Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

ELTŰNT KATONÁK

Sziasztok, beléptem a játékba, erre azt vettem észre, hogy 12 ezerrel csökkent a hatalompontom..
Gondolkodtam, hogy ez mitől lehet, megnéztem az erődöket, és észrevettem, hogy a katonáim eltűntek.
Nem volt semmilyen levél arról, hogy eldezertáltak (ételhiány) lett volna.
Most kérdezem én, hogy van ez, hogy idegenek előtt "véletlen" eltűnik kb. 1500 katonám?
Elég erősek is voltak ráadásul. (démon, halálegység, vándor lovag és számszeríjász, veterán számszeríjas és buzogányos, meg a kalától szerzett erdei harcosok is)
Ezért jár kárpótlás? Vagy hogy kaphatom őket vissza?

Üdvözlettel:
DÖMEVERŐ

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Sziasztok, beléptem a játékba, erre azt vettem észre, hogy 12 ezerrel csökkent a hatalompontom..
    Gondolkodtam, hogy ez mitől lehet, megnéztem az erődöket, és észrevettem, hogy a katonáim eltűntek.
    Most kérdezem én, hogy van ez, hogy idegenek előtt "véletlen" eltűnik kb. 1500 katonám?
    Elég erősek is voltak ráadásul. (démon, halálegység, vándor lovag és számszeríjász, veterán számszeríjas és buzogányos, meg a kalától szerzett erdei harcosok is)

Üdvözlettel:
    DÖMEVERŐ
    Írj a supportnak, valószínűleg a frissítésnél bugolt nálad. Sajnálatos módon mostmár angolul vagy németül kell majd írnod a sérelmed, mivel már nincs magyar része a supportnak
    rocker3675 @ hu 2
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122

Üdvözlettel:
    DÖMEVERŐ
    Lépj be később is ,nálam is volt ilyen ,de csak alevelet nem kaptam meg (ugye milyen kedvesek?:D) ,aztán beléptem 2 óra múlva és ott figylet a levél róla..
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• Dollodon (HU2)Dollodon (HU2) HU2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 24.09.2016
    Én gyakorlatilag augusztus óta küzdök, hogy a 200 csillag démon egységemet vissza adják, amit Berimondon vesztettem el, mert nem működött a rendszer!! Nem tudtam kihozni a katonákat a bejövőm alól, így az összeset vesztettem!!!

Azóta kiderült, hogy megszünt a magyar support, és csak angol nyelven lehet kapcsolatba lépni a Support-tal....tegnap este végre valahára megkaptam az első levelet a Supportol....mondanom se kell baromira örülök, hogy nincs magyar Support!!!!
    Dollodon
    A nyugis játékos
  • Nekem is tűnt el 500támadóm (Ugyanúgy idegenek előtt és ugyanúgy Démonok,Halálok,és a vándor számszeríjász/lovag!Nekem is kell kárpótlás!!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt