Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szamuráj Invázió

A Szamurájos frissítéssel kapcsolatban itt tudtok visszajelezni nekünk :)

«1345

• Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    szerkesztette ezt: 14.10.2015
    És az idegenes frissitéssel mi van? az nem kerül be akkor? Csak mert forum/en -en fenn van az is :)  (ki lett egészítve, köszönöm)
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    És az idegenes frissitéssel mi van? az nem kerül be akkor? Csak mert forum/en -en fenn van az is :)
    De bekerül, csak lassan írok :)

Ebbe a fórumba nem tudom csak úgy bemásolni mert akkor tönkre megy a kép stb, angolon is szenved vele Steve uraság :) Bár neki annyi szerencséje van hogy Tinker lefordította neki.
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Találtam 1 bugot. Látni a ládákat áttekintés módban amit ad, viszont ha küldeni akarod erődbe vagy támadni vele, akkor nem mutatja a listában
    rocker3675 @ hu 2
    Áhhhá, erre nem gondolta... Igen a szerkesztési része lehet a legbonyolultabb ezeknek.... Főleg, hogy ilyen impozáns bejegyzésekről lévén szó... :)

Az eventtel kapcsolatban: egy egészen új versengés alaklhat ki, szövi szinten alapeszközöket ad, mellete különleges egysgéeket, a jutalmakat az aktívan eventezők közt odaajándékozgatjuk, a 3féle kártyamódból, az első impozáns és egyszerű megszerezni a kellő szamurájzsetont.
    A kisebb szövetségek aktívitás mellet nagyott tudnak itt is fejlődni, szövi siznten; a kasszába kerülő jutalmak jók.
    Kifizetődödő a buli, más kérdés, hogy igenis szerencse kérdése az extra jutalom begyüjtése, de ha jól vettem észre, fele-fele arányban vannak a kártyákon jutalmak illetve x-ek.
    Aktivitással jól lehet vele kaszálni.
    Nekem egy fokkal erősebbnek tünnek a Nomádoknál, de némi gondolkodással üthetőek

Amivel viszont nem vagyok kibékülve, a megszerezhető kővek egyszerüen hasznavehetetlenek, udvaron a 10ezer védő mellé nem oszt vagy szorozz 60 királyőrség őrszeme és az elnyerhető szerencsekerekes jegyek is zsoldostól megszerezhető mennyiségüek.
    Ha jól emlékszem az itt begyüjthető egyedi felszerelés majdnem hogy megegyezik a nomádos, Dorgó-s felszerelés kollekcióval de javítson ki valaki ha tévedek.
    Remélem várparancsnoki felszerelések is belekerültek -bár nem hiszem- révén a TOP1 hős megszerezhetősége miatt.

Összeségében jó mókának igérkezik.
    Az idegenes változtatásoknak már ideje volt, nekem kedvet adott hogy a következő eventbe belefogjak. eddig gyakorlatilag kínszenvedés volt elérni a célom, illetve nem voltak változatosak a kastélyok, gyakorlatilag átlag védőszám főle meg alá se nagyon ment a védő szám.

Amit technika bugnak vélek, bár lehet nem az, hogy kémjelentésből való támadás inditást nem engedélyez,(dettó Nomád megsz.) nem úgy mint a rablóknál, ahol feldobja a rubinos illetve időgyorsítós kiütés lehetőségét.
    Elég bosszantó ha más világból akar az ember támadni, mert folyton visszakell lépni a Nagy Birodalomba hozzá, hogy kigyorsítsa az ember.

Nekem tetszik, egyéni akcióban csinálni fogom, a nomád után,. az idege elött, szóval; lesz dolgunk:)
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • Rico42 (HU2)Rico42 (HU2) HU2 Bejegyzések: 20
    Nem lehet az erödökbe küldeni ezeket a csini szamurájos cuccokat

Ha hiba javítást, ha nem hiba módósítást kérünk.

Ja és az hogy a jutalmaknál behozták a régi séma szerinti köveket nem túl jó.
    Ki rak fel olyan követ ami vagy müködik vagy nem, mikor ott vannak a 100% osan müködő kövek?
    Vagyis azok a jutalom kövek semmit nem érnek.
  • Sir Charles (HU2)Sir Charles (HU2) HU2 Bejegyzések: 18

Igen a főben elég kevés támadó van, jó lenne ezt megoldani mert így nem lehet használni a szamurájos cuccokat

Sir Charles @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Szinte ugyanolyan, mint a nomád event, de azért a semminél jobb!

Sajnos vasércet nem adnak a táborok.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    Küld be a főkastélyba a támadóid, üss meg 10db-t és máris tele élelemmel a raktárad.
    "Miután végeztél" visszaküldöd az erődbe ;) 
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • Fenyőerdő (HU2)Fenyőerdő (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    sziasztok

nálunk senki nem kapta meg a jutalom dobozokat, sem az e-mailben jötteket, sem az indulásit sem pedig a szövi által elért pontokért, az egyebek és a katik megvannak

utólag esetleg, javítás után?
    Fenyő
    Fenyőerdő @ hu 2
  • vadrózsa13 (HU1)vadrózsa13 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok,

Az előttem szólókat kiegészíteném annyival, hogy a jack pont jutalmai pl. egyedi felszerelés sem található raktáron.
    Hol keressem, megérkezik majd?

Tetszik egyébként az event:)

Üdvözlettel: vadrózsa
    vadrózsa13 @ hu 1
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 164
    Ez az event kb semmit sem ér... Szerencsekerék helyett itt a piros hol a piros... A következő event legyen rulett aztán black jack majd valami eszetlen hü....  Ha valakinek nincs szerencséje az látástól mikulásig csinálhatja akkor sem kap semmit... azaz 2-es 3-a 4-es szettet...

na mind1 is jó küzdelemt hozzá mindenkinek... ( a bugokat meg el kell fogadni ez hozzájár majd 2027-re javítva lesz, talán)
    XelysaX @ hu 2
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    Szerintem szánalmasan pocsék lett... ha semmi újat nem tudnak kitalálni, akkor maradt volna olyan mint a nomád csak új díszekkel és végre egy új védőparival ami nem rubin milliókba kerül... De ennek igy semmi értelme... Inkabb verem a zöld tornyaimat mint ezeket.. Akinek tetszik, sok sikert hozzá! 
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Köszönöm nektek drága fejlesztők ezt az eventet, nagyon feldobta a napom, annyi vicces dolog van benne :lol:

Belépek a játékba, "a szövetséged xy busidó-pontot kapott" Busidó? :D Jólvan, legyen az :lol:
    Utána nézem mit kapok "saiforgató harcos" Jólvan, legyen az, habár itt se tudja senki se hogy mit jelent a szó... :lol: Egyszerűség kedvéért mondom az elsőre, te leszel a busójárás-pont, a másodikra meg hogy te leszel a sajtforgató harcos :lol: Aztán megnéztem ezt a szép sajtforgatós katonát és az jutott eszembe, én is így nézek ki a vidámparkban 10 kör ringlispilezés után :D Olyan fehér a pofájuk hogy ez már vakító :D 
    Aztán a másik gyönyörűség a katanaforgató harcos. Jó, te leszel katonaforgató, szédítsd el a többi srácot. :D Ja hogy te is srác vagy. Hupsz! :D 
    Aztán nézem tovább. "Út a világosság felé" Kicsit lenéző szöveg, mintha mindenki egy sötét teremtmény lenne akinek annyi az IQ-ja, hogy elmehetne vele egy fej káposztának. Ekkor megörültem, hogy ez valamilyen tippmixes cucc, abban jó vagyok :) Nézem tovább a kártyajátékok neveit. "Lágy fuvallat" (2x). Ilyet én is tudok csinálni, ehhez egy adag jókai bablevest kell enni, nem zsetonokkal ökörködni. "Horogra akadva" Ezzel most azt mondod hogy túl sok pecát kaptam a suliba hee? Beszóttá'? Jah és ami még nagyon jó az a nénike a kártyajátéknál :D Reggel 7kor is ilyen nénikék nyomorognak a buszon a banyatankukkal mert 1 órával később nem tudnának piacra menni, nekik akkor kell amikor mindenki megy melóba/suliba. Szerintem fotóztak egy ilyet a buszon reggel, aztán valamelyik jó nevelésű grafikus szépen lerajzolta :D Jah és a hős neve "Vérvörös Cseresznyevirág". :D Az viszont senkit ne zavarjon, hogy a cseresznyének fehér/bugyirózsaszín színű virága van :D Nembaj, elnézzük :)
    Ezekre a nevekre visszatérve, elgondolkodtam, hogy ez a játék tényleg német-e, vagy az egyik sarokba inkább azt kéne felvésni hogy "made in China" :D 
    Köszönöm nektek drága fejlesztők ezt az eventet, nagyon feldobta a napom, annyi vicces dolog van benne :lol:
    Ezen jót nevettem :)
    Valószínűleg ezek a régi kövek is még a vicc részét képezik :D
  • anditee (HU2)anditee (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    A megkapott eszközöket nem lehet az erődökbe tovább küldeni.Csak ha a fő kastélyból inditasz támadást ,akkor tudod felhasználni. Utánna meg lutrizhatsz,hogy kidobod a zsetonodat az ablakon vagy nyersz is vmit. Eddig abszolut nem tetszik.
    anditee @ hu 2
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Carmiso mondta:
    Akkor azak a 9-es kavicsok igazából udvarosak csak bebuggolt a fejlesztőknél az a fránya kínai-magyar google fordító? A fene essen belé. :D 
    valaki vagyokk (INT1) mondta:
    Carmiso mondta:
    Akkor azak a 9-es kavicsok igazából udvarosak csak bebuggolt a fejlesztőknél az a fránya kínai-magyar google fordító? A fene essen belé. :D 

90% az esélye hogy kapj 10 buzogányost, valami ilyesmi lehet :D 
  • Pomogacs (HU2)Pomogacs (HU2) Bejegyzések: 1
    Azt már többen jelezték ahogy olvasom, hogy a kastélyból nem lehet átküldeni a szamurájos cuccokat.

Nekem van még egy problémám ami nem ezzel függ össze, nem tudom a jeges világban a barbár herceget támadni mert azt irja ki, hogy a szárnyakon túl sok a katona. Pedig automatával töltöm fel a támadó sort.
    Azt már többen jelezték ahogy olvasom, hogy a kastélyból nem lehet átküldeni a szamurájos cuccokat.

Nekem van még egy problémám ami nem ezzel függ össze, nem tudom a jeges világban a barbár herceget támadni mert azt irja ki, hogy a szárnyakon túl sok a katona. Pedig automatával töltöm fel a támadó sort.

Valószínűleg pont az automatával van probléma, frissítsd az oldalt, úgy nekem működött. 
  • Sanyi999 (HU2)Sanyi999 (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

A jackpot jutalmat sokan meg sem kapják.
    Nekem is "szerencsém" volt és nyertem 180 halálegységet, de sehol sámli.
    Más rubinnal járt így.
    Így a fene se fogja csinálni mert így sem lehet vele jó cuccokat nyerni, de ha még azt a keveset sem adja meg akkor meg akkor kuka az egész..
    Sanyi999 @ hu 2
Sign In to comment.