Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

bugg bejelentése

azt a buggot akarom bejelenteni hogy nekem a darum buggos mert ami a második kockában van abból nem megy le az idő!

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    azt a buggot akarom bejelenteni hogy nekem a darum buggos mert ami a második kockában van abból nem megy le az idő!

Az nem bug. Egyszerre egy helyen csak egy épülettel tudsz foglalkozni.
    A daru csak abban segít hogy kitudd jelölni a következő épületre a feladatot. 
    Ha az elsővel végzett utána foglalkozik azzal.
    rocker3675 @ hu 2
  • YogoBella (HU2)YogoBella (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    sziasztok 
    nekem a dics.pontok  szerzésével van problémám
    ma megtámadtam 780 idegent , telenyomtam kék-arany és piros-arany zászlóval  , és kaptam 4800 dics.pontot , pontosan annyit amit zászlók nélkül is megkaptam volna :(
    kérdésem , akkor most lenyúlták simán a zászlóimat ?
    üdv. YogoBella
    YogoBella @ hu 2
    "inter arma silent musae "
    "Háborúban hallgatnak a múzsák"
    T, Fórum modik
    szeretnék választ kapni a kérdésemre
    YogoBella @ hu 2
    sziasztok 
    ma megtámadtam 780 idegent , telenyomtam kék-arany és piros-arany zászlóval  , és kaptam 4800 dics.pontot , pontosan annyit amit zászlók nélkül is megkaptam volna :(
    üdv. YogoBella
    a fórum plecsnit már elküldtétek  a 10 hsz.-ért , gondolom nem túl nagy probléma megválaszolni a kérdésem 
    kérem a zászlóimat vissza , vagy az azért járó dics.pontokat 
    köszi
    YogoBella @ hu 2
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    sziasztok 
    üdv. YogoBella
    nézd meg jobban a jelentést, ha támadóval volt tele akkor érthető hogy kevés dpt kaptál
    rocker3675 @ hu 2
  • azt a buggot akarom bejelenteni hogy nekem a darum buggos mert ami a második kockában van abból nem megy le az idő!

Az nem bug. Egyszerre egy helyen csak egy épülettel tudsz foglalkozni.
    A daru csak abban segít hogy kitudd jelölni a következő épületre a feladatot. 
    Ha az elsővel végzett utána foglalkozik azzal.
    pedig nekem amikor megvettem a darut akkor egyszerre két épületet tudtam épiteni és mind a kettőből ment az idő
  • mikikecske (HU2)mikikecske (HU2) Bejegyzések: 29
    Sziasztok!
    Nekem azzal van problémám, hogy eddig nekem 45000 fa és 45000 kőbe került az építési udvar, és kb 15 órába telt megépíteni.
    Most nekem valamiért csak 450 fa és 450 kő, 4 perc alatt megépítem, és még pluszba ad 110 közrendet is.
    Ez miért van? Vagy ez direkt van így? 
    Válaszokat előre is köszönöm!

