Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Utazás Tollak

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem engedi azt, hogy utazás tollat használjak miközben egy játékost szeretnék megtámadni?
Azt írja ki, hogy elfogytak a rubinjaim, vásároljak.

De, amikor meg rablóbáró ellen indítanék ilyen fajta támadást, akkor meg engedi, és így elvesztettem egy tollat.
Köszönöm előre is, aki tud segíteni! :)

• Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    Szia!
    Azért, mert a tollak a full rubinos indításnak felelnek meg, de a rubinod helyett a tollakat használja. Ehhez viszont kell legyen az accodon az indításhoz elegendő rubinnak is.
    Ha messzebb távra, nagyobb sereggel mész, több rubinba kerül indítani, ezért nem engedte. Míg közelebbi rablóra, kisebb sereggel csak kevés rubinba fáj, amennyid a jelek szerint volt is, így ki tudtad küldeni a csapatodat a tollakkal.
    Jesse o:)
  • Ahronia (HU1)Ahronia (HU1) Bejegyzések: 2
    Értem, így már érthető!

Köszönöm szépen a segítséged!
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    szerkesztette ezt: 20.12.2015
    Szia!
    Azért, mert a tollak a full rubinos indításnak felelnek meg, de a rubinod helyett a tollakat használja. Ehhez viszont kell legyen az accodon az indításhoz elegendő rubinnak is.
    Ha messzebb távra, nagyobb sereggel mész, több rubinba kerül indítani, ezért nem engedte. Míg közelebbi rablóra, kisebb sereggel csak kevés rubinba fáj, amennyid a jelek szerint volt is, így ki tudtad küldeni a csapatodat a tollakkal.

Hajjaj. Erről angol fórumon eddig nem láttam leírást, de majd átböngészem, ugyanis jó volna tudni, hogy ez bug vagy tényleg így kéne működnie.

Már csak azért is, mert ezt elég logikátlannak találom. A tollak lényege a rubin kikerülése volna. (Játékos szemszögből, szóval lehet a fejlesztők másképp gondolkodtak.)
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 369
    Roric (HU2) mondta:
    Szia!

Hajjaj. Erről angol fórumon eddig nem láttam leírást, de majd átböngészem, ugyanis jó volna tudni, hogy ez bug vagy tényleg így kéne működnie.

Már csak azért is, mert ezt elég logikátlannak találom. A tollak lényege a rubin kikerülése volna. (Játékos szemszögből, szóval lehet a fejlesztők másképp gondolkodtak.)
    De ha van az embernek kb:1000 rubinja (amit egy nap berivel össze lehet gyűjteni) akkor már nyugodtan használhatja a tollakat,a rubinjából úgy sem von le.
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    szerkesztette ezt: 21.12.2015
    Szerintem csak arra jó hogy unikornist/csillámpónit/eccarvút csináljunk a lovakból :D Biztos a drága carmiso javasolta a fejlesztőknek :D:D
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Szerintem csak arra jó hogy unikornist/csillámpónit/eccarvút csináljunk a lovakból :D Biztos a drága carmiso javasolta a fejlesztőknek :D:D
    Kapa vagy Lovag kéne ide! :) Rendet tenn

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Milyen lovag?
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Milyen lovag?
    Már csak annyira emlékszem hogy lovag... Most vagy Nyári Vándor vagy Vándor Lovag... Bár inkább Nyári Vándor! :D

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

Sign In to comment.