Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

csökkent a kajatermelés a frissítés után

Sziasztok. A mostani karbantartás után nekem meg az egyik szövetségi tagnak az tűnt fel, hogy csökkent a kajatermelés. Vip szint nem csökkent meg semmi ilyesmi. Az erődökben több mint 3800 volt a termelés, most aligha éri el a 3400-at. Valaki észrevette ugyanezt??
Mazsiii @ hu 2

• Mazsiii (HU2)Mazsiii (HU2) Bejegyzések: 8
    pepe7575 is írt nekem, hogy neki is ez van. eddig 3-unknál..
    Mazsiii @ hu 2
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 12

Nállunk is csökkent és nem keveset, körbekérdeztem a szövim tagjait és minenkinél ez van

valamit megint ekcsesztek mint általában minden frissitésnél...

....vagy direkt csinálják nemtudom.....

Kermomieti @ hu 2
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Nekem is csökkent az erődökbe nem keveset.
    zsó
    én írtam a supportnak, csináljanak valamit.. hiába tömtek teli minket több mint 100 ezer kajával mindenhol, ha gyorsabban fogy..
    Mazsiii @ hu 2
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177

Igencsak sokat csökkent nekem is ami fölháborito.

Ezért kár volt annyi energiát és rubint belefektetni a játékba ha most csak igy egyszerüen le veszik a kajatermelést - szégyen

Biby - Hu2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 401
    szerkesztette ezt: 15.08.2016
    Igen csökkent,mivel múltkor megnövelték 10%-al,(ami egy bug volt),most visszavették,de adtak minden kastélyba egy full raktár kaját.
    Hu1
    Szint:70+800
    Szövi: Kerecsensólyom
  • tomiibi (HU2)tomiibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    sajnos igaz bárki bármit mond, sokkal visszavették a kajatermelést ! és ami ezzel jár !
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 401
    sajnos igaz bárki bármit mond, sokkal visszavették a kajatermelést ! és ami ezzel jár !
    Azért mert bugos volt,számitani lehetett rá h visszaveszik,nem kellemes,én se örülök neki,de ez van.
    Hu1
    Szint:70+800
    Szövi: Kerecsensólyom
    De akkor sem érthető, mert a szövimben csak 2önknek csökkent, a többieknek nem. akkor is furcsa.
    Mazsiii @ hu 2
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Átbasztak bennünket a pékséggel!40% lett a 8as pékség!Annyi rubint nem ér amennyit kicsaltak tőlünk!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Azért mert bugos volt,számitani lehetett rá h visszaveszik,nem kellemes,én se örülök neki,de ez van.

Én nem láttam semmi bugot mert nekem nem nött csak úgy véletlenül, hanem én emeltem fel a csűröket és tettem rá az elemeket, (amiket többet nem lehet mert szintén elvették és rubinosnak tették a csűr elemet)

és ezt elég biztosan tudom mert a 4000 -et próbáltam elérni a fü kariba VIP nélkül, ami sikerült is és most VIP -el együtt vagyok  3700

ja és VIP-al 4300 valamennyi volt és ha lementem 3700-ra az nem 10 % levevés.....

Kermomieti @ hu 2
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Valami nem jó az biztos!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • fonix5 (HU2)fonix5 (HU2) HU2 Bejegyzések: 68
    Minden jó ha a vége jó, igy szokás mondani hafölmegy ha le csökken ugyis annyi , ez egy játék .
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Átbasztak bennünket a pékséggel!40% lett a 8as pékség!Annyi rubint nem ér amennyit kicsaltak tőlünk!
    tudtommal eddig is 40%os volt

Én nem láttam semmi bugot mert nekem nem nött csak úgy véletlenül, hanem én emeltem fel a csűröket és tettem rá az elemeket, (amiket többet nem lehet mert szintén elvették és rubinosnak tették a csűr elemet)

és ezt elég biztosan tudom mert a 4000 -et próbáltam elérni a fü kariba VIP nélkül, ami sikerült is és most VIP -el együtt vagyok  3700

ja és VIP-al 4300 valamennyi volt és ha lementem 3700-ra az nem 10 % levevés.....

legutóbb azért kaptunk még cuccokat craftoláshoz, mert bekavart a bug a kajatermelésben
    rocker3675 @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Valóban csökkent...
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Valóban csökkent...
    Igazából ez az eredeti termelés ,csak az előző frissítéssel bejött a pulssz 10% termelés ,és ezt kivették..mondjuk hagyhatták volna a bónuszt,érdekes hogy azokat a buggokat meg nem javítják ami pénzt hoz nekik..
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Ez kb. olyan, mint amikor annó "visszaerősödtek" az NPC-k. A gyengülés egy bug volt, amit aztán javítottak..
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • janigo (HU2)janigo (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    A kastélyomban a 407 védő legalább 1000 egységgel többet eszik, mint amit kellene! (1626-2692.8)!!!!!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt