Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

180

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    Az lenne az igazi, ha "élő" játékos lenne az ellenfél:)
    igazi játékosok csak más szerveren
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Az lenne az igazi, ha "élő" játékos lenne az ellenfél:)
    igazi játékosok csak más szerveren
    Nem igazi játékos. Ha az lenne, akkor a 70sz kastélyokban nem 400-500 kati lenne, ez olyan mint az ovi... Tiszta gagyi, mert ha rám jön a sereg, akkor 500 kati a max ami jön eszköz nélkül, a gyengébb 70 játékosaimra meg full sereg jön 90/90 parival, 100 pajzsfallal, stb.. Szóval nem igazi, cs imitált
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Voldemort7 (HU2)Voldemort7 (HU2) Bejegyzések: 5
    kinek kell szólni, hogy én is kapjak egy 5000 védős idegent? a legtöbb idegenem 700 főből áll aminek negyede támadó...olyan támad h 70% fosztás full halál és démonnal jön 1280 katona tele rakva zsákmányszállító szekérrel.. vicc..
  • Sziasztok! 
    Jó volna, ha lenne néhány -1-2-3 ezer fős idegen kasti is. Nem tudom hányat ütöttem meg, valamint kémkedtem le, de 5-600 közötti szinte mind. Viszont támadni nagyon tudnak 1200-as seregekkel. Honnan, ha nincs ennyi kati, van hogy 3 kastélyban sem. Nevetséges néha és siralmas is egyben.

Üdv.
    TITKOSLEVELEK @ hu 2
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Ezek az idegenek elképeztőek!
    A legerősebb idegenem eddig  650 védős volt.Ez siralmasan kevés.Ilyen ratyi idegenekre nem fogom elpazarolni a lófarkos lobogóim,hogy kapjak,[email protected] 10-14ezer dpt.Elmegy az ember kedve az egésztől.Írni kéne a supportnak,hogy rakjanak normális védő számú idegeneket,mert 69-es szintű idegenbe 200 védő az rohadtul nem kóser.
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403

A legerősebb idegenem eddig  650 védős volt.Ez siralmasan kevés.Ilyen ratyi idegenekre nem fogom elpazarolni a lófarkos lobogóim,hogy kapjak,[email protected] 10-14ezer dpt.Elmegy az ember kedve az egésztől.Írni kéne a supportnak,hogy rakjanak normális védő számú idegeneket,mert 69-es szintű idegenbe 200 védő az rohadtul nem kóser.
    Én már hagyom az idegeneket a fenébe ,úgyis itt a szövi bajnokság,onnan jön a dp,pc-s várakat jobban megéri csapolni a dp szempontjából.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • Voldemort7 (HU2)Voldemort7 (HU2) Bejegyzések: 5
    200 fős idegen kastély..ami ráadásul csak támadó.... egyik cimborámnál voltam s pont játszott és megmutatott 3 egymás utáni jelentést.... közel 7000 védő volt mind a 3 kastélyban... én meg összeteszem a két kezem ha találok egy 700 fős vagy egy 750 fős kastélyt....  már csak fosztós parancsnokkal megyek h legalább nyersit tudjak hozni mint fából, kőből s a királyi nyersikből... szánalmas és vicc is egyben.... lehetne egy kicsit erősebb védelme az idegennek...pl 3-3500 / kastély... na akkor megjönne a kedve az embernek mert ott van kihívás de így sétagalopp az egész...

Én már hagyom az idegeneket a fenébe ,úgyis itt a szövi bajnokság,onnan jön a dp,pc-s várakat jobban megéri csapolni a dp szempontjából.
    Lehet abba kéne hagyni nekem is az idegenezést.Viszont a démonokért megéri.Remélhetőleg legközelebb beraknak legalább 1 olyan idegent amiből lehet annyi dpt kapni,hogy meglegyenek a démonok.
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Kedves játékos társaim.Most jött el az a pont,hogy elegem lett az idegenekből.Írtam a supportnak,hogy beszéljenek a fejlesztőkkel,hogy rakjanak normális mennyiségű védőt az idegen kastélyokba.Remélem nem csináltam hülyeséget,de nagyon ideges vagyok már az idegenek miatt.
    -Accelerator
    Kedves játékos társaim.Most jött el az a pont,hogy elegem lett az idegenekből.Írtam a supportnak,hogy beszéljenek a fejlesztőkkel,hogy rakjanak normális mennyiségű védőt az idegen kastélyokba.Remélem nem csináltam hülyeséget,de nagyon ideges vagyok már az idegenek miatt.
    Én leszarom őket,gyűjtöm a katikat nomádra meg a szövi bajnokságra...
    Az idegenes pariról már letettem 500-400 védősekkel lehetetlen összerakni.
    Hu1
  • Spyon76 (HU2)Spyon76 (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    Neked amugy se sikerülne,drága barátom.A 100-ba te nem tudsz benne lenni egyszerűen.Nyomorult vagy hozzá.
    Én a hatalmas Xerxész nagyúr vagyok.
    Én vagyok az antivírus,a nagyok elnyomása ellen.
    Neked amugy se sikerülne,drága barátom.A 100-ba te nem tudsz benne lenni egyszerűen.Nyomorult vagy hozzá.

Tényleg?
    A páncél  már megvan..

