Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

rubin

sziasztok egy admin vegye fel velem kapcsolatot mert  48 ezer rubin helyet 24 ezret kaptam

• ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    sziasztok egy admin vegye fel velem kapcsolatot mert  48 ezer rubin helyet 24 ezret kaptam

Majd hülyék lennének fizetni.... :#
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122

Ha találsz nekem egy AKTÍV MAGYAR admint akkor gratulálok ,mert manapság ritka mint a fehér holló :D
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Én ugy tudom meg szünt!

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285

Ha találsz nekem egy AKTÍV MAGYAR admint akkor gratulálok ,mert manapság ritka mint a fehér holló :D
    Van egy román származású aki kicsit tud magyarul :D
    rocker3675 @ hu 2
  • 1.ma hajnalban kaptam meg a napi feladataimat, megoldottam őket 2 kivételével, mert reggel akartam megoldani, rövidek lettek volna, s mit látok?
    Újra 11 feladatom van!
    2. Ma reggel 08:45-kor beléptem, s kiderült, kapok 25000 aranyat, és 2500 rubint, de ezekből semmi, de semmi nem érkezett meg!
    3.Úgy gondolom, állandóan kevesebb rubint kapok!Valahol, valamiért nem kapom meg!Rendszerint a napi feladatok teljesítésekor van ez így, higgyétek el, szükségem van rá!
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    szerkesztette ezt: 16.10.2016
    1.ma hajnalban kaptam meg a napi feladataimat, megoldottam őket 2 kivételével, mert reggel akartam megoldani, rövidek lettek volna, s mit látok?
    Újra 11 feladatom van!
    2. Ma reggel 08:45-kor beléptem, s kiderült, kapok 25000 aranyat, és 2500 rubint, de ezekből semmi, de semmi nem érkezett meg!
    3.Úgy gondolom, állandóan kevesebb rubint kapok!Valahol, valamiért nem kapom meg!Rendszerint a napi feladatok teljesítésekor van ez így, higgyétek el, szükségem van rá!
    én meg a semmiért kapom állandóan a 45-200 rubin közti összeget :D (pl : ma reggel 66 400 rubinom volt most meg 66 725 )
  • Sylvanas (HU2)Sylvanas (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Lehet azért, mert lejárt közbe a 100%-os akció :disappointed:

És sárkányozással is lehet napi több ezer rubint szerválni :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt