Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kelléktár?

Sziasztok tudja valaki, hogy a kelléktárat hol lehet megnézni az Empirén;

• DevKiller (HU2)DevKiller (HU2) HU2 Bejegyzések: 122
    szerkesztette ezt: 06.06.2017
    Sziasztok tudja valaki, hogy a kelléktárat hol lehet megnézni az Empirén;

Szia! A raktáradban lévő nyersanyagokra gondolsz?  vagy ahol a felszerelések vannak?
    A nyersanyagaid ha bent vagy a kastélyban vagy az erődödben vagy bármilyen más kastélyodban a képernyő tetején láthatod!
    HA felszerelésre gondolsz az a képernyő jobb sarkán van, bal kéz felöl a 3.adik.
    HA nem ezekre gondolsz akkor ird le mire, és megmondom.
    Post edited by Tündérkeresztanya on
    Szint: 70
    Legendás szint: 78
    Legnagyob elért rang : "Az acélszívű"
    Berimondi elért legnagyobb rang: "Kard védelmezője"
    Szövetség: KERESZTESEK
  • V26Hero (HU2)V26Hero (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! A játék kiírta többször is hogy valamilyen dolog teljesítéséért jutalmat kaptam, és a kelléktáramban találom. Valaki le tudná írni hogy hol találom a kelléktárat?
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Sziasztok! A játék kiírta többször is hogy valamilyen dolog teljesítéséért jutalmat kaptam, és a kelléktáramban találom. Valaki le tudná írni hogy hol találom a kelléktárat?
    Nem inkább raktár ?
    Ha fát követ pénzt vagy rubint kapsz akkor felül ,illetve bal oldalon láthatod a mennyiségeket , ha vmilyen épületet /dísztárgyat ,akkor a kalapácsnál...ha katonákat akkor meg a főkasban felül..ha eszközt akkor az áttekintés gombra nyomva (lista) ,ha meg felszerelést ,akkor azt meg a felszerelés menüpontban találhatod.
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• SHAIRON (HU2)SHAIRON (HU2) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.06.2017
    A Kelléktárnak semmi köze nincs a Raktárhoz, vagy bármilyen épülethez. Egyszerűen csak arról van szó, hogy ha valamiből már full-on vagy, le kell csökkentened a készletedet Pl. én világhírű homokóragyűjtő vagyok  azért, hogy ha esetleg lealáz valaki, akkor pillanatok alatt  rendbe tudjam tenni a Kastélyomat. A legutóbb egy 10 perces homokóránál ugyanezt írta ki és nem volt más dolgom, mint felhasználni néhányat és máris volt helyem az újra.
    Ugyanez van pl. egy felszereléssel is: ha teli vagy, gyorsan csinálsz a meglévőkből egy magasabb szintűt és már hozzá is férhetsz:-)))))

Baráti üdv:

SHAIRON

Post edited by Tündérkeresztanya on
    SHAIRON @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt