Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Égő Várra Való Támadás

Ma reggel  XHEADHUNTER 5X  égő váramra támadott,és erődre falumat elvették. Mit tegyek?

• Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Vágj vissza, mást nem tudsz csinálni.
    kuvasszal lopj pár falut tőlük, aztán dobd el...
    Vagy valami hasonlót..:D
  • roman regins (HU2)roman regins (HU2) Bejegyzések: 3
    Nem tudom meg tenni mindenhol beütöttek hidd el megtenném a ha megtehatném...........
  • Sziasztok , a témával kapcsolatba , csak annyit szeretnék mondani ,hogy nem siránkozni kell ,mert roman regins testvérével ketten kitervezték ,hogy  saját szővijük egyik 70es tagjátol ,erődőt  hoditanak , és még körlevélbe is kiirta a testvére ,hogy megbeszélt. De persze a két testvéren kivül senki nem tudott a dologrol ,  még az sem akitől el akarták tulajdonitani az erődőt
    Hát ezen gondolkozanak el  mi is ez , hát nem félrevezetése a szövinek és  kitervelt erődlopás? Ezért ,lettek mindenhol beütve ,  
    A testvér játékban levő neve arash  csakhogy mindenki tisztán lássa mi is a tényállás,

demeter mihály @ hu 2
  • ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Miért akarják valakik a saját szövijük egyik tagjától ellopni az erődjét???? Nem is értem, hogy is van ez????? :o:o
  • Mindkét tag egy helyen volt egyik átlépett másik szövibe ,majd ugy akarta a tagtol az erődőt elvenni , ezért mindkét tag ki lett téve, és most ketten uj szövit csináltak , a hasonlo eltulajdonitási dolgokat ,nemértékelik a játékban
    demeter mihály @ hu 2
  • Patrikkastély (HU2)Patrikkastély (HU2) HU2 Bejegyzések: 4

Ha ég a várad a program még az idegeneket és a rablóbárókat is rád küldi mindens szívfájdalom nélkül. A veszteség akkor kevés, ha már eleve megölte a katonáid, mert elvette a kajád!

• BloodyMati (HU2)BloodyMati (HU2) Bejegyzések: 6
    Sziasztok. 

Kezdő vagyok itt. 

A nagy tudásúak véleményét kérném. 
    (A szó szoros és jó értelmében a nagy tudásút. ) :)

33. szinten levertem tegnap reggel egy 60+-os független játékos minden faluját, majd foglaló csapatot küldtem a már égő kajás erődre.

Biztos ami biztos alapon a foglaló csapat beérkezése előtt még végigraboltam ismét az összes várát ne maradjon katonája. 

A tag közben belépett egy szövetségbe. Megpróbáltak beállni a foglalásom elé, de nem igazán nagy sikerrel. Most követelik vissza az erődöt, hagyjam abba a foglalást, mert égő erődre támadtam és ez etikátlan itt. 

Bármit kérdeztem, az indok csak ennyi volt. Égő erődöt támadtam. 

A véleményetekre lennék kíváncsi. 
    Jogosan támadnak az égő erőd miatt? 
    (....,de egy felturbózott 16-os szintű, valószínűleg multi acc.-ból? 

Ja még annyit kiegészítésképpen, hogy a 60+-os tag, mihelyt belépett a szövetségbe, megtámadta az egyik tagunkat, Így a két szövetség között élő háború a diplomáciai helyzet. 
    A szövetség vezére tőlem kérdezte melyik tagjuk miatt robbant ki a háború. 

Köszönöm a véleményeket.
    Üdv.
    Ati

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Sziasztok. 

Kezdő vagyok itt. 

A nagy tudásúak véleményét kérném. 
    (A szó szoros és jó értelmében a nagy tudásút. ) :)

33. szinten levertem tegnap reggel egy 60+-os független játékos minden faluját, majd foglaló csapatot küldtem a már égő kajás erődre.

Biztos ami biztos alapon a foglaló csapat beérkezése előtt még végigraboltam ismét az összes várát ne maradjon katonája. 

A tag közben belépett egy szövetségbe. Megpróbáltak beállni a foglalásom elé, de nem igazán nagy sikerrel. Most követelik vissza az erődöt, hagyjam abba a foglalást, mert égő erődre támadtam és ez etikátlan itt. 

Bármit kérdeztem, az indok csak ennyi volt. Égő erődöt támadtam. 

A véleményetekre lennék kíváncsi. 
    Jogosan támadnak az égő erőd miatt? 
    (....,de egy felturbózott 16-os szintű, valószínűleg multi acc.-ból? 

Ja még annyit kiegészítésképpen, hogy a 60+-os tag, mihelyt belépett a szövetségbe, megtámadta az egyik tagunkat, Így a két szövetség között élő háború a diplomáciai helyzet. 
    A szövetség vezére tőlem kérdezte melyik tagjuk miatt robbant ki a háború. 

Köszönöm a véleményeket.
    Üdv.
    Ati

Ez roppant fogós dolog. Bárkit kérdezel a két érintet félből mindketten mást fognak mondani. Értelemszerű, h ha nem volt szövetségben, akkor már nem játszott, v leromosodott. Ebben az esetben jogos lehet az elvétel! DE mi ilyen esetben rá szoktunk írni  a játékosra, ha 2-3 napig nem válaszol, akkor már hiába pampog. Ahogy elnézem a környéken kincs az erőd, mivel alacsony szintűek vagytok inkább költöznötök kellett volna, mert nem nagy nyeremény az a két erőd. Ha háború van az miatt támadnak, az erődfoglalás itt már szerintem nem játszik szerepet, max egy kis sértődés, mert nem tud játszani a szintjének megfelelően.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
    Nem volt leromosodva. 

Nem Ő támad, mert nem volt mivel. Illetve annyi volt, hogy kirobbantsa a két szövi között a háborút, :)

Az új szövetségének egy kicsi, de tapasztalt tagja (16 szint talán valamelyik másik tag multi fiókja), akit ha én támadok alapból becsületpontot veszítek. 

Sajnos az erődökben nincs torony, a +18%-os sebesség, és egyéb eszközök miatt csak az utolsó 6-7 percben vesszük észre a támadást, a védelemküldése lehetetlen.

Most az erődjeinket rombolja módszeresen. 

Persze a védőim java elment a foglaló csapattal, és amíg konkrét választ nem kapok, nem állok ki a foglalásból. 
    No Tárgytalan. :) 

Kiütötték a foglaló sereget. 

Azért a vélemény továbbra is érdekel. 
    Nem szeretnék fejjel menni a falnak. 
  • pitekusz3000 (HU2)pitekusz3000 (HU2) Bejegyzések: 1
    az Arany birodalom , Arany légió , Arany Tanoda - többször megtámadja a teljes csapatot
    főkastélyokat és erődöket is egyaránt falukat lopnak
    nagyrészben 70 es szintüek támadnak néha 1-2 60 as is megjelenik

mit csináljunk ? kis csapatról van szó 29 tag hatan vannak 70 es szintüek a többi mind 45 alatt van
    védeni egyátalán nem tudunk mert egyszerre támadnak a mindnkit és többen támadnak egy erödöt / kastélyt

• Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    az Arany birodalom , Arany légió , Arany Tanoda - többször megtámadja a teljes csapatot

mit csináljunk ? kis csapatról van szó 29 tag hatan vannak 70 es szintüek a többi mind 45 alatt van
    védeni egyátalán nem tudunk mert egyszerre támadnak a mindnkit és többen támadnak egy erödöt / kastélyt

Szia , próbáljátok meg diplomatikusan megbeszélni a dolgot , ha nem megy  ,akkor keressetek egy nagyobb szövit és kérjetek tőlük segítséget , de elöször mindig a diplomatikus felkeresés egy kedves levéllel (nem kell szidni senkinek az anyját ,stb ..)
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285

Ahogy elnézem, valószínűleg a szövetségetek nevével van problémájuk. Aranybirodalom2 néven nem biztos hogy jó ötlet volt szövetséget kezdeni. Az első átnevezés ingyenes, remélhetőleg megoldja a problémát, de előtte azért beszélj velük, mi bajuk van veletek
    rocker3675 @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544

Szia , próbáljátok meg diplomatikusan megbeszélni a dolgot , ha nem megy  ,akkor keressetek egy nagyobb szövit és kérjetek tőlük segítséget , de elöször mindig a diplomatikus felkeresés egy kedves levéllel (nem kell szidni senkinek az anyját ,stb ..)
    Ha ütik őket biztos, h okkal teszik, mivel feltételezem nem az Arany Birodalom fosott be egy 29 tagú szövetségtől? Szerintem pihenőre ütöttek többet, vagy lefaluztak valakit. Csak úgy nem megy piros, mert.....
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165

Szia!

Csak eljutottatok a fórumra!

Az okokat is írjátok ki legyetek oly kedvesek ne csak a végeredményt ami idáig vezetett...

XelysaX (Arany Birodalom)
    XelysaX @ hu 2
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165

Ahogy elnézem, valószínűleg a szövetségetek nevével van problémájuk. Aranybirodalom2 néven nem biztos hogy jó ötlet volt szövetséget kezdeni. Az első átnevezés ingyenes, remélhetőleg megoldja a problémát, de előtte azért beszélj velük, mi bajuk van veletek
    A névvel semmi gondunk nincs :) Bár kaptunk miattuk már levelet :)
    XelysaX @ hu 2
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122

Ha ütik őket biztos, h okkal teszik, mivel feltételezem nem az Arany Birodalom fosott be egy 29 tagú szövetségtől? Szerintem pihenőre ütöttek többet, vagy lefaluztak valakit. Csak úgy nem megy piros, mert.....
    Én nem azt mondtam hogy biztos ok nélkül van...csak azt hogy egy kedves levélben kérdezzék meg az okot ha nem tudják mi az :D
    haggyj békén,ne zaklass kössz

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt