Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

NOMÁD EVENT!!!

13

• AASTRA (HU2)AASTRA (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    A mi szövnknek is van 153 ezer pontja de az ajándékok sehol. GG szuper gratula büszkék lehettek magatokra.
    AASTRA @ hu 2
  • Wolfi77 (HU2)Wolfi77 (HU2) Bejegyzések: 10
    Én is idegbeteg leszek az idegenektől, de akkor abbahagyom az egészet. csak felidegesít
  • kritus (HU2)kritus (HU2) Bejegyzések: 3
    Teljesen egyetértek veled Wolfi77 !!
    Egyre rövidebb ideig vannak itt a nomádok de az idegenek azok 5-7 napig, és így mikor a nomád jönne érdekes mód hibás :S
    Katasztrofális ez az egész, hogy lehet úgy üzemeltetni valamit, hogy csak 6 - 8 órán keresztül vannak fejlesztők vagy olyan emberek akik a hibákat tudják javítani...
  • Wolfi77 (HU2)Wolfi77 (HU2) Bejegyzések: 10
    Majd az lesz az ajándék, hogy az innen elvett időt hozzácsapják az idegenek eventjéhez :)
  • geev (HU2)geev (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Hm... Az 1. szerveren simán hiba nélkül müködik a nomád. Itt még a szövetségi jutalmakat sem kaptuk meg. Arról nem is beszélve, hogy egy egész napot késett, az ami nem hibás.....

kicsit érdekes.
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 12.02.2016
    Üdvözlet!

Azt kell mondanom hogy kiábrándítóan nevetséges az egész... Több mint 1 napot csúszik az event (semmi baj előfordult már ilyen)... majd "csak" 20 órás :) ami önmagában is vicc (de nyeljünk egyet benne van a pakliban)... Az hogy jutalmat nem kapsz közröhely (na de kárpótolnak)... a kárpótlásról ne is álmodj mert a suppor magasról tesz az egészre (mint mindig)... Ja és "a hiba az Ön gépében van" ez már csak természetes :)

Lehet trükközni de hogy megéri-e döntse el maga mindenki...

Ja igen és köszönet minden munkatársank a kitartó munkájáért amiért fizetést kapnak... szerintem nincs még egy ilyen munkahely ahol ennyire toleránsak lennének a vezetők a beosztottakkal szemben... "elba...tál valami no problem"... "megint semmi gond" "ismét áááá ne is törődj vele" Mindenhol máshol már rég vehetnék a sátorfájukat..

Csak egy kérdésem van hogy lehet bekerülni hogy ott dolgozhassak ezt szerintem én is megoldanám :D

XelysaX @ hu 2
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    ne igyekezz oda mert azok fognak jönni ,de a szövi ajik miért nem jönnek????
    znyuszi @ hu 2
  • Ronin78 (HU2)Ronin78 (HU2) Bejegyzések: 3
    Tele van az egész játék hibákkal. Kémkedésnél nem jelzi a megszállást, napok kiesése eventből. Semmi kommunikáció a játékosok felé. De tíz percenként vegyek rubintót, vagy rubintért valamit.Ha észleled a hibát töltögess mintha irodista lennék.
    szerkesztette ezt: 12.02.2016
    ne igyekezz oda mert azok fognak jönni ,de a szövi ajik miért nem jönnek????
    Mert az előző nomád végeredmnyéről indult a számolás :) még szerencse hogy javították tegnap óta a hibát :)

Más... Most katunk egy hihetetlen ajándékot úgyhogy mindenkinek kuss van :) Most már részükről minden el van intézve....
    Post edited by XelysaX (HU2) on
    XelysaX @ hu 2
  • LaaR (HU2)LaaR (HU2) Bejegyzések: 5
    lehet megint ki kéne rakni a fehér zászlót
  • Ppanther (HU2)Ppanther (HU2) Bejegyzések: 8
    Fantasztikus ajándék volt...
    Most meg a szövi cuccokat nem adja meg....
    LaaR (HU2) mondta:
    lehet megint ki kéne rakni a fehér zászlót
    És szerinted mi fog történni? nevetnek rajtunk egy jót és annyi...

Mikor foglalkoztak ténylegesen olyan dolgokkal amik szinte mindenkit érintettek... Ha jöm berimond a játék az emberek 90%-ánál hihetetlen lassú lesz...ezzel sem foglalkoznak,,, Accok feltörése... nem érdekli őket (személyiségi jogokra hivatkozva) és lehetne sorolni de nem érdemes... Fehér zászló nevetséges...
    XelysaX @ hu 2
  • ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Szerintem szarjatok rá! Mikor valakit lenyomnak 30-40 szinttel lejjebb, mindenki a vállát húzogatja, és azt mondja: "Ez benne van a pakliban" "ez egy ilyen játék", stb. Hát most én is ezt mondom: Ezzel együtt kell élni gyerekek! Akinek ez nem jön be hogy ilyesmi előfordul az menjen Farmozni!!! EZ EGY ILYEN JÁTÉK! :D:D:D
  • barnus6 (HU2)barnus6 (HU2) Bejegyzések: 23
    légyszives gyertek a szövim neve:meghóditot erő
    vezető neve:barnusbár itt vagy nála lehet jelenkezni 
    követelmények:legyetek aktivak
    1000 erőpont
    legalább legyen egy barnonet címed
    heti adó van:
    15-20 szintig 1000 fa 1000 kő 1000 arany
    21-30 szintig 2000 fa 2000 kő 2000 arany
    31-40 szintig 2000 fa 2000 kő 3000 arany 30 rubint
    41-50 szintig 3000 fa 3000 kő 3000 arany 40 rubint
    51-60 szintig 4000 fa 4000 kő 4000 arany 50 rubint
    70 szintől 5000 fa 5000 kő 5000 arany 60 rubint 
    nem félünk a háborutol de nem ijedünk meg de nem feltétlen akarjuk
    égő várat nem támadunk erődőt nem támadunk
    falut nem lopunk
    jelentkezetek!!!!
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    ripper (HU1) mondta:
    Szerintem szarjatok rá! Mikor valakit lenyomnak 30-40 szinttel lejjebb, mindenki a vállát húzogatja, és azt mondja: "Ez benne van a pakliban" "ez egy ilyen játék", stb. Hát most én is ezt mondom: Ezzel együtt kell élni gyerekek! Akinek ez nem jön be hogy ilyesmi előfordul az menjen Farmozni!!! EZ EGY ILYEN JÁTÉK! :D:D:D
    Nem szokás 30-40sz lejjebb ütni. Ez a legendás szintre nem vonatkozik, mert mindkettő 70sz. Egyéb iránt a tisztességes játékosok inkább felfelé ütnek mint lefelé..
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Én mást hallok, és mást is olvasok itt a fórumon.
    Nem szokás 30-40sz lejjebb ütni. Ez a legendás szintre nem vonatkozik, mert mindkettő 70sz. Egyéb iránt a tisztességes játékosok inkább felfelé ütnek mint lefelé..
    Én mást hallottam. De a Fórum is teli van "sírással". :# Baal500 kollega mikor múltkor itt beszélt, azt mondta hogy 48-as létére verte be egy 70 legendás 48-as. Igaz, az csak 22 szint. Meg + a legendás szintek ugye. És nem ő az egyetlen aki itt "rinyál". Erre a "nincs különbség 70-es, és legendás 70-esek között" mondásra meg csak annyit tudok reagálni, hogy ha nincs különbség, akkor az a sok fene nagy 70-es miért nyomakodik annyira felfelé? Hát ha nincs különbség, akkor ezek balga emberek, mert csak pocsékolják a nyersit meg az idejüket. :#
    Az az igazság, hogy van különbség és nem is kevés, bizony. Hát csak nem azt akarjátok mondani, hogy a top szövik tagjai unalmukban fejlődnek az egekbe, és abból semmi előnyük nem származik. Akkor maradna mindenki sima 70, és puszi pá. :D
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    ripper (HU1) mondta:
    Én mást hallok, és mást is olvasok itt a fórumon.
    Én mást hallottam. De a Fórum is teli van "sírással". :# Baal500 kollega mikor múltkor itt beszélt, azt mondta hogy 48-as létére verte be egy 70 legendás 48-as. Igaz, az csak 22 szint. Meg + a legendás szintek ugye. És nem ő az egyetlen aki itt "rinyál". Erre a "nincs különbség 70-es, és legendás 70-esek között" mondásra meg csak annyit tudok reagálni, hogy ha nincs különbség, akkor az a sok fene nagy 70-es miért nyomakodik annyira felfelé? Hát ha nincs különbség, akkor ezek balga emberek, mert csak pocsékolják a nyersit meg az idejüket. :#
    Az az igazság, hogy van különbség és nem is kevés, bizony. Hát csak nem azt akarjátok mondani, hogy a top szövik tagjai unalmukban fejlődnek az egekbe, és abból semmi előnyük nem származik. Akkor maradna mindenki sima 70, és puszi pá. :D
    70/1 es is éppen annyi katonát tud küldeni, mint 70/200, ha az 5, hullámot nem veszem figyelembe. Azon múlik mennyi kavics és milyen hős van fent. Sőt a 69es is éppen annyit tud küldeni... Tehát a sírás baromság. Rám is jöttek már 5, meg 6 hullámmal, még sem írtam ki ide, h az a csúnya Sünmalac, meg társai méirt támadnak. Azért mert ez a játék.. Ennyi.
    Azt mondom, h egy 40sz rátol egy 60 feletti már nem szép dogol, mert ott lényegi különbség van, nem cs szintben tudásban, de aki 70 az legalább tudást is szerezzen már ne cs xpt. Ennyi erről a véleményem.
    Ha valaki 70 létére egy gyökér szövetség tagja, akkor gyökér marad, mert egyedül nem viszi semmire. Nem kell top szövi, h vigye valaminre. Tanulni kell. A sírás pont nem az. Ha nem lenne köbb ezer szövetség, mindbe 3db 70 a többi gyök kettő, akkor talán játszani is tudnának, mert egy nagyobb szövetségben érvényesülhetnének, tanulhatnának, és védelmet is élvezne, és nem lenne rinya. A kisebbekre is ue a véleményem. Van köbb 1000 szövetség, max 15 taggal. abból 10 a multija, meg gyere a szövimbe, mint az a korlátolt barom, aki kettővel előtted írt. Mert azt gondolják, h a szövetségi vezető, meg, h van egy szövetsége naggyá teszi, pedig nem, sőt...
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • És idegen lett. :disappointed: 
  • xHellBoyx (HU2)xHellBoyx (HU2) Bejegyzések: 9
    Hol van a hétfőre ígért kárpótlás a nomád elcseszése miatt?
    Ígérgetni tudnak csak....Gratulálok GG... De a zsé kéne a tárcátokba......
    xHellBoyx @ hu 2
  • Ppanther (HU2)Ppanther (HU2) Bejegyzések: 8
    Ma már kedd van...
    Igaz azt nem mondták melyik hétfőre...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt