FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

13547

• mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyz√©sek: 65
    Nekem is ugyan ez a gondom nagyon gyors csinaljanak valamit vagy ha ehenhalanak a katik kérem vissza öket .
    Nem jön be a frissites meg mobilrol se tudok belépni ugyan ez a gond ott is .
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: √Ėrmester
    mobo @ hu 2
  • Evababa (HU2)Evababa (HU2) Bejegyz√©sek: 3
    Sziasztok
    Az √ļj friss√≠t√©ssel elt√ľnk kb.2800 rubim ahogyan a t√∂bbi sz√∂vit√°rsamnak is.Ez hogyan lehets√©ges????
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyz√©sek: 83
    Sziasztok
    Az √ļj friss√≠t√©ssel elt√ľnk kb.2800 rubim ahogyan a t√∂bbi sz√∂vit√°rsamnak is.Ez hogyan lehets√©ges????
    Ha ilyesmi probl√©m√°d ad√≥dik √≠rj a supportnak...ilyen √ľgyben csak ŇĎk tudnak int√©zkedni.
  • szroberto81 (HU2)szroberto81 (HU2) Bejegyz√©sek: 6
    Val√≥ban ez a lass√ļ fogasker√©k forg√°s elveszi a j√°t√©kkedvem. nyugodtan k√©szithetek ez idŇĎ alatt egy k√°v√©t ha abba az idŇĎszakban van hogy m√©g √©rdemes innom. a felugr√≥ ablakok akkor is megzavarnak ha √©p t√°mad√°sra pakolok. De ha estleg a csevegŇĎbe √≠rok. El√°rul√≥m nagyon unalmas ez igy m√°r. Valamint visszatasz√≠t√≥ a sok betolakod√≥ ablak. Nem lehet ezt valahogy szelidebb megold√°ssal nem tolakod√≥an be√°ll√≠tani. Egy√©bk√©nt annyira lelassult megint a j√°t√©k hogy m√°r √©lvezhetetlen lett a sz√°momra. de gondolom m√°s is igy van ezzel. ilyenre ismerŇĎst megh√≠vni j√°t√©kba ?? Mit emlits√ľnk neki hogy ilyenek vannak j√≥l gondolja meg ha kiv√°n j√°tszani ??? Sok j√≥ is de sok rossz is van a csomagban. Viszont egy idŇĎ ut√°n kihagy√°sok n√©lk√ľl j√°tszanbi m√°r nem igaz√°n j√≥. j√°t√©kra nincs mindenkinek eg√©sz nap r√°√©rŇĎs ideje. M√°sr√≥l is sz√≥l az √©let. Igaz szoplg√°ltat√≥.
  • DarkLeonidas (HU2)DarkLeonidas (HU2) Bejegyz√©sek: 5
    Ezek a hatalmas laggok velem m√©g nem voltak kiv√©ve hogy a crome-on az eg√©r szaggat √©s lemarad az eg√©r a j√°t√©kon bel√ľl de mi√≥ta a firefox-on csin√°lom semmilyen lagg nincs a mozilla firefox-ot aj√°nlom mindenkinek!
  • matyika82 (HU2)matyika82 (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    nagyon lassu a j√°t√©k ha nem v√°ltozik t√∂bbet nem j√°tszom,nem k√∂lt√∂k erre a j√°t√©kra keresek m√°st ahol t√∂k√©letesen mŇĪk√∂dik
    matyika82 @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyz√©sek: 83
    A j√°t√©k sok mem√≥ri√°t eszik...ha pl kev√©s egy g√©pben a mem√≥ria √©s az ember t√∂bb √≥r√°t j√°tszik folyamatosan akkor elŇĎfordulhat, hogy egyre t√∂bb √©s t√∂bb mem√≥ri√°t haszn√°l a g√©p...ekkor √©rdemes a k√∂vetkezŇĎ mŇĪveletet v√©grehajtani:
    ALT+CTRL+DEL
    (Ilyenkor elŇĎj√∂n / felbukkan a feladatkezelŇĎ, itt meg kell keresni azt, hogy Flashplayerplugin, r√°kattintunk, ezut√°n folyamat le√°ll√≠t√°sa, ekkor az lehet majd l√°tni, hogy az Adobe Flash bŇĎv√≠tm√©ny √∂sszeomlott, katt arra, hogy t√∂ltse be √ļjra az oldalt...√©s m√°r k√©sz is, √ļjra alacsony mem√≥riafogyaszt√°ssal mŇĪk√∂dik a j√°t√©k egy darabig....ezt √©rdemes t√∂bbsz√∂r is megcsin√°lni ha pl t√∂bb √≥r√°t j√°tszik egyfolyt√°ban az ember.)
  • m√©hkir√°lynŇĎ (HU2)m√©hkir√°lynŇĎ (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 16.12.2015
    √údv!

