Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Új prioritás

Sziasztok!

Jó lenne ha lenne olyan prioritás hogy: "Pénz''. Szerintem jó lenne, mert lenne money és életszerűbb lenne. Báár sokan kihasználnák. Nah ti mit mondtok? Én inkább semelyik oldalra nem hajlok! :D

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Én azt mondom, hogy maxolj ki pár tornyot.

• Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Lazor (HU2) mondta:

Igen nemrég elkezdtem rablózni (47-es létemre elkezdtem) újra) és van pár erősebb torony. Dee nem adnak túl sokat

Idézet:

/Dobó István/

• máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 369
    szerkesztette ezt: 27.12.2015
    Bal500 (HU2) mondta:
    Lazor (HU2) mondta:

Igen nemrég elkezdtem rablózni (47-es létemre elkezdtem) újra) és van pár erősebb torony. Dee nem adnak túl sokat
    Üss be néhány sivatagi tornyot.A 61-s szintű torony 19 pénzt ad én naponta 6-7 ilyet beütök és van aranyam bőven.
    Ha majd 50+ leszel a tüzes tornyok még többet adnak,azokat is megéri ütni.(a rablóbárokat zöldön hülyeség azok  tényleg keveset adnak)
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Bal500 (HU2) mondta:
    Lazor (HU2) mondta:

Jegesen, sivin, majd tüzesen kimaxolsz 3-4 tornyot, és egy támadási körrel 200-300e aranyat hozol. De erre vannak pont a nomádok, 20e aranytól indul a szinteden szerintem amit hoz. Beversz 4et egyszerre, és pörög a pénz.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    én már annak is örülnék ha a jelenlegi prioritás cuccokat helyre raknák mert nagyon gáz hogy lekémkedek egy farmot 81-81-81 ezer nyersivel beállítom kajára és hoz 68-68 ezer fát és követ meg 12000 kaját
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Bal500 (HU2) mondta:
    Lazor (HU2) mondta:

Üss be néhány sivatagi tornyot.A 61-s szintű torony 19 pénzt ad én naponta 6-7 ilyet beütök és van aranyam bőven.
    Ha majd 50+ leszel a tüzes tornyok még többet adnak,azokat is megéri ütni.(a rablóbárokat zöldön hülyeség azok  tényleg keveset adnak)
    Azért azt túlzás mondani, hogy zöldön a rabló keveset ad, mivel ki maxolva az ad a legtöbbet...
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    én már annak is örülnék ha a jelenlegi prioritás cuccokat helyre raknák mert nagyon gáz hogy lekémkedek egy farmot 81-81-81 ezer nyersivel beállítom kajára és hoz 68-68 ezer fát és követ meg 12000 kaját

Én múltkor támadtam valakit (kiraktam facebookra is a gge oldalára) és beállítottam a prioritást zabára. És hozott 5000 valamennyi kaját meg 1200 valamennyi pénzt! Sikerült! :D

Idézet:

/Dobó István/

Sign In to comment.