Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

kolosszus

a kolosszus indítása után belenyomtam az -összes- nyersanyagomat,fel ment a szintje180-fölé,kiléptem,majd a következő belépés utánn 0 -ról indult a kolosszus...jóváírást és kivizsgálást kérnék..

• Szer Djorah (HU2)Szer Djorah (HU2) Bejegyzések: 1
    nekem az aranykolosszus állványzata tűnt el amibe beleőltem vagy 200000 aranyat,helyette sima kolosszus állványzata jelent meg 0 értéken.vizsgálatot kérek
  • mrjoni2000 (HU1)mrjoni2000 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    miért nem kapom meg az arany koloszusomat hm???? több mint 300ezer aranyam benne volt! kérem amint tudjátok javitsátok a hibát. köszi
    mrjoni2000 @ hu 1
  • tigris13 (HU2)tigris13 (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Akkor látom, nem vagyok egyedül.Nekem is eltűnt a kolosszus-szobrom tegnap...még tudok pár játékost, akik szintén nem kapták meg.És igen, 6 nap állt rendelkezésre, de kijelentkezés után szintén nulláról indult...Nekem nem sok aranyam bánta, de ha nem kapom meg a szobrot, nem fogok most bepakolni semmit...
  • Tomakka (HU2)Tomakka (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Az arany kolosszusomat nem kaptam meg amikor lejárt pedig raktam bele 100k fölött...vagy a pénzt vagy a szobrot szeretném megkapni!
  • Edward (HU2)Edward (HU2) Bejegyzések: 30
    Hali!
    Nekem a nyersis kolosszusal van bajom,az elején volt kb 150 közrend és ma megint megnéztem és nulláról kellet kezdjem:(
    Követelem a vissza a többit is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"A háború célja nem az,hogy meghaljunk a hazánkért,hanem hogy elérjük,hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt"

• valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Irjátok még ki ötszázhuszonnyolcan hogy nem kaptatok aranykolosszust, hátha attól megjavul :)
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 377
    Supportnak kéne írni ezt úgy sem nézi senki.
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom
Sign In to comment.