Mai nap t√∂bbsz√∂ri pr√≥b√°loz√°s ut√°n sem tudok bel√©pni! K√©t kast√©lyt is viszek mert beseg√≠tek, az egyikkel betudok l√©pni a m√°sikkal nem ! Hogyan lehets√©ges ez? MielŇĎbbi seg√≠ts√©get v√°rok!K√∂sz√∂n√∂m
    (minden utasítást elvégeztem amit fenn leírtatok!)
    Post edited by m√©hkir√°lynŇĎ (HU2) on
  • rugi56 (HU1)rugi56 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 1
    Hali! Nem engedi,hogy kiválasszam,melyik szerveren legyek és így nem tudok belépni.
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyz√©sek: 143
    rugi56 (HU1) mondta:
    Hali! Nem engedi,hogy kiválasszam,melyik szerveren legyek és így nem tudok belépni.
    Az √ľnnepek alatt a boltok z√°rva vannak. Nyit√°s: h√©tfŇĎn
  • Dollodon (HU2)Dollodon (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 21
    Sziasztok!!

20 perce nem tudok bejelentkezni a j√°t√©kba!! Folyamatosan azt √≠rja ki hogy a j√°t√©kszerverrel megszakadt a kapcsolat! Prob√°lkozzak √ļjra!

Meddig??? ErŇĎd h√≥d√≠t√°som van befele, k√©ne a v√©delem!!!!¬†
    Dollodon
    A nyugis játékos
  • zodac (HU2)zodac (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok!!

1 √≥r√°ja pr√≥b√°lkozok bel√©pni a j√°t√©kba! Folyamatosan az √≠rja ki " a j√°t√©kszerverrel megszakadt a kapcsolat, Pr√≥b√°lkozzak √ļjra"¬†¬† K√©rdezn√©m meddig?¬† 1-2√≥r√°n bel√ľl √©henhal√°sok lesznek!!!

Köszönöm
  • 19jani83 (HU1)19jani83 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 11
    √údv.

1 órája próbálok belépni de csak a kék gog felirat van és alatta a kis köröcske körbe körbe forog.
    Már minden kipróbáltam de semmi eredmény.
    Szerintem nem n√°lam van a gond.
    Remélem javítva lesz a dolog.
  • Ajven1 (HU2)Ajven1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 17
    Sziasztok !  Nálam ugyanez a helyzet, kékségben csak pörög és pörög, nem nálunk van a hiba, de jó lenne ha orvosolnák,  mert nálam is éhenhalás lesz, mit lesz már van. 
  • Ppanther (HU2)Ppanther (HU2) Bejegyz√©sek: 8
    N√°lam is. .:(
  • olika68 (HU2)olika68 (HU2) Bejegyz√©sek: 9
    √Čn se tudok bel√©pni

Olika68 @ hu 1
  • Hanan46 (HU2)Hanan46 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Reggel m√©g betudtam, de kil√©pve m√°r nem tudok √ļjra bel√©pni. M√°r vissza√°ll√≠tottam a g√©pet, meg amit tudtam kipr√≥b√°ltam, de semmi.
  • Irgalmas (HU2)Irgalmas (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    Sziasztok
    N√°lam addig eljut, hogy egy barna panel megjelenik. √Čs ott, meg√°ll a tudom√°ny:)
    Jóska9 @ hu 2
  • istvan.kad (HU2)istvan.kad (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    Sziasztok.

√Čn sem tudok:(

Gondolom a fejlesztŇĎk is m√°r r√°j√∂ttek, √©s kapunk majd egy kis jutalmat ez√©rt a kellemetlens√©g√©rt, ha √ļjb√≥l mŇĪk√∂dik.

• korosizs (HU1)korosizs (HU1) Bejegyz√©sek: 8
    Ez olyan mint amikor a szervert nem√©red el lehet le√°llt az eg√©sz. Biztosan √©szreveszik gondolom van √ľgyeletes. Ha nem √©henhal minden katim.
Sign In to comment.