Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

megválaszolva a kérés, de nincsen válasz. support nem reagál az írásra 1 napja. HAHÓ!!!!!!!!!!

https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/293536/eszkoezoek-eltunese#latest

értem én, hogy meg van válaszolva, na de kinek???

a kolosszusomat sem kaptam meg!!!!

Válaszok

• Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Szóval mivan?? :D Ember! Mit hordtál te itt össze?! 1 nap... Az semmi. Nekem volt egy kérésem majd egy éve és nem válaszoltak. Meg nem csak te írtál a supportnak. Azért azt meg kell várni mire eljutnak a te kérésedig. Mellesleg csak Január 4-én kezdenek el dolgozni rendesen, most csak egy pár "supportos" dolgozik.

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    "dolgozik"= ül a kis fűtött irodájában és pasziánszozik a gépén
  • jenőGamer1 (HU1)jenőGamer1 (HU1) Bejegyzések: 20
    Tisztelt játékosok.
    Csak dicsérni tudom a support és az ott dolgozok munkáját. Gondoljátok át, csak mi a magyar 1 és 2 vagyunk vagy 10,000 en. és még van vagy 40 ország a szervereken. Gondold a helyébe annak magad, aki ott ül és fontos, meg hülyes kérdések között kell a napját eltölteni. Mikorra küldenél választ magadnak?

Jenőgamer1
    jenőGamer1 @ hu 1
    Tisztelt játékosok.
    Csak dicsérni tudom a support és az ott dolgozok munkáját. Gondoljátok át, csak mi a magyar 1 és 2 vagyunk vagy 10,000 en. és még van vagy 40 ország a szervereken. Gondold a helyébe annak magad, aki ott ül és fontos, meg hülyes kérdések között kell a napját eltölteni. Mikorra küldenél választ magadnak?

Jenőgamer1
    Utoljára nekem 3 napon belül válaszoltak. Bár volt olyan kérdésem bejelentésem amire még nem kaptam választ

Idézet:

/Dobó István/

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Tisztelt játékosok.

Jenőgamer1
    Hát nem :D magyar support csak magyar játékosokkal foglalkozik, akik igaz vannak több 10.000-en, de nem írogat nekik mindenki. Van 8-10 supportos biztos, de sokszor csak az automata üzenet jön.
    Szóval dicsérd csak őket. Amúgy kinek a beépített embere vagy? :D
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Tisztelt játékosok.

Jenőgamer1

A félreértések elkerülése végett leszögezném, hogy úgy hiszem bárki bármilyen munkát is végez, becsülendő, hogy egyáltalán dolgozik. Ugyanakkor jó néhány ismerősöm dolgozik egy bizonyos mobilszolgáltató ügyfélszolgálatánál, így némiképp belelátok abba, hogy milyen munka is folyik ott (nem, nem pasziánsz, és kétségtelen, hogy nem egyszerű).

Viszont tapasztald meg, hogy milyen érzés a 40+ fokban betonozni, meg téglát pakolni és akkor rájössz, hogy mennyire jó is egész nap hülye kérdések között ülni. Szóval ne tessék piedesztálra emelni őket, mert vannak, akiknek kevesebb fizetésért még az ülés kényelme sem adatik meg. 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
    Roric (HU2) mondta:
    Tisztelt játékosok.

Jenőgamer1

A félreértések elkerülése végett leszögezném, hogy úgy hiszem bárki bármilyen munkát is végez, becsülendő, hogy egyáltalán dolgozik. Ugyanakkor jó néhány ismerősöm dolgozik egy bizonyos mobilszolgáltató ügyfélszolgálatánál, így némiképp belelátok abba, hogy milyen munka is folyik ott (nem, nem pasziánsz, és kétségtelen, hogy nem egyszerű).

Viszont tapasztald meg, hogy milyen érzés a 40+ fokban betonozni, meg téglát pakolni és akkor rájössz, hogy mennyire jó is egész nap hülye kérdések között ülni. Szóval ne tessék piedesztálra emelni őket, mert vannak, akiknek kevesebb fizetésért még az ülés kényelme sem adatik meg. 

Ez a jenő valami beépített supportos lehet! :D

Idézet:

/Dobó István/

• jenőGamer1 (HU1)jenőGamer1 (HU1) Bejegyzések: 20
    Igazatok van. Én vagyok a fő beépített 3/33 as suport ügynök. És minden dicsérő írásért kapok  1,000,000 rubint.
    Csak azt nem értem, hogy ti miért nem dicséritek a suportot,?  csak nincs véletlenül valamelyikötöknek valami baja velük? Volt idő amikor én is szidtam a céget, suportal együtt meg külön külön is. Aztán rájöttem néha korrektek, néha meg nem. Jelenleg  nálam a mérleg a + felé  billent.
    jenőGamer1 @ hu 1
  • Bogracs_2013 (HU2)Bogracs_2013 (HU2) Bejegyzések: 9
    én 5 napja írtam a supportnak és semmi válasz nem jött még
    Igazatok van. Én vagyok a fő beépített 3/33 as suport ügynök. És minden dicsérő írásért kapok  1,000,000 rubint.
    Csak azt nem értem, hogy ti miért nem dicséritek a suportot,?  csak nincs véletlenül valamelyikötöknek valami baja velük? Volt idő amikor én is szidtam a céget, suportal együtt meg külön külön is. Aztán rájöttem néha korrektek, néha meg nem. Jelenleg  nálam a mérleg a + felé  billent.
    Megvan a beépített!!! :blush: Na de most komolyan, álljál le kiscsávó

Idézet:

/Dobó István/

Sign In to comment.