ahol nincs játékos csak akkor messze vagy a szövidtől. falukat meg raknak ki a térképre néha és jegesen mindeféléből 5 sivin tüzesen 10
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• András1202 (HU2)András1202 (HU2) Bejegyzések: 46
    Nyitottam erre egy topic-ot ha érdekel nézzetek bele a csapatoddal. Legbecsületesebb Szövetség címmel. Értelme annak sincsen és több lesz az értelmes bírálóm, mint az értelmetlen barát:D:D De hátha:D
    "Ki vagy te, hogy bíráld az életet amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!" Bob Marley
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    ha a nagyok falut vesznek el onnan támadnak háborúban. nem tartják meg eldobják utána. nincs más dolgotok figyelni és visszavenni.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 89
    persze  ha az akit onnan támadtak nem veszi el,hogy többet onnan ne támadják!!És mindig elveszi!!
    julcsi1973 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 06.06.2017
    van egy csomó elölről kezdő 8 kajás a világtérkép olyan helyein ahol nincs játékos csak akkor messze vagy a szövidtől. falukat meg raknak ki a térképre néha és jegesen mindeféléből 5 sivin tüzesen 10

igen Gabi tudjuk!csak akik ne ma kezdték a játékot tudod milyen messze vannak a szélektől????
    Egy lehetőség lenne ha elvennénk a kicsiktől!Szerinted örülnének neki?
    A ( kajás erődöket nézd meg a széleken vagy nem enged oda költözni még vagy 99%-a pihi szövié!!
    Post edited by Tündérkeresztanya on
    julcsi1973 @ hu 2
    Nyitottam erre egy topic-ot ha érdekel nézzetek bele a csapatoddal. Legbecsületesebb Szövetség címmel. Értelme annak sincsen és több lesz az értelmes bírálóm, mint az értelmetlen barát:D:D De hátha:D
    Igen olvastam)
    julcsi1973 @ hu 2
    ica146 (HU2) mondta:
    Más ki tud a teszt szerverről ? Krdobot azota nem lehet vissza menni ! Teszt szerver eltünt a ki írásbol is!
    Ica szerinted itt erről volt szó???
    julcsi1973 @ hu 2
    igen Gabi tudjuk!csak akik ne ma kezdték a játékot tudod milyen messze vannak a szélektől????
    Egy lehetőség lenne ha elvennénk a kicsiktől!Szerinted örülnének neki?
    A ( kajás erődöket nézd meg a széleken vagy nem enged oda költözni még vagy 99%-a pihi szövié!!
    igen tudom hogy attól messze vagyunk

bár mondjuk nem értelek téged Julcsi neked 3 8 kajás erődöd van
    #FearTheDeer

• aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    persze  ha az akit onnan támadtak nem veszi el,hogy többet onnan ne támadják!!És mindig elveszi!!
    ha elveszi meglehet beszélni vele hogy ő adjon falut.persze nem hőbörögve meg hisztizve .a legtöbb játékos tisztességes és ad. miért veszel egy kalap alá minden un. nagyot?
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
    bár mondjuk nem értelek téged Julcsi neked 3 8 kajás erődöd van
    Nem is nekem kell a kajás erőd Gabi hanem azoknak akiket felveszünk és kapják az ajándék katonákat világba és nem tudják eltartani a köves és fás erődökben!

julcsi1973 @ hu 2
    ha elveszi meglehet beszélni vele hogy ő adjon falut.persze nem hőbörögve meg hisztizve .a legtöbb játékos tisztességes és ad. miért veszel egy kalap alá minden un. nagyot?

Igazad van a legtöbb ad helyette falut.De miért kell nekünk kuncsorogni mindig érte akkor miért nem lehetne elkérni előtte vagy cserélni vagy ha elvitte rá írni az illetőre,hogy itt meg itt van a csere falu mehetsz.Nem szoktunk hőbörögve írni  de kaptunk már elég szemét választ is(
    julcsi1973 @ hu 2
    Nem is nekem kell a kajás erőd Gabi hanem azoknak akiket felveszünk és kapják az ajándék katonákat világba és nem tudják eltartani a köves és fás erődökben!

így már értem

#FearTheDeer

• ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260

El kell menni velük támadni, nem aszalni őket az erődökben. Fogynak is meg hasznot is hajtanak.
    igen de egész nap nem tudsz lenni ha dolgozol meg éjjel olyankor meg valahol tárolni kell és ahoz a kajásoka a legjobbak
    #FearTheDeer

• Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    ha 10ezres minuszod van (ami egyébként meglepően hamar ösze tud jönni) akkor is 8 óráként kell kaját töltened....
    arra meg vannak módszerek,de ez már logika kérdése
    na igen az is benne van hogy akkora minusz

azt viszont áruld már el nekem Erik hogy tudtál 2637 katit fel tenni 4 hullámba vagy azt hu1-en csináltad azt a támadást?
    #FearTheDeer

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    azt viszont áruld már el nekem Erik hogy tudtál 2637 katit fel tenni 4 hullámba vagy azt hu1-en csináltad azt a támadást?
    ha megnézed nem támadás volt hanem védés! 
    a támadó vitt 1440 támadót
    és hungerik védte ki 2637 védővel:)
    tényleg akkor nem szóltam :)
    #FearTheDeer

• dberdav (HU2)dberdav (HU2) Bejegyzések: 3
    És nem is 4 hulláma maximum, de ez már csak részletkérdés :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt