Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

kívánságkút

miklos132001miklos132001 Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 01.06.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Nem tudjátok hogy lehetne szerezni szerencseérmet???
Post edited by miklos132001 on
miklos132001 @ hu 2
«1

• The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    szerkesztette ezt: 04.05.2015

Venni lehet a különböző akciók keretén belül.
  • eracska6eracska6 Bejegyzések: 13
    Az lenne jó ha pld.rablóknál lehetne találni,vagy nemességin,eventeken.Igy egy nagy nulla a kivánságkut.
    eracska6/Corvinus
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    eracska6 írta: »
    Az lenne jó ha pld.rablóknál lehetne találni,vagy nemességin,eventeken.Igy egy nagy nulla a kivánságkut.

Nem lenne rossz, de sajnos egyenlőre csak venni lehet.
  • miklos132001miklos132001 Bejegyzések: 2
    Köszi a gyors válaszokat de ez a kívánságkút így nem sokat ér!!
    miklos132001 @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    Maverick írta: »
    Nem lenne rossz, de sajnos egyenlőre csak venni lehet.
    Köszi a gyors válaszokat de ez a kívánságkút így nem sokat ér!!

Ne felejtsük el azt se hogyha felhúzzuk egyes szintre a kutat akkor is jár érte egy ajándék érme.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • daniking11daniking11 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 07.05.2015
    nyerni is lehet. én egyszer nyertem csak rubinom nincs hozá
    daniking11 @ hu 2
  • Angel271 (HU2)Angel271 (HU2) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 07.05.2015
    Az a baj, hogy a kívánságkút is azoknak kedvez akik tudnak venni rubintot. Azok a játékosok akik különböző okokból nem tudnak rubintra költeni - csak rablózással próbálnak életben maradni - ezzel az opcióval sem tudnak élni, hiszen az érme szerzése lehetetlen - csak rubint vásárlás után jár. Így az tud rubintból rubintot csinálni akinek egyébként is megadatik hogy vegyen belőle. Ez sajnos olyam mint avaló élet ahol ugye van az a mondás is hogy csak pénzből lehet pénzt csinlni! :-(
    Angel271 @ hu 2
  • NixiNixi Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    dante8 írta: »
    Ne felejtsük el azt se hogyha felhúzzuk egyes szintre a kutat akkor is jár érte egy ajándék érme.
    Ezt megcáfolnám ,mert én felhúztam már kettes szintre és egy érmét sem kaptam :(
    Nixi @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    Nixi írta: »
    Ezt megcáfolnám ,mert én felhúztam már kettes szintre és egy érmét sem kaptam :(

Akkor nem tudod hogyan kell használni mert mindenki kapott egy érmét ha felhúzta a kutat!
    SzinesGeza @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    Nixi írta: »

Vagy nem vetted észre vagy nem volt szerencséd. Mert van egy ilyen küldetés ahol a jutalom egy érme.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Kesmester23 (HU2)Kesmester23 (HU2) Bejegyzések: 70
    Én már zsoldos küldetésen is kaptam már igaz drága volt de megérte!!

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    szerkesztette ezt: 27.09.2015
    Én már zsoldos küldetésen is kaptam már igaz drága volt de megérte!!

Nem  mondod én naponta 3x kapok :D
  • Én még soha nem vettem rubint,de van 7 szerencseérmém! A nomádoknál,a szamurájoknál és az idegen kastélyok támadása után a jutalmaknál lehet kapni!
  • usabalázs (HU2)usabalázs (HU2) Bejegyzések: 32
    miklos132001 mondta:
    zsoldosok táborában lehet mindig venni hetente-2 hetente tudod ott rendszeresen beszerezni , elég sok érmét elkérnek érte, így is megéri..  B) 
    -USA-Balázs-
    Élj merészen. Feszegesd a határaidat. Ne érd be kevéssel.
  • DevilDark (HU2)DevilDark (HU2) Bejegyzések: 4
    Én eventek alatt összeszedtem egy csomót,felhúztam kutat ötösre és van még kb 25 érmém.
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Én eventek alatt összeszedtem egy csomót,felhúztam kutat ötösre és van még kb 25 érmém.
    dejó...csináld az eventet 60-100 db-t is öszegyűjtesz
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• Lighir (HU2)Lighir (HU2) Bejegyzések: 15
    Elmondom rengeteg helyen lehet szerezni:

- A zsoldosok állomásánál ritkánként 50000 pénzért lehet venni. (Ajánlatos minden nap megnézni.)
    - Küldetésből is lehet kapni. (A legelején amikor fel kell építeni automatikusan ad egyet.)
    - Különböző eventeknél is lehet kapni jutalomként. (Úgyhogy legyetek aktívak.)
    - És egyes rubinvásárló akcióknál is lehet kapni.
                                                         HAJRÁ
  • töklámpás (HU2)töklámpás (HU2) Bejegyzések: 6
    nomádoknál eddig 4 et is kaptam.

• Sylvanas (HU2)Sylvanas (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Szerencseérmét lehet idegenezéssel, ha jól tudom 9-et is adott egyszer, nomád is ad páűrat, szamu is, rettegősről nem is beszélve.
    Szövi bajnokság is ad.
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    A szerencse keréknél is van néha!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt