Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Dicsőséges Címek 2.

CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
szerkesztette ezt: 08.10.2015 itt: Bejelentések és hírek megbeszélése
Érkezik az új frissítésünk :) 

• timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Sziasztok!
    Aranyos dolog ez a sok frissítés... jobban mondva rubinos... Ugyanis a csapatból szinte mindenkinek hiányzik rubinja a frissítés óta. Nekem kb. 1000 rubin. Legalább azt közöljétek, ha kérhetem, mire húzták le? Mert ha napi/heti vagy akármilyen díj, legalább szeretnénk róla tudni...
    Választ várok
    Üdv.:
    Timcsi
    timcsi
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    Sziasztok!
    Aranyos dolog ez a sok frissítés... jobban mondva rubinos... Ugyanis a csapatból szinte mindenkinek hiányzik rubinja a frissítés óta. Nekem kb. 1000 rubin. Legalább azt közöljétek, ha kérhetem, mire húzták le? Mert ha napi/heti vagy akármilyen díj, legalább szeretnénk róla tudni...
    Választ várok
    Üdv.:
    Timcsi
    Szia! 

Rubin ügyben a supportot kérdezd kérlek, ők látják az accountodat hogy mire költötted :) 
  • Pulika (HU2)Pulika (HU2) Bejegyzések: 1
    Nálanm is ez a helyzet eltüntek a rubintok jó lenne vissza kapni őket ez a frisítés óta volt
  • Edward (HU2)Edward (HU2) Bejegyzések: 30
    a szövimben is két tagnak eltünt sok rubinja

"A háború célja nem az,hogy meghaljunk a hazánkért,hanem hogy elérjük,hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt"

• Kesmester23 (HU2)Kesmester23 (HU2) Bejegyzések: 70
    Hát igen nálunk is ez a helyzet na mindegy ha vissza kapjuk akkor oké ha nem ez van veszek de ha sokszor előfog fordulni akkor gondolkodni fogok azon h abba hagyom a játékot mert most 700 rubinom tűnt el a kicsivel több mint 2000-ből és mi lett volna akkor ha 10000 rubinom lett volna elviszik mindet?
  • Kesmester23 (HU2)Kesmester23 (HU2) Bejegyzések: 70
    Ja még valami ez a frissítés tetszik és várom h melyikkel tudok jobban haladni és érdekes lesz azt nézni h kinek melyik cím lesz kirakva 
  • angel0033 (HU2)angel0033 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Mióta volt a frissítés, nem látom a bejövő támadások összetételét! Ezzel nem csak én vagyok így, kérdeztem másokat is, ők sem látják. Hurrá frissítés!!!
    "Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!"

angel0033 @ hu 2
  • Hondo (HU2)Hondo (HU2) Bejegyzések: 34
    A Berimondi jutalmakról hol lehet információt kapni? Nekem ma reggel tűnt fel, hogy az egyedi (piros) hős jutalom kipipálva jelenik meg az info ablak listán, de nálam egy olyan medve hős sincs raktáron vagy pk-n. 
    Hondo @ hu 2
    Hondo (HU2) mondta:
    A Berimondi jutalmakról hol lehet információt kapni? Nekem ma reggel tűnt fel, hogy az egyedi (piros) hős jutalom kipipálva jelenik meg az info ablak listán, de nálam egy olyan medve hős sincs raktáron vagy pk-n. 
    Milyen infot Hondo? 

Igen az mindenkinek ki van pipálva, így mutatja valamiért, természetesen hős csak az első helyezettnek jár.
  • Hondo (HU2)Hondo (HU2) Bejegyzések: 34
    Carmiso mondta:
    Hondo (HU2) mondta:
    Milyen infot Hondo? 

Igen az mindenkinek ki van pipálva, így mutatja valamiért, természetesen hős csak az első helyezettnek jár.
    Ezt az infót.  :)

Köszönöm!
    Hondo @ hu 2
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni valakitől :-), hogy a Top X-es címek, vagy jutalmak, hogy működnek? Mert mi úgy értelmeztük hogy ha benne vagy a TOP X-be,, akkor beri után a cím, illetve a bónusz élni fog, de nem. A top 100as jutalom egyesített (kékek és pirosak is) sorrend szerint értendő? Vagy 95e hősiességi pont felett érvényes? De akkor meg miért TOP100as jutalom? Hisz nem biztos hogy volt 100 játékos aki 95e felett végzett volna.
    egybe számol mindenkit, az tuti

egyik társam, 100 ba bent van, viszont  95 öt nem érte el, megkapta a bónuszt a 100 ba kerülésért, viszont van egy lyuk a 20% os kajánál
    diners @ hu 2
  • Nagy Mester (HU2)Nagy Mester (HU2) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!

Kb1.5 hónapja játszom a játékot és az problémám, hogy Címem Vikomt és a Gróf között ugrál.
    Elkerülte valami a figyelmem a szabályzatban? Ha igen akkor mi? Nem kicsit idegesítő, hogy újra és újra meg kell szereznem a magasabb címet!!! Pláne az idegen kastélyoknak akiket újra és újra megtámadok. 
    Sziasztok!

Kb1.5 hónapja játszom a játékot és az problémám, hogy Címem Vikomt és a Gróf között ugrál.
    Elkerülte valami a figyelmem a szabályzatban? Ha igen akkor mi? Nem kicsit idegesítő, hogy újra és újra meg kell szereznem a magasabb címet!!! Pláne az idegen kastélyoknak akiket újra és újra megtámadok. 

Szia! 

Naponta elveszíted a dicsőségpontjaid 2%-át, magasabb rangoknál ez már 10%.
  • Krisztiuser (HU2)Krisztiuser (HU2) Bejegyzések: 2
    Nagyhercegi rangom volt. Ahogy a berimond elkezdődött, a rangom lement márkira. Nem értem a dolgot. Valaki tud rá magyarázatot adni. 
  • Krisztiuser (HU2)Krisztiuser (HU2) Bejegyzések: 2
    Kaptam egy plecsnit valakitől. Mire jó az nekem?
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    Nagyhercegi rangom volt. Ahogy a berimond elkezdődött, a rangom lement márkira. Nem értem a dolgot. Valaki tud rá magyarázatot adni. 
    Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A nagyherceg és a márki dicspont rangok, naponta vesztesz x%ot azért esett le. A berimond meg egy másik történet.
    Kaptam egy plecsnit valakitől. Mire jó az nekem?
    Semmire.
    Jesse o:)
  • nekem is ez a gond vettem rubint 20000 forint értékbe 180000-rubint na most megvettem következő nap nem lett meg csak az ami elötte is volt és ki vagyok készülve egy 20-as a levesbe !!!!!! :s
  • maryspearls (HU2)maryspearls (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    A frissítés óta nem tudom lekicsinyíteni a kastély képét belülről. torz, élvezhetetlen és alig használható.
    rendkívül