Hu1
  • Spyon76 (HU2)Spyon76 (HU2) HU2 Bejegyzések: 92

Tényleg?
    A páncél  már megvan..

Biztos nyaralni mentek a többiek,amikor megszerezted. :D
    Én a hatalmas Xerxész nagyúr vagyok.
    Én vagyok az antivírus,a nagyok elnyomása ellen.
  • Laly2 (HU2)Laly2 (HU2) Bejegyzések: 1
    Egy kerdes
    A tegnap este mikor kileptem a jatekbol az Irgalmatlan volt a jelzom ma amikor beleptem Rettenetes voltam nem ertem hogy lehet egyetlen ejszaka alatt tobb mint 30 000 dicsosegpontot levonni hisz az este 190 000 folott jartam ma delre pedig csak 167000 maradt.
    Szeretnem tudni mi tortent hogy ennyi pontot vont le egyszerre?
    Laly2 (HU2) mondta:
    Egy kerdes
    A tegnap este mikor kileptem a jatekbol az Irgalmatlan volt a jelzom ma amikor beleptem Rettenetes voltam nem ertem hogy lehet egyetlen ejszaka alatt tobb mint 30 000 dicsosegpontot levonni hisz az este 190 000 folott jartam ma delre pedig csak 167000 maradt.
    Szeretnem tudni mi tortent hogy ennyi pontot vont le egyszerre?
    Rettenetes felett +8% dp jár (irgalmatlantól), és 10%kal csökken. Ha volt 190e akkor -19e lejön rögtön. számolgass.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    szerkesztette ezt: 15.02.2016
    Idegenyó event 77500 DP nyereménye :(

Nem tudom melyik surmó paraszt pénzéhes népművészeti cserépedény találta ki ezt az új épületbe csomagolt rubinos lehúzást, de a kedves mamájával szórakozzon, játszon vele papás mamásat.

77500 DP nél jó kis katikat kapott az ember, és aki tolja az idegenyókat, annak bizony jól jött az a csapaterősítő lehetőség, erre most meg ezt az új faszkalapságot kapja az ember a katonák helyett.

Értem én a fejlesztést, és játékfejlődés a cél, de miért nem lehet, úgy megoldani, hogy katonát is kapjon az ember , meg ilyen épület-be való bigyót is?

Leesett volna a gyűrű a faszkalap fejlesztők ujjáról, ha nem basszák szét az ingyen Démon-halál katonák lehetőségét?

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

Tudod a 70nek már nem kellenek a katik, cs 70 alatt, ami tiszta vicc. Ez vonatkozik a nemességikre, eventekre. Lényegesen jobb jutalmak, kisebb követelményekért. A 70 alattiak 250/250 vándor, + ott még benne lehet lenni az 50 ben így 375/375 démon, mi meg érjük be az építő elemmel, mely szerintük 99000 rubint ér, mint ahogy a 6sz kövek 49e rubinért vásárolhatóak, de 600 aranyért értékesíthetőek... Grat...

WarriorHunterHU @ hu 2
  • tristen (HU2)tristen (HU2) Bejegyzések: 60
    Az egész egy nagy rakás kaka.28 idegent ütöttem be mind 500-600 védő és még mindig nem adott 1000 körülit sem
    nemhogy 4-5000 mint amikről itt néhányan írkálnak és ez az építőelem tényleg 99E rubin ugyan már:)
    Már annyira kusza katyvasz lett ez a játék túlbonyolítva,a játszhatóságot a játékélményt legkisebb mértékig sem figyelembe véve.
    tristen @ hu 2
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    szerkesztette ezt: 16.02.2016
    baka80 (HU2) mondta:
    Idegenyó event 77500 DP nyereménye :(

Nem tudom melyik surmó paraszt pénzéhes népművészeti cserépedény találta ki ezt az új épületbe csomagolt rubinos lehúzást, de a kedves mamájával szórakozzon, játszon vele papás mamásat.

77500 DP nél jó kis katikat kapott az ember, és aki tolja az idegenyókat, annak bizony jól jött az a csapaterősítő lehetőség, erre most meg ezt az új faszkalapságot kapja az ember a katonák helyett.

Értem én a fejlesztést, és játékfejlődés a cél, de miért nem lehet, úgy megoldani, hogy katonát is kapjon az ember , meg ilyen épület-be való bigyót is?

Leesett volna a gyűrű a faszkalap fejlesztők ujjáról, ha nem basszák szét az ingyen Démon-halál katonák lehetőségét?

Baka80
    Hozzá teszem, be lehetett volna rakni mind a kettőt, ha mondjuk 67500 DP-ér adták volna ezeket az új cuccosokat, és 77500 DP után meg ugyanúgy jöhettek volna az ingyen katik.
    Kecskére bízott káposzta esete jut eszembe, ahol megmarad a kecske, és a káposzta is.
    Gyengéknek mindenkinek jó megoldás példája!!!!
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Ez a Kala versenye nevű event ez áll valami másból, mint Királyságok háborúja meg nomád megszállás? Mert nem nagyon látok mást. Ott a berimondi megszállás nevű event is, a téli 30 napos eventekbe még benne volt, meg talán abba a taveszi fesztiválosba is, de ebbe még egyszer nem láttam.
    sladecske @ hu 2
Sign In to comment.