Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szamuráj Invázió

135

• SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158

Nem igazán értem ezt a szamuráj-black jack-et.
    Mikor a lapokat forgatjuk és eltalálok 5-öt és kigyullad az 5 lámpa is, akkor a jutalom nem a feltüntetett 4 db "Lehetséges jutalmak" közül lenne az egyik? Mert baromira nem olyat ad!

SzinesGeza @ hu 2
  • Vjames (HU2)Vjames (HU2) Bejegyzések: 37
    A zsetonok megmaradnak, vagy elvesznek az event végén?
    vjames @ hu 2
  • béciii (HU1)béciii (HU1) Bejegyzések: 81

Mikor a lapokat forgatjuk és eltalálok 5-öt és kigyullad az 5 lámpa is, akkor a jutalom nem a feltüntetett 4 db "Lehetséges jutalmak" közül lenne az egyik? Mert baromira nem olyat ad!

A kulcsszó a LEHETSÉGES. Ez lényegében ugye nem állít semmit, mert az is belefér, hogy nem nyersz semmit, szóval örülj, ha egyáltalán kapsz bármilyen fő jutalmat. :)
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231

Igen, az csak egy lehetséges nyeremény, a megjelenítetteken kívül van más fő nyeremény is.
  • Szerintem  elég jó ez az event csak  kajára és nyersire jó.. nem ad semmit mert személyre szabott az amit ad... :(
    Adolf Hits @ hu 2
    Senki sem tudja, hogy a zsetonok maradnak vagy sem az event végén?
    vjames @ hu 2
  • Hát nekem ez a szamurájozsdi nagyon bejön :D.Egyedül annyi rossz benne,hogy a szamurájzsetonok nem maradtnak meg XD.Meg az a saiforgató harcos olyan fehér mintha egy éve nem napozott volna ja meg úgy tartja azt a két kis bőkőkést mint amikor a fáraót eltemetik mumifikálva XD.Az a nyílvetős meg táncolt a nyílhegyek helyére képzeljetek oda egy levelet XDDD.Meg az az anyóka az hány éves? :D 
  • csizsma (HU2)csizsma (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Véleményem szerint ebben semmi újdonság nincs, egy elrontott nomád event,ami nem készteti az embert játékra, olyan mint a lotto nem a teljesítményedtől függ a nyereség, hanem a szerencsédtől, ez engem zavar erre ott a szerencsekerék én inkább a nomádokat kérem, ez bőven a felejthető kategória. Nem baj a következő majd jobb lesz :)
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    ez az első olyan event, ahol nem kevés rubint lehet nyerni, köszönöm személy szerint
    diners @ hu 2
  • Deltaxqwe2 (HU2)Deltaxqwe2 (HU2) Bejegyzések: 18
    Egyszerűen nevetséges hogy a szamurájtáborra kiküldött csapataim  félórákra eltűnnek. Utazás-áttekintésben nem láthatóak, jelentés nincs,térképen nem látszanak.
    De a kaját azt eszik...az éterben valahol :s
    Jó lenne ha mielőbb javítanák ezt a játékot játszhatatlanná tevő aprócska kis bugot.
    Főleg, hogy az event csak 4 napos.
    Deltaxqwe @ hu 2
  • Lorien (HU2)Lorien (HU2) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 18.11.2015
    Egyszerűen nevetséges hogy a szamurájtáborra kiküldött csapataim  félórákra eltűnnek. Utazás-áttekintésben nem láthatóak, jelentés nincs,térképen nem látszanak.
    Jó lenne ha mielőbb javítanák ezt a játékot játszhatatlanná tevő aprócska kis bugot.
    Ugyanígy jártam, 30 perc szívmegállás, köszi a bugot, épp erre volt szükségem! Szép és jó dolog, hogy újítgatnak, már rang után is jön az erőpont, nem kevés embert tettek ezzel boldoggá....De inkább a bugokat kellene javítani, különösen a jelenlegit, mert szeretem látni a seregemet, a ködös és láthatalan dolgok csak sorozatokban jönnek be.
    nobody can eat 50 eggs
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    A mostani hotfixben elvileg ezt javítják.
    Amúgy meg rohadjanak meg hogy mostanában a nomádot, szamurájt 2-4 napokra rakják be, az idegennel meg már a tököm kivan mert feszt azt nyomatják
  • Narnis (HU2)Narnis (HU2) Bejegyzések: 64
    Amúgy meg rohadjanak meg hogy mostanában a nomádot, szamurájt 2-4 napokra rakják be, az idegennel meg már a tököm kivan mert feszt azt nyomatják
    Ha vége lesz a szamurájoknak akkor jönnek majd az idegenek újra, aztán pedig a nomádok lesznek, aztán véget ér a dolog.
    Narnis @ hu 2
    Narnis (HU2) mondta:
    Ha vége lesz a szamurájoknak akkor jönnek majd az idegenek újra, aztán pedig a nomádok lesznek, aztán véget ér a dolog.
    Nomád már nem fog jönni, lemegy ez a 4 napos szamuráj, azt kapunk egy 8 napos idegent. Aztán szerintem kezdődik elölről az egész csak nem haloweeni lesz hanem ilyen havas-locspocsos :) 
  • Lorien (HU2)Lorien (HU2) Bejegyzések: 21
    Ja, közben itt vannak újra az idegenek, igaz csak egy nap, de hogy a halloween-i csontik vinnék el őket!
    nobody can eat 50 eggs
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    Oh, hogy Bil Gates szelleme kísértse éjszakánként, a GGE fejlesztőit, ennek a hatalmas BUG halmaznak örömére. A szamurájos eszközök eltüntek, mind lenullázódott. Multkor berimondban most a szamurájnál. biztos, hogy nem fogok rubinos cuccal rámenni.
    bevo @ hu 2
    bevo (HU2) mondta:
    Oh, hogy Bil Gates szelleme kísértse éjszakánként, a GGE fejlesztőit, ennek a hatalmas BUG halmaznak örömére. A szamurájos eszközök eltüntek, mind lenullázódott. Multkor berimondban most a szamurájnál. biztos, hogy nem fogok rubinos cuccal rámenni.
    Én meg már 2x elküldtem a csapatokat fél adag eszközzel mert ha úgy pakolom fel hogy a listánál nem a nyilat használom hanem görgőzök akkor nem rakja föl normálisan az eszközöket
    Ez biztos, hogy a szamuráj zsetonok nem maradnak meg? Korábban kérdeztem, de konkrét választ nem kaptam :(
    vjames @ hu 2
    Vjames (HU2) mondta:
    Ez biztos, hogy a szamuráj zsetonok nem maradnak meg? Korábban kérdeztem, de konkrét választ nem kaptam :(
    a zsetonok megmaradnak, csak a pontok nem
  • SzeVid (INT3)SzeVid (INT3) INT3 Bejegyzések: 15
    Én már várom a legújabbat! :) Még sosem volt benne részem eddig :(
Sign In to comment.