• RETEGET (HU2)RETEGET (HU2) Bejegyzések: 1
    sziasztok
    nekem aval van problemam vetem egy kiralyi lobogot 4900 rubint ert es nem jelenikmeg a terkepen ?
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    sziasztok
    nekem aval van problemam vetem egy kiralyi lobogot 4900 rubint ert es nem jelenikmeg a terkepen ?
    Megjelenik, ha nem vagy prémium (VIP) időben.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • rejtozkodo (HU2)rejtozkodo (HU2) Bejegyzések: 12
    tisztelt játék felügyelők ! legalább a 10.kérésem magukhoz hogy vizsgálják át karakterem működését  a rengeteg hibás eredményeket kapok mivel a szerver rosszul számolja a támadásaim eszközeim használatát eltünő pajzsok  létrák faltörö kosok a mai napon  két támadásom  eszköz eltünés miatt 1500 katonám végzetét okozta felrakásnál ott voltak elszámolásnál  nem számolt a szerver amugy éppen beleestem a karbantartásba de már nagyon unom hogy nemfoglalkoznak a kérésemmel  a 10 alkalom ebben az irányban csak képletes mert  jóval több bosszantó hibákat nem  jelentettem mert  semmit nem tesznek 
    a supportnál fogok jelentést tenni ha nem rendezik a kárpotlásomat  nem kérek többet  csak amit elvesztettem azokat irják valahogy jóvá nagyon régen játszom  és élvezem is a játékot  de sajnos  az abba hagyása  ezek miatt egyre többször jut az eszembe 
    rejtozkodo @ hu 2
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    tisztelt játék felügyelők ! legalább a 10.kérésem magukhoz hogy vizsgálják át karakterem működését  a rengeteg hibás eredményeket kapok mivel a szerver rosszul számolja a támadásaim eszközeim használatát eltünő pajzsok  létrák faltörö kosok a mai napon  két támadásom  eszköz eltünés miatt 1500 katonám végzetét okozta felrakásnál ott voltak elszámolásnál  nem számolt a szerver amugy éppen beleestem a karbantartásba de már nagyon unom hogy nemfoglalkoznak a kérésemmel  a 10 alkalom ebben az irányban csak képletes mert  jóval több bosszantó hibákat nem  jelentettem mert  semmit nem tesznek 
    a supportnál fogok jelentést tenni ha nem rendezik a kárpotlásomat  nem kérek többet  csak amit elvesztettem azokat irják valahogy jóvá nagyon régen játszom  és élvezem is a játékot  de sajnos  az abba hagyása  ezek miatt egyre többször jut az eszembe 
    ne ide ird..
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• Szervusz!Egyszerre csak 1 építési mezőben építhetsz.A daru csak azért van,hogy ne kelljen belépned,miután az egyik épület megépült.Nem bugg!
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Sziasztok.El tünt az 5 dik hullámom nem tudok csak 4 hullámba támadni,és többi társaimnak se adja be mind az 5 hullámot,szeretnénk ha javitanának rajta.
    zsó
  • napos (HU2)napos (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Sziasztok .  2 napja  vettem észre , hogy  állomásoztatásnál hiába küldöm el arannyal az aranyat leveszi de  a sereg ugyanolyan lassan megy mintha arany nélkül küldeném
    napos @ hu 2
  • ZoziHunter (HU2)ZoziHunter (HU2) Bejegyzések: 4
    Sziasztok
    A nomád se működik jól. Nem tudom más is találkozott-e a hibával, de a teljesítendő célok között a hatalom táblái feladatnál egy kijelentkezés és visszajelentkezésnél törli az addig megszerzett táblákat.
    Ez a játék már tényleg a vicc kategória. Már nincs olyan event illeve funkciója a játéknak ami jól működik. Tényleg megfontolandó egy vásárlási moratórium.Én már kértem a szövitagjaimat hogy ne vegyenek pénzért semmit, de ahoz hogy foganatja legyen többen kell hogy csatlakozzatok.

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    én olyan sok buggott még nem vettem észre szerencsére.
    csak akkor voltam kiakadva eléggé, amikor nem volt beri, meg elment a szövi bajnokság.
  • ZoziHunter (HU2)ZoziHunter (HU2) Bejegyzések: 4
    meg a kalapontokat nem számolta..., megsorolhatnánk az elmult 1-2 hónap terméseit mióta nincs magyar support.
    Mindenki ott veszi észre a hibákat amelyik eventben játszik.Ez természetes.
  • napos (HU2)napos (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    mi a francnak irkálok senki nem válaszol nézi valaki egyáltalán ezt a szarságot
    napos @ hu 2
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    napos (HU2) mondta:
    mi a francnak irkálok senki nem válaszol nézi valaki egyáltalán ezt a szarságot
    akik tudnának segíteni azok nem..szokj hozzá...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt