Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Berimond is eltünt

Ez már gáz! Egy sima 4 napos event sem tud végigmenni?

«1

• Netti (HU2)Netti (HU2) HU2 Bejegyzések: 85
    32. helyen álltam berin .... hogy húzza magára a  ... !!!
  • rozmerg (HU2)rozmerg (HU2) Bejegyzések: 2
    Undorító amit művelnek. Ez már nem játék hanem merő fos.Semmit sem tudnak végig vinni.

rozmerg @ hu 2
  • xxx5712 (HU2)xxx5712 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Tényleg mi történt már megint??? Nem értem nem tudjátok rendbe tenni a szervert???
    xxx5712 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 08.10.2016
    ezt is elvitte a cica !!!  ajánlom hogy megadják az ajándékokat...  nem ezért 12 óráztam tegnap,  hanem hogy bent tartsam magam az 50-be ...
  • Menydörgőgyík (HU2)Menydörgőgyík (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Javaslom kedves tagtársak egy kis rubinvásárlási moratóriumra!Úgy 1-2 hónapra meglátjuk ki bírja tovább!
    Elég már a amatőr gg ből...A töküknél kell megszorongatni őket!
    Menydörgőgyík @ hu 2
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Hova lett  a beri? mi a faxom van ezekkel ne tundak normálisan megcsinálni valamit.

zsó
  • Bogracs_2013 (HU2)Bogracs_2013 (HU2) Bejegyzések: 9
    Vicc ez az egész már amit itt művelnek úgy sincsen hova reklómáljunk úgy vannak vele
  • sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Valami olyasmi van, hogy a Berimond event okozott valami problémát, amitől a német meg egy másik szerveren nem tudtak bejelentkezni sem a játékba, ezért le kellett állítaniuk. Az eventeket viszont csak globálisan lehet lekapcsolni, külön országonként nem.
    sladecske @ hu 2
  • pisti74 (HU2)pisti74 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Annyira sem méltatjátok a játékosokat, hogy egy nyomorult rendszerüzenetet küldjetek?
    Menjetek el inkább árufeltöltőnek a tescóba
  • ocelot (HU2)ocelot (HU2) Bejegyzések: 2
    Mi a [email protected] van Berivel????Ez már nagyon durva most vettem ruinos cuccot elbuktam mind?????
  • csibe (HU2)csibe (HU2) Bejegyzések: 3
    ez vicc.... amit megengednek  maguknak  az már sokk.

semmi bejelentés 
    ezt csak a Magyar játékosokkal csinálhatják...
  • xxx5712 (HU2)xxx5712 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Remélem, hogy kárpótolnak bennünket a veszteségeinkért. Nagyon sokan vagyunk azok akik sok-sok rubint nyomtunk bele a beribe.
    xxx5712 @ hu 2
  • kataa20 (HU2)kataa20 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Mi a fene van  ????? Hatodik  helyen voltam szánalom a hozzá nem értő fejlesztőket kellene elküldeni nem a supportot akik legalább próbáltak segíteni !!!! 
    Remélem, hogy kárpótolnak bennünket a veszteségeinkért. Nagyon sokan vagyunk azok akik sok-sok rubint nyomtunk bele a beribe.
    Meg sok hullát, eszközzel együtt... 32. helyen álltam :( mentem volna a trónért, 46 e pontom volt..
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    miért nem lepődők meg ezen?
    következőnek mi fog eltünni?
    szerintem az idegen, szerintetek mi?
    amugy én is 23-24. helyen áltam ha jól emlékszem, nem kis energia volt ezt végig vinni.
    várom azt hogy újra jöjjön az 500 veterán démon és 500 veterán halálegység, meg a kaja hozzá.
    ja meg a felszerelés.
    bezzeg az idegen nem tűnt el :tired_face: 
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Netti (HU2) mondta:
    ezt is elvitte a cica !!!  ajánlom hogy megadják az ajándékokat...  nem ezért 12 óráztam tegnap,  hanem hogy bent tartsam magam az 50-be ...
    ezt a Cicát már lekellene lőni

• caky (HU2)caky (HU2) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 08.10.2016
    De azért a beris rubinos ajánlatot beadja....
    Most komolyan így nem lehet játszani, hogy [email protected]ának sünt!

Ja és ha a magyar forint megfelel, magyar support is legyen!
    caky @ hu 2
  • Szőr-Ős (HU2)Szőr-Ős (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    Ez nagyon gyenge kedves GG  !!!! És van pofátok szuperkülönleges ajánlatot kirakni Berimondhoz !!! Pont hazavágtátok sokjátékos erőfeszítését és rengeteg eszközét !!!
  • Szőr-Ős (HU2)Szőr-Ős (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    Ha jól tudom németeknél bejött a rubinvásárlási moratórium ....

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt