Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy letöltöttem androidra a marketböl a játékot de nem tudom szinkronizálni azzal a játékkal amit a gépen játszok. A telefonon egy teljesen új játék kezdődött. Tudtok rá valamilyen megoldást javasolni? 
Előre is köszönöm! Gyuri

• Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy letöltöttem androidra a marketböl a játékot de nem tudom szinkronizálni azzal a játékkal amit a gépen játszok. A telefonon egy teljesen új játék kezdődött. Tudtok rá valamilyen megoldást javasolni? 
    Előre is köszönöm! Gyuri

Szia!
    Az Empire vagy az Empire: Four Kingdoms alkalmazást töltötted le? A kettő ugyanis nem ugyanaz.
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
  • kicsigyuri76 (HU2)kicsigyuri76 (HU2) Bejegyzések: 3
    Igen azt töltöttem le a galaxy marketböl de van kettő az egyik fizetős a másik free én az ingyenest húztam le. Utána néztem a fizetős az lesz a jó.
    de megnézem tuti legyen.
  • kicsigyuri76 (HU2)kicsigyuri76 (HU2) Bejegyzések: 3
    Azt töltöttem le de akkor se tudok vele mit kezdeni teljesen új játék van.
    Valaki esetleg tud segíteni??????
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Azt töltöttem le de akkor se tudok vele mit kezdeni teljesen új játék van.
    Valaki esetleg tud segíteni??????
    puffin
Sign In to comment.