Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Update 31.08.2016 - beszélgetések

• Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Beopmin mondta:
    Te vagy az új modi?:) mert ha igen grat.
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• BeopminBeopmin Bejegyzések: 1,510
    Román moderátor, hoztam ezeket a dolgokat, hogy a figyelem
    Beopmin mondta:
    Köszönjük , és tudsz magyarul :)?

• Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Szia.
    Bár ezt angol fórumon is olvashatta volna bárki. Aki tud angolul, az jár oda is, nem csak magyarra... Tehát újdonság nem ért senkit... Aki meg nem tud angolul, az most ezzel nem lett kisegítve, hogy itt egy angol link magyaron.
    A frissítésbe nem tudom miért nem lett leírva pontosan mikor is teszik játékba... Ez mindig megszokott történni,
    A magyar kezdőlapon meg nincs kint a frissítés, csak amit napokkal ezelőtt a másik angol modi posztolt... Evoke-nak posztjai meg sehol.

• BeopminBeopmin Bejegyzések: 1,510
    szerkesztette ezt: 30.08.2016
    Beopmin mondta:
    Köszönjük , és tudsz magyarul :)?
    kezdő :wink:
    Swifty (HU2) mondta:
    Szia.
    Bár ezt angol fórumon is olvashatta volna bárki. Aki tud angolul, az jár oda is, nem csak magyarra... Tehát újdonság nem ért senkit... Aki meg nem tud angolul, az most ezzel nem lett kisegítve, hogy itt egy angol link magyaron.
    A frissítésbe nem tudom miért nem lett leírva pontosan mikor is teszik játékba... Ez mindig megszokott történni,
    A magyar kezdőlapon meg nincs kint a frissítés, csak amit napokkal ezelőtt a másik angol modi posztolt... Evoke-nak posztjai meg sehol.

Én is tudok angolul de nem mindig járok ki angolra (hetente egyszer tán)

• kuckó05 (HU2)kuckó05 (HU2) Bejegyzések: 4
    milyen fejlesztés lesz??

milyen fejlesztés lesz??

+Vérvarjak" gondolom olyan lessz mint az idegen event ,de remélem a katonaszám nagyaobb lessz ....de jól néz ki

• Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Swifty (HU2) mondta:
    Szia.

De nem is kellett kijárni, mert itt a kezdőlapon lehetett látni, ha angol modi írt valamit frissítés kapcsán... 
    Swifty (HU2) mondta:
    Swifty (HU2) mondta:
    Szia.

De nem is kellett kijárni, mert itt a kezdőlapon lehetett látni, ha angol modi írt valamit frissítés kapcsán... 
    jah , csak azt látni hogy steve (@cmarcanine ) távozik (amit nagyon sajnálok)

• --patrik-- (HU2)--patrik-- (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    nem tudok angolul,de szerintem ez olyan lesz mint a nomád vagy a szamurály(remélem erősebbek) <3 látható kint egy egyedi felszerelés,amit gondolom különleges zsákmányolható erőforrásként kapunk.ott legalul pedig szerintem azt mutatja hogy lehet egyedül vagy többen is játsszani.remélem lehet onnan dicsőségpontot is szerezni,mert nem szoktam háborúzni.és az idegentúl kevés dp.-t ad ahhoz,hogy elérjek egy magas címet.remélem segíthettem!
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    nem tudok angolul,de szerintem ez olyan lesz mint a nomád vagy a szamurály(remélem erősebbek) <3 látható kint egy egyedi felszerelés,amit gondolom különleges zsákmányolható erőforrásként kapunk.ott legalul pedig szerintem azt mutatja hogy lehet egyedül vagy többen is játsszani.remélem lehet onnan dicsőségpontot is szerezni,mert nem szoktam háborúzni.és az idegentúl kevés dp.-t ad ahhoz,hogy elérjek egy magas címet.remélem segíthettem!
    A leírás alapján ez egy átgrafikázott idegen lesz,új pk-val és dísztárgyakkal.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Jézusom, ki ez az új csóka? o.O 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    szerkesztette ezt: 21.09.2016
    Roric (HU2) mondta:
    Jézusom, ki ez az új csóka? o.O 
    Román moderátor ,csak ideiglenesen volt itt.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
Sign In to comment.