Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Vihar szigetek

143

• Gferi2Gferi2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 17.05.2015
    Sziasztok ezt valahogy nem értem ha szigetet fogok a viharon és a raktár kapacitásom pl:13 000 de 11 000 aqvám van már és a szigetről jőnne még 11 400 azt tárolja vagy fel kel huznom a raktárt arra a szintre hogy beférjen az aqva
    Gferi @ hu 2
  • Gferi2Gferi2 Bejegyzések: 3
    Sziasztok ezt valahogy nem értem ha szigetet fogok a viharon és a raktár kapacitásom pl:13 000 de 11 000 aqvám van már és a szigetről jőnne még 11 400 azt tárolja vagy fel kel huznom a raktárt arra a szintre hogy beférjen az aqva
    Gferi @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    Gferi2 írta: »

Szia

Ha aqua szigetből jön az aquva akkor nem számít raktár férőhelye. Ha viharerődből akkor csak anyi fog beférni amnyi hely van a raktárba.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Gabesz19Gabesz19 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    Már nem először történik meg, hogy szabadnak mutatja a szigetet de már foglalt és csak a csatajelentésben látszódik, ebből több probléma akadt a játékosok között. Most meg szabadnak látszódik és visszajön nincs csata jelzéssel a csapat. Mi van itt???? Ez bug lehet? Kérem intézkedjenek a játék fejlesztői. Ezt már a szövinkben többen is tapasztaltuk.
    Gabesz19 @ hu 2
  • morsel (HU2)morsel (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Sziasztok! Meg tudbá valaki mondani a szigeteken a kettes teherhajó szintnél miért ad egyszer 50, egyszer 100 pontot? Van akinek mindig megadja a 100-at, másnak nem. Mitől függ ez? Köszi minden választ!
    Jó játékot
    morsel @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    morsel írta: »
    Sziasztok! Meg tudbá valaki mondani a szigeteken a kettes teherhajó szintnél miért ad egyszer 50, egyszer 100 pontot? Van akinek mindig megadja a 100-at, másnak nem. Mitől függ ez? Köszi minden választ!
    Jó játékot

A második szintű hajó 100 tp-t ér ÖSSZESEN! Tehát +50 pont. Mindenkinek.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • morsel (HU2)morsel (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Értem! Köszönöm a gyors választ'':)
    morsel @ hu 2
  • Molnar8 (HU2)Molnar8 (HU2) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    :confused:
    Molnar8 @ hu 2
  • Erika5503 (HU2)Erika5503 (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Én személy szerint nem tartom jónak, hogy minden vihar után .... újra sarcot kell adni, hogy vissza menjek a vihar szigetre és mindent előlről kezdeni! amit eddig elértél, az nem marad meg. legyen vihar, de csak a dolgok sérüljenek meg és megjavítva lehetne folytatni tovább a játékot.
    Így felesleges az a színt és nincs értelme ott játszani !
    üdv: erika
    Erika5503 @ hu 2
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Sziasztok!
    Én személy szerint nem tartom jónak, hogy minden vihar után .... újra sarcot kell adni, hogy vissza menjek a vihar szigetre és mindent előlről kezdeni! amit eddig elértél, az nem marad meg. legyen vihar, de csak a dolgok sérüljenek meg és megjavítva lehetne folytatni tovább a játékot.
    Így felesleges az a színt és nincs értelme ott játszani !
    üdv: erika
    Szerintem még picit tanulgatnod kell ezt a vihar dolgot, nem érted a lényegét. :)
  • Barnika2006 (HU1)Barnika2006 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7

Szép Napot Mindenkinek!

A viharszigetekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Az első 5 helyezett szövetség kap díjat. A többieknek szerintem nem sok értelme van átmenni, hiszen több a veszteség, mint a nyereség. Nem lenne jobb, ha nem csupán a lerakott teherpontok számítanának, hanem pl.: az erőpontok, dicspontok, stb-k, is szerepet játszanának? Nem a befektetett munkát tükrözik az eredmények. Egy lehetséges képlet: Összes lerakott teherpont/Összes erőpont/Összes létszám/Szövetség szintje.

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544

Szép Napot Mindenkinek!

A viharszigetekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Az első 5 helyezett szövetség kap díjat. A többieknek szerintem nem sok értelme van átmenni, hiszen több a veszteség, mint a nyereség. Nem lenne jobb, ha nem csupán a lerakott teherpontok számítanának, hanem pl.: az erőpontok, dicspontok, stb-k, is szerepet játszanának? Nem a befektetett munkát tükrözik az eredmények. Egy lehetséges képlet: Összes lerakott teherpont/Összes erőpont/Összes létszám/Szövetség szintje.

Nem érted a sziget lényegét. Díjat minden szövetség kap 5e teherpont felett. Ha erőpontot venne figyelembe a rubinos szövetségek nyernének mindig. A nyereség jelentős, álparaszt, és persze a felszerelések, rubin a szövetségnek, +1 hely toborozni, eszközt gyártani....stb.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Vjames (HU2)Vjames (HU2) Bejegyzések: 37

Sziasztok!

Az akvamarinokért felszereléseket lehet venni. A felsorolásban szerepel például a rájás dárda és a vízi sárkány amulett. Ezeket viszont nem lehet megvenni, nem szerepelnek a bolt kínálatában. Hogy lehet akkor ezekhez hozzájutni?

vjames @ hu 2
  • Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    90ezer teherponott kell szövetségi szinten szerezni, teherhajók lerakásával
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • Vjames (HU2)Vjames (HU2) Bejegyzések: 37
    90ezer teherponott kell szövetségi szinten szerezni, teherhajók lerakásával

Köszönöm! Addig még sohasem jutottunk el, azért nem találtam. Végignéztem a jutalmakat, ott van mindkettő.
    vjames @ hu 2
  • Deltaxqwe2 (HU2)Deltaxqwe2 (HU2) Bejegyzések: 18

Viharról elfelejtettek megérkezni az ottmaradt katonák és eszközök.
    Ez most bug lenne vagy változott a játék ebben is, azaz  ki kell hozni a katonákat és eszközöket a süllyedés előtt vagy elvesznek ?
    Ha bug: kezdődhet a hetekig tartó egyeztetés supporttal.
    Ha változott: jó lett volna nem így megtudni.

Deltaxqwe @ hu 2
  • maryspearls (HU2)maryspearls (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    korábban a szigeten maradt katonák és eszközök a sziget süllyedésekor hazajöttek.
    most se a katonáim, se az eszközeim, amiket a keservesen összegyűjtött akváért vettem.
    Hol vannak???

maryspearls @ hu 2
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143

Viharról elfelejtettek megérkezni az ottmaradt katonák és eszközök.
    Ez most bug lenne vagy változott a játék ebben is, azaz  ki kell hozni a katonákat és eszközöket a süllyedés előtt vagy elvesznek ?
    Ha bug: kezdődhet a hetekig tartó egyeztetés supporttal.
    Ha változott: jó lett volna nem így megtudni.

Szia!
    Bug, elvileg egy flash hiba miatt mindig visszaugrik a számláló 02:46 órára (nálam legalábbis ekkorra) és ezért nem indul a következő. Senkinek se jó, más szervereknek se. Hiába írtok akárkinek, 10 előtt tuti nincs javítás mert akkor kezdődik a supportosok munkaideje.

• Deltaxqwe2 (HU2)Deltaxqwe2 (HU2) Bejegyzések: 18
    Szia!
    Bug, elvileg egy flash hiba miatt mindig visszaugrik a számláló 02:46 órára (nálam legalábbis ekkorra) és ezért nem indul a következő. Senkinek se jó, más szervereknek se. Hiába írtok akárkinek, 10 előtt tuti nincs javítás mert akkor kezdődik a supportosok munkaideje.

Köszönöm. Akkor még várok és remélem majd helyreáll egy hosszabb-rövidebb karbantartás után :)

Deltaxqwe @ hu 2
  • Barnika2006 (HU1)Barnika2006 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Nincs esélyed a hiányzó dárdát, és amulettet megszerezni, hiszen az csak a nagyon erős szövik kapják meg, akik sokkal többen vannak, ezáltal könnyebben le tudják pakolni a hajókat. Ugyan ez igaz természetesen a többi játékban is.
    Ha egy nagyon erős szövibe be tudsz kerülni, hullik a rengeteg nyeremény.
Sign In to comment.