Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Berimond: Eszköz óvás.

Sziasztok. :smile: 

Az lenne a kérdésem, hogy ha vége berimondnak, akkor a "berimond pompája" eszközt ki tolja-e zöldre vagy elvészlik? ;)  Ugye ez csak berin használható ezért van aggodalmam felőle, hogy ki küldi-e. Össze jöt egy "jelentős" össze farmolt mennyiség és nem feltétlen szeretném felhasználni, és ebbe az új rendszerben nem vagyok még otthon ezért próbálkozok itt, hátha valakinek volt már hasonló esete.  :)

Előre is köszönöm.
" Aki megérti, mikor szabad harcba bocsátkozni és mikor nem, az győz. "
Szun-Ce: A Hadviselés Törvényei.
«1

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    1.
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Minden eszköz, és átküldött katona, valamint nyeremény katona átjön, kivéve a csatlósokat.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • LordTargaryen (HU2)LordTargaryen (HU2) Bejegyzések: 10
    Minden eszköz, és átküldött katona, valamint nyeremény katona átjön, kivéve a csatlósokat.
     B) 
    Köszönöm, én is hasonlóra gondoltam, csak gondoltam húszárkodok egy kicsit  >:)

" Aki megérti, mikor szabad harcba bocsátkozni és mikor nem, az győz. "
    Szun-Ce: A Hadviselés Törvényei.
  • satyak (HU2)satyak (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy ezidáig Beriben az ellenfelek táborait támadtam, és most az egyik "áldozatom" elmondása alapján ez már nem "etikus", és csak a tornyot lehet! Ez valójában így van?
    satyak @ hu 2
  • Pumi81 (HU2)Pumi81 (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    satyak (HU2) mondta:
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy ezidáig Beriben az ellenfelek táborait támadtam, és most az egyik "áldozatom" elmondása alapján ez már nem "etikus", és csak a tornyot lehet! Ez valójában így van?
    Sziasztok!

Satyak: van ilyen küldetés is, hogy győzz le / fossz ki 3 ellenséges tábort,
    (tehát lehet, hogy nem etikus, de ez is feladat)

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztal olyat, hogy a berimondos zászlót (talán berimond dicsősége a neve) nem tudom támadásba feltenni eszközként, pedig a tábori összesítésnél, listánál látszik???

üdv,

Pumi
    Pumi81 @ hu 2
    satyak (HU2) mondta:
    Sziasztok!
    Nem gondolnám... Azt mondom, h az etikátlan, vagy nem sportszerű inkább, h valaki 1000-1400 katiját kiüssék. Mi nem tesszük. Mert úgy is bünti nélkül lehet beverni bárkit, nem ég a tábor. Van annyi üres tábor, h megszámlálhatatlan, mivel belépnek sokan, de nem játszanak, vagy bebukják a katijaikat az első toronynál. Szóval üthető, ha üres, mi ezt a filozófiát valljuk.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    1.

Ez aztán a komoly válasz ! :smiley::smiley: 
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    1.

Ez aztán a komoly válasz ! :smiley::smiley: 
    Most minek koptassam feleslegesen a billentyűket? Így is egyértelmű a válasz, nem? :)
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) HU2 Bejegyzések: 77
    Pumi81 (HU2) mondta:
    satyak (HU2) mondta:
    Sziasztok!
    Sziasztok!

Satyak: van ilyen küldetés is, hogy győzz le / fossz ki 3 ellenséges tábort,
    (tehát lehet, hogy nem etikus, de ez is feladat)

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztal olyat, hogy a berimondos zászlót (talán berimond dicsősége a neve) nem tudom támadásba feltenni eszközként, pedig a tábori összesítésnél, listánál látszik???

üdv,

Pumi
    1. Berin a torony sokkal jobban ad mint a tábor valamint ha tábort akarsz ütni akkor tedd azt az üresekkel mint azt fentebb       megírták.   
    2. Azt a bizonyos zászlót tábor ellen feltudod pakolni de torony ellen nem.
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
  • -42- (HU2)-42- (HU2) Bejegyzések: 9
    Hello!

Berin az erőforrás falunak mi értelme van?
    Elfoglaltam hármat, de 15-el csökkent a termelésem óránként...
    -42- @ hu 2
    -42- (HU2) mondta:
    Hello!

Miért nem elég egy témában megkérdezni?

WarriorHunterHU @ hu 2
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Berimondon ha 20 fapajzs helyett csak 10-el megyek sokkal nagyobb lesz a veszteségem a falakon?
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Berimondon ha 20 fapajzs helyett csak 10-el megyek sokkal nagyobb lesz a veszteségem a falakon?

Az attól függ hány katonával mész. De nem hinném hogy sokkal több lenne a veszteség

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

Bal500 (HU2) mondta:

Az attól függ hány katonával mész. De nem hinném hogy sokkal több lenne a veszteség
    átlagosan 680 katival megyek,90%-os távos parival és 70-80 bukóm szokott lenni.Kipróbálom fele annyi pajzsal is hátha nem szívom meg.
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    Bal500 (HU2) mondta:

átlagosan 680 katival megyek,90%-os távos parival és 70-80 bukóm szokott lenni.Kipróbálom fele annyi pajzsal is hátha nem szívom meg.

Annyira nem hinném hogy vészes lenne. De 100 alatt szerintem nem úszod meg

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 377
    Bal500 (HU2) mondta:

Én ha pajzsal megyek 3 szárnyon távosokkal no meg persze távos-falas parival és 31-40 között bukok.
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom

Bal500 (HU2) mondta:

Én ha pajzsal megyek 3 szárnyon távosokkal no meg persze távos-falas parival és 31-40 között bukok.
    Csatlós katonával mész vagy viszel át más világokból?
    -Accelerator
  • -42- (HU2)-42- (HU2) Bejegyzések: 9
    -42- (HU2) mondta:
    Hello!

Miért nem elég egy témában megkérdezni?
    Egy helyen sem kaptam választ...
    -42- @ hu 2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 377

Bal500 (HU2) mondta:

is-is.első hullámba mindig jobbakat rakok,aztán csatlósok.
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom

Bal500 (HU2) mondta:

is-is.első hullámba mindig jobbakat rakok,aztán csatlósok.
    Én szinte csak csatlóssal megyek.Szerintem ezért van nagyobb bukóm.
    -Accelerator
Sign In to comment.