Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Minőségi felszerelés

Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
szerkesztette ezt: 06.01.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Üdv!

Jó lenne ha ezt a "minőségi felszerelés találatának esélyét" most már rendbe tennék.

Már jó ideje hiába üti-veri az ember, használhatatlan felszereléseket kap.

Teljesen mind1, hogy milyen címer vagy milyen pk-al támadja az NPC-et. 

Véletlenszerű az egész!
70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
MINDEGY

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Üdv!

Jó lenne ha ezt a "minőségi felszerelés találatának esélyét" most már rendbe tennék.

Véletlenszerű az egész!
    Hát igen, az kb. olyan kamu, mint a +100% DP szövis ideiglenes hatás :)
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Üdv!

Véletlenszerű az egész!
    Van egy rossz hírem, a support szerint jól működik.

"
    Kedves WarriorHunterHU!

Köszönöm üzeneted.

Kérésedre átellenőriztük a találási esélyeket és mindent rendben találtunk. A szorzók nem zárják ki az alacsony minőségű tárgyak találásának lehetőségét. Alap esetben az alábbi esélyeid vannak )csak példa számok):
    1. Szürke tárgy: 20%,  Zöld: 20%,  Lila 10%, Legendás: 2%
    Ha van 100% plusz esélyed, akkor ezek a következőképpen alakulnak:
    • 40%, 40%, 20%, 4%
    Átfedés kialakulásánál a rendszer kisorsol egyet, de ehhez elég sok százalékot kell összeszedni és a pontos számokat sem tudom megírni.
    A fentebbiekből jól látható, hogy bár nagyobb esélyed van jobb tárgyak találására, ettől még csak minimálisan fog növekedni a felső kategóriás tárgyak száma.

Remélem segíthettem ,de ha további kérdésed adódna, nyugodtan keress fel ismét és szívesen segítek legközelebb is.

További szép napot kívánok!"

É akkor még ott vannak a kövek, meg a  hősök...
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Üdv!

Véletlenszerű az egész!
    Van egy rossz hírem, a support szerint jól működik.

"
    Kedves WarriorHunterHU!

Köszönöm üzeneted.

Kérésedre átellenőriztük a találási esélyeket és mindent rendben találtunk. A szorzók nem zárják ki az alacsony minőségű tárgyak találásának lehetőségét. Alap esetben az alábbi esélyeid vannak )csak példa számok):
    1. Szürke tárgy: 20%,  Zöld: 20%,  Lila 10%, Legendás: 2%
    Ha van 100% plusz esélyed, akkor ezek a következőképpen alakulnak:
    • 40%, 40%, 20%, 4%
    Átfedés kialakulásánál a rendszer kisorsol egyet, de ehhez elég sok százalékot kell összeszedni és a pontos számokat sem tudom megírni.
    A fentebbiekből jól látható, hogy bár nagyobb esélyed van jobb tárgyak találására, ettől még csak minimálisan fog növekedni a felső kategóriás tárgyak száma.

Remélem segíthettem ,de ha további kérdésed adódna, nyugodtan keress fel ismét és szívesen segítek legközelebb is.

További szép napot kívánok!"

É akkor még ott vannak a kövek, meg a  hősök...

Hát azért ez nem igaz így... Nem működik még a vak is látja. És komolyan azt írta hogy szürke, zöld, lila, legendás... várjunk hol az egyéni... Mindegy a lényeg nem ez. Szerintem ez a hős sem dob rajta sokat sem a kő. Csak ha támadok jó hogy ott vannak de védésnél semmi értelme az egésznek

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Ezekből a százalékokból az következik, hogy bármekkora is a minőségi találás esélye, a rossz felszerelésre lesz mindig is a legnagyobb az esély.

Ez alapvetően rosszul lett kialakítva.
    70. szint +++

MINDEGY
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Ezekből a százalékokból az következik, hogy bármekkora is a minőségi találás esélye, a rossz felszerelésre lesz mindig is a legnagyobb az esély.

Hát ezen most lehetne vitatkozni, de amit leírt, az alapján kijelenthetjük, hogy matematikailag teljesen jól működik. Ugyebár itt arról van szó, hogy hétköznapitól legendásig minden felszerelés megtalálásának külön esélye van (nem pedig a 100% van szétosztva részekre). Az is világos, hogy több felszerelés esetén a rendszer sorsol. Következtetésképp, ha te nagyon op vagy és annyi bónuszt teszel a parancsnokodra, hogy sikerül a legendás felszerelés találásának esélyét 100%-ra növelned, akkor is csupán 25% esélyed van rá, hogy legendás felszerelést találj. 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Alapvetően rosszul működik. Nem elég, h 200-300% jobb tárgy találással is többségében zöldet és 3sz követ ad, hanem ha még ad is legendás felszerelést, v hőst, az egy hulladék. Semmire sem jó, max 6000 arany. Legalább kötnék szinthez, mert 70+ ként mi a szöszt kezdjek zölddel, 2-3sz kővel, stb.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    ha ez a 40-40-20-2 % igaz lenne
    akkor
    lényegében nagyon jo találos vip+parancsnok+150%-os cimer -el döntö többségileg bármilyen toronyt is ütsz, akkor is 10rablo támadásbol 4x szürkét kelene kapnod,  nah mármost ez igy nem igaz, mivel a tornyok szintjével mintha a szürkék eltünének mara a zöld a lila és a nsárga, ebböl meg a zöld ami többségileg jön, spec inkább ugy lehet ezt meghatározni hogy egy maxos toroynbol legjobb találossal  , 70%esély zöldre 20%esély lilára 10%esély nsárgára
    tehát 10támadásbol (pl : max tüzes toroynnál) 7x zöldet találsz 2x lilát és 1x legendásat, nah mármost ezt még elkell harmadolni , mivel kavics is van és van hös is,
    szoval ez a szám 10rablotámadásbol (tüz maxos) 2,33darab zöld  0,6lila  0,3 legendás -ra van esély
    tehát 100támadásbol 23darab zöld 6 lila és 3legendás esik le, legjobb esetben .
    speciel legjobb az lenne ha kö felszerelés és höst , is külön venné nem pedig egyben, tehát ha beütök 1 tornoyt akár mind 3 bol hozna nem pedig csak 1-böl.
    igy viszont ezt növelheted bármilyen szinten a %-os találást legendást nem igazán fogsz találni  gyakrabban , csak több a valoszinüségi, pont ugy mint a technikusnál nem 4%valoszinüséged van arra hogy sikerül azaza 100bol 4 tuti sikeres, hanem minden ütéskor 4%-od van hogy most talán jo,  tehát 1 toroyntol 23%-eséyled van zöldet hozni, 0,6%eséyled van lilát és 0,3% esélyed hogy legendásat hoz el, ami bárhogy nézzük nagyon kevés, 3x eyni lenne ha a kö és höst nem ide kéne számolni,  tehát több mint valoszinü hogy bármelyik maxos toroynra elindulsz legtöbb esetben zöldetkapsz, a többi ritka marad mint a fehér hollo (nem a szövetség)
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
    Alapvetően rosszul működik. 

Nem, a helyénvaló megfogalmazás:

• Épitsz (HU2)Épitsz (HU2) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mikor és hogyan kerül a FELSZERELÉS-ben a megjelenés ablakba bármi is.
    Mi és Mikor? 
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mikor és hogyan kerül a FELSZERELÉS-ben a megjelenés ablakba bármi is.
    Mi és Mikor? 

Elmagyaráznád a kérdést? :D Nem egészen értem :D 
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    szerkesztette ezt: 12.01.2016
    Sziasztok!
    Mi és Mikor? 

Szia.
    Parancsnok megjelenést eventeken lehet szerezni, vagy venni.
    Pl:. Most a töviskirály event éppen fut. Ott tudsz venni démon jogart talizmánért.
    A probléma az, hogy hiába vagy előbbre a játékba, a felszerelések véletlenszerűen jönnek.

Én korábban rengeteget báróztam, de néha-néha jött csak jó felszerelés. Van olyan játékos, aki 10-ed annyit üti a tornyokat és van olyan hőse, ami sokkal jobb, mint az enyém.

Ebből következik, hogy semmi értelme erőlködni, igazságtalan az egész!
    70. szint +++

MINDEGY
  • Épitsz (HU2)Épitsz (HU2) Bejegyzések: 3
    A probléma az, hogy hiába vagy előbbre a játékba, a felszerelések véletlenszerűen jönnek.

Én korábban rengeteget báróztam, de néha-néha jött csak jó felszerelés. Van olyan játékos, aki 10-ed annyit üti a tornyokat és van olyan hőse, ami sokkal jobb, mint az enyém.

Ebből következik, hogy semmi értelme erőlködni, igazságtalan az egész!

Na, ja. Az amit írtál tök igaz, mert, hogy van az, hogy kb. 500 védőre jön 150 támadó átlag eszközzel és győz. Persze a fal és a kapu is +200-as volt. Amúgy jó ez, így ahogy van csak az a sok arcoskodó szövetség ne lenne.

Akkor nézzük:

- Kutatótorony max, 25 % minőségi felszerelés kipipálva
    - Címerem 60% minőségi felszerelés
    - Támadó pari 57 % minőségi felszerelés

Pár perce támadtam meg a külső világok maxos tornyait.

Eredmény:

Mindegyik esetében sárga színű, "ritka" felszerelést kaptam! Ez ám a minőségi felszerelés 70+++ szinten.
    Szar az egész!

70. szint +++

MINDEGY
    Akkor nézzük:

- Kutatótorony max, 25 % minőségi felszerelés kipipálva
    - Címerem 60% minőségi felszerelés
    - Támadó pari 57 % minőségi felszerelés

Pár perce támadtam meg a külső világok maxos tornyait.

Eredmény:

Mindegyik esetében sárga színű, "ritka" felszerelést kaptam! Ez ám a minőségi felszerelés 70+++ szinten.
    Szar az egész!

Egyébként teljesen megértem a problémád, de ez a fórum ettől a sok szarozástól már annyira nyomasztó, hogy mire végigolvasom a posztokat, addigra legszívesebben eret vágnék. Csinálhatnánk például azt, hogy szarozás helyett vagy mellett javaslunk egy másik, lényegesen jobb rendszert.
    A supportnak már számtalanszor jeleztem más javaslataimmal együtt. 
    70. szint +++

MINDEGY
    Amelyeket érdemes lenne összegyűjteni és átbeszélni valahol, szeretek javaslatokat olvasni. (Lehet, hogy leírtad, de kissé átláthatatlan lett a fórum a sok szeméttől.) 
Sign In to comment.