Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

GGs Gyászolók

Horvát Jánosné (HU2)Horvát Jánosné (HU2) Bejegyzések: 12
szerkesztette ezt: 22.06.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Fekete zászlóm lobog!
Gyászolok!
Gyászba borult minden játékba töltött percem!

Post edited by Horvát Jánosné (HU2) on
Horvát Jánosné @ hu 2

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    mi nem lesz többet szövi bajnokság?
  • mi nem lesz többet szövi bajnokság?
    Hát nem Helyette Királyi Főváros van!
    Horvát Jánosné @ hu 2
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    akkor kapják be
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    szerkesztette ezt: 17.06.2016
    Fekete zászlóm lobog!
    Gyászolok!
    Gyászba borult minden játékba töltött percem!
    Ezekkel a szavakkal megkezdjük tiltakozásunkat!
    Tiltakozásunk a Szövetségi Bajnokság megszüntetése ellen irányul, Illetve a Királyi Főváros átalakítása érdekében!
    Játékban a tiltakozást Fekete zászlóval foganatosítjuk. A régi élvezhető játékot gyászoljuk.
    Céljaink
    -Szövetségi Bajnokság visszavezetése!
    -Királyi Főváros top 20 nyeremény bevezetése.
    GGs Gyászolók

Ez baromság megmaradt szövi bajnokság is csak,már régen volt,de majd lesz az is,nem kell rémhíreket kelteni.
    A királyi fővárosért folytatott csata egy új ,a szövetségi bajnokságtól teljesen független event.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom

• Ez baromság megmaradt szövi bajnokság is csak,már régen volt,de majd lesz az is,nem kell rémhíreket kelteni.
    A királyi fővárosért folytatott csata egy új ,a szövetségi bajnokságtól teljesen független event.
    Kedves Horvát Jánosné!

Köszönjük üzeneted.

Véleményed kifejezetten fontos számunkra. Továbbítottam azt a megfelelő részlegünknek, ahol eldöntik, hogy implementálásra kerül-e valamilyen újítás.
    Sajnos nem tudunk minden olyan változtatást beépíteni a játékba, amelyet játékosaink javasoltak, de ettől függetlenül örömmel továbbítom azt, hogy megfontolásra kerüljön. Minden változtatás, amely végül bekerül a játékba, a hivatalos fórum frissítések részénél lesz bejelentve és ott lehet majd megvitatni is azokat.

Ha bármi kérdésed vagy problémád adódna a jövőben, nyugodtan keress fel ismét és szívesen segítek legközelebb is. 

Üdvözlettel,

Petra
    Ügyfélszolgálat

Goodgame Studios Látogass meg minket:
    Theodorstr. 42-90, Haus 9 Weboldal - Fórum Facebook
    22761 Hamburg, Germany  

Goodgame Studios is a Brand of Altigi GmbH 
    Altigi GmbH, District Court Hamburg, HRB 99869 
    Board of Directors: Dr. Kai Wawrzinek, Dr. Christian Wawrzinek, Fabian Ritter

17/06/2016 11:20 - [email protected] wrote:

Írd le a problémát, kérlek!
    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Sokat gondolkodtunk a játékról, Mostanában egyre azt érezzük hogy olyan eventeket
    vesznek  el amit mi szeretünk. (Pl: Szövetségi Bajnokság,)
    Viszont olyan eventet is raknak be ami kisebb szövetségeknek nem éri meg!
    Semmi hasznunk nincs belőle. Nem kapunk érte jutalmat és a nyersanyagok
    töménytelen mennyiség se elég rá!
    Ezért arra az elhatározásra jutottunk hogy hangot adunk annak hogy nem vagyunk
    megelégedve!
    Egyfajta véleményt kívánunk  kifejteni. A mai naptól kezdve Fekete zászlót fogunk
    viselni, mindazok akik egyet értenek a véleményünkkel.
    Céljaink:
    - Szeretnénk ha Szövetségi bajnokságot vissza vezetnék.(legalább havonta 2x)
    -A Királyi Főváros top 20 szövetségi nyereményt vezetnének be.
    - A játék ne csak eventezésről szóljon hanem a régi játék is megmaradjon.
    A fekete zászlót azért választottuk mert úgy gondoljuk hogy régi játék már
    meghalt. Ezért gyászoljuk a ggset.
    Reméljük hogy a közeljövőben  javulni fog a játékunk és ismét öröm szível tudunk
    játékba lenni.
    Üdvözlettel
    Ggs gyászolók!

--------------------
    Játék: Empire (12)
    Becenév: Horvát Jánosné
    Horvát Jánosné @ hu 2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    szerkesztette ezt: 17.06.2016

Ez baromság megmaradt szövi bajnokság is csak,már régen volt,de majd lesz az is,nem kell rémhíreket kelteni.
    Kedves Horvát Jánosné!

Köszönjük üzeneted.

Véleményed kifejezetten fontos számunkra. Továbbítottam azt a megfelelő részlegünknek, ahol eldöntik, hogy implementálásra kerül-e valamilyen újítás.
    Sajnos nem tudunk minden olyan változtatást beépíteni a játékba, amelyet játékosaink javasoltak, de ettől függetlenül örömmel továbbítom azt, hogy megfontolásra kerüljön. Minden változtatás, amely végül bekerül a játékba, a hivatalos fórum frissítések részénél lesz bejelentve és ott lehet majd megvitatni is azokat.

Ha bármi kérdésed vagy problémád adódna a jövőben, nyugodtan keress fel ismét és szívesen segítek legközelebb is. 

Üdvözlettel,

Petra
    Ügyfélszolgálat

Goodgame Studios Látogass meg minket:
    Theodorstr. 42-90, Haus 9 Weboldal - Fórum Facebook
    22761 Hamburg, Germany  

Goodgame Studios is a Brand of Altigi GmbH 
    Altigi GmbH, District Court Hamburg, HRB 99869 
    Board of Directors: Dr. Kai Wawrzinek, Dr. Christian Wawrzinek, Fabian Ritter

17/06/2016 11:20 - [email protected] wrote:

Írd le a problémát, kérlek!

Sokat gondolkodtunk a játékról, Mostanában egyre azt érezzük hogy olyan eventeket
    megelégedve!
    Egyfajta véleményt kívánunk  kifejteni. A mai naptól kezdve Fekete zászlót fogunk
    Céljaink:
    Reméljük hogy a közeljövőben  javulni fog a játékunk és ismét öröm szível tudunk
    játékba lenni.
    Üdvözlettel
    Ggs gyászolók!

--------------------
    Ez még nem jelenti azt hogy kivették a szövi bajnokságot a játékból,tény hogy rohadt régen volt már,nekem is fogyóban vannak a tollak,de szerintem még mindig létezik az event,csak sajnos emiatt a királyi fővis cucc miatt ritkábban adja majd.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom

• Ez még nem jelenti azt hogy kivették a szövi bajnokságot a játékból,tény hogy rohadt régen volt már,nekem is fogyóban vannak a tollak,de szerintem még mindig létezik az event,csak sajnos emiatt a királyi fővis cucc miatt ritkábban adja majd.

Majd kiderül. 
    Horvát Jánosné @ hu 2
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323

megelégedve!
    Céljaink:
    játékba lenni.
    Üdvözlettel
    Ggs gyászolók!

--------------------

A Szövetségi Bajnokság kivételéről sehol sem esett szó. (Egyébként nem olyan régen került vissza a játékba.) Időnként érdemes lenne elolvasni az aktuális frissítések leírását is ahelyett, hogy szövetségi cseten tippelgetnétek meg, hogy mi szerepel benne. A Csata a Királyi Fővárosért nem mellesleg épp olyan event, amiből a gyengébb szövetségek/játékosok profitálhatnak (és szinte biztos vagyok benne, hogy a jövőben kapni fog még néhány extra funkciót). 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Szövetségi bajnokság = Lufi bajnokság :) értelme semmi nem volt... csak potyázás töménytelen mennyiségben... az tény hogy régen volt már de hivatalos bejelentés nem volt róla hogy megszünk (itt nem a magyar fórumot értem)
    XelysaX @ hu 2
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Szövetségi bajnokság = Lufi bajnokság :) értelme semmi nem volt... csak potyázás töménytelen mennyiségben... az tény hogy régen volt már de hivatalos bejelentés nem volt róla hogy megszünk (itt nem a magyar fórumot értem)
    Nem is szűnik meg szóval nemtudom mi a bajod :/   egyébként meg ha annyira nem tetszik akkor miért hiányolod? :D 
    haggyj békén,ne zaklass kössz

Nem is szűnik meg szóval nemtudom mi a bajod :/   egyébként meg ha annyira nem tetszik akkor miért hiányolod? :D 
    És amit írtál hogyan is kapcsolódík a bejegyzésemhez??? Nem igazán értem de valószínüleg én vagyok a buta :)
    XelysaX @ hu 2
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    [...] értelme semmi nem volt [...] az tény hogy régen volt már de hivatalos bejelentés nem volt róla hogy megszünk ...
    Ennek köze van ehez :
    Hungerik03 (HU2) mondta:
    [...]

haggyj békén,ne zaklass kössz

Oh értem akkor a szövegből két kiragadott részre reagáltál :)

DE

1  "nem is szűnik meg szóval nem tudom mi a bajod :)" --- egy szóval sem írtam hogy megszűnt és a "bajom" nem az esetleges megszűnéssel lenne :)

2: ismét egy szóval sem írtam hogy hiányolom :)  csak megállapítottam hogy régen volt már az utolsó ilyen jellegű event :)

De ha akarsz ebbe a pár mondatba is beleköthetsz/félreértelmezheted ha ennyire unatkozol :)
    XelysaX @ hu 2
  • audi a7 (HU2)audi a7 (HU2) Bejegyzések: 13
    megkérdezhetném hogy hol a nomád?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt