Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Továbbküldött technikai problémák, bugok, javaslatok

13945

• máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    Érdeklődnék, másoknál is bugos a szövi kassza vagy csak nálunk?
    Beraktam egy rakás fát meg követ a kasszába és nem változott a bent levő mennyiség.
    Itt is az,hiába toltam bele a nyersit,nem adja meg.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • janigo (HU2)janigo (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    A kastélyomban a 407 védő legalább 1000 egységgel többet eszik, mint amit kellene! (1626-2692.8)!!!!!!
  • penge001 (HU2)penge001 (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a berimondi csatában nem hagyja hogy feltegyem a zászlókat támadásnál ez miért van?? A tábor áttekintésnél felhozza hogy van beris zászlóm de a támadás összeállitásánál nem teszi be az eszközök közé!!
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a berimondi csatában nem hagyja hogy feltegyem a zászlókat támadásnál ez miért van?? A tábor áttekintésnél felhozza hogy van beris zászlóm de a támadás összeállitásánál nem teszi be az eszközök közé!!
    Szia , a zászló csak játékosok ellen használható , a játékosokat ütni meg nem ajánlatos kinti berin..
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Szia , a zászló csak játékosok ellen használható , a játékosokat ütni meg nem ajánlatos kinti berin..
    Tornyozni jobban megéri és veszélytelenebb is az tuti. A régi szép időkben bizony a berimondi event után automatikusan következett az ún. "Bosszú Berimondért" elnevezésű hirigelés, mikor is azok a nagy bikák akiknek esetleg kint elütötted a száját "rád néztek" zöldön (meg néha mindenhol). :# Volt egy-két izmosabb szövi ahol frankón felírták a bajkeverőket (tábortámadókat) aztán csak úgy hupogott az áldás... :#
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyzések: 34
    Sziasztok!
    Az új frissítéshez járó ajándékok nem jelentek meg a kastélyom raktárában. Legyetek szívesek orvosolni a problémát! Előre is köszönöm!
    csenge32 @ hu 2
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    szerkesztette ezt: 31.08.2016
    Sajnos nekem se és a többi társaimnak se adja meg az ajándékot,meg hol vannak a vérvarjak kastélya? Erről semmit nem lehet olvasni a fórumon.
    Post edited by Varga Józsefné (HU2) on
    zsó
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Sajnos nekem se és a többi társaimnak se adja meg az ajándékot,meg hol vannak a vérvarjak kastélya? Erről semmit nem lehet olvasni a fórumon.
    Mivel event, majd gondolom kala event után fog jönni :)
    rocker3675 @ hu 2
  • DevilDark (HU2)DevilDark (HU2) Bejegyzések: 4
    Sziasztok,nekem Vérvarjak támadásnál nem látszik az Idegen Lobogó,kérlek javítsátok ki mihamarabb :)
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 98
    Sziasztok,  múltkori Kala-versenyből nem kaptam meg a díszt, pedig a kategóriámba megnyertem a versenyt :-(
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    Sziasztok,  múltkori Kala-versenyből nem kaptam meg a díszt, pedig a kategóriámba megnyertem a versenyt :-(
      Jelezd a supportnak,de ne magyarul arra már nem válaszolnak,angol,német stb.. nyelven írj nekik levelet.
    Az alábbi linken találod meg őket:
    https://support.goodgamestudios.com/

Hu1
  • Ronin X (HU2)Ronin X (HU2) Bejegyzések: 1
    Nekem az "ostromeszköz-építési sebesség épületelem" nem ad semmiféle bónuszt, ha beteszem, ha kiveszem változatlan az előállítási idő.
  • mcg (HU2)mcg (HU2) Bejegyzések: 2

Sziasztok!

Nem tudom, hogy azon tagoknak is feltűnt, akik már a 70. (Legendás) szinten játszanak, hogy a főkastély előtti táborban nem jelenik meg egyszer sem az alkusz és az alkimista sem. Az utóbbi miatt gyakorlatilag nem teljesíthető az eredmények között szereplő, különböző főzetek használatáról szóló kihívások. Esetleg eme észrevételt a fejlesztők orvosolhatnák.

mcg (HU2) mondta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy azon tagoknak is feltűnt, akik már a 70. (Legendás) szinten játszanak, hogy a főkastély előtti táborban nem jelenik meg egyszer sem az alkusz és az alkimista sem. Az utóbbi miatt gyakorlatilag nem teljesíthető az eredmények között szereplő, különböző főzetek használatáról szóló kihívások. Esetleg eme észrevételt a fejlesztők orvosolhatnák.

Jókor veszed észre,már vagy egy éve nem létezik egyik sem.
    Sajnos kivették őket a játékból,de ez van:(
    Hu1
  • Sylvanas (HU2)Sylvanas (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    De sok rubinod van, adhatnál belőle :)
  • Szabó Zoltán K. (HU1)Szabó Zoltán K. (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Szia,sziasztok

Az szép,hogy segítetek a hibák megoldásában,de rangsorolást kicsit furának tartom.Igaz adott hibák,ahogy olvastam nem mindenkinél jelennek meg,de akkor az én,és velem hasonló problémákkal küzdő estlegesen kevesebb játékos problémái mikor lesznek orvosolva?Nekem például a dics.pontjaim vesztek el egy eventen /idegenek/ belül már másodszor,amit mondanom sem kell két szint emelkedést is hozhatott volna.Lassan így már semmi értelmét nem látom az eventezésnek,hisz most még a Berimond is eltűnt!
    Kérlek segítsetek,hisz szeretem ezt a játékot,és nem szeretném a hitemet veszíteni benne.
    üdvözlettel:Szabó Zé.
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Szia,sziasztok

Az szép,hogy segítetek a hibák megoldásában,de rangsorolást kicsit furának tartom.Igaz adott hibák,ahogy olvastam nem mindenkinél jelennek meg,de akkor az én,és velem hasonló problémákkal küzdő estlegesen kevesebb játékos problémái mikor lesznek orvosolva?Nekem például a dics.pontjaim vesztek el egy eventen /idegenek/ belül már másodszor,amit mondanom sem kell két szint emelkedést is hozhatott volna.Lassan így már semmi értelmét nem látom az eventezésnek,hisz most még a Berimond is eltűnt!
    Kérlek segítsetek,hisz szeretem ezt a játékot,és nem szeretném a hitemet veszíteni benne.
    üdvözlettel:Szabó Zé.
    Itt semmi segítségre ne számíts. Nincs CM, nincs moderátor, tudtommal már magyar support sincs. Másnak is veszett el dpje a tegnapi restart következtében, de az idegen eventbe beleszámolta, csak a szövetségi kasszába, és a rangba nem számította be. Egyre kevesebb energiát fektetnek a játékba, kisebb költségvetéssel.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • audi a7 (HU2)audi a7 (HU2) Bejegyzések: 13
    eltünt 6 piros zászló ajándékom kérem vissza
  • ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    eltünt 6 piros zászló ajándékom kérem vissza
    Fúúúú...Teljesen megértelek! Az már azért komoly veszteség!!! Gecó játék :/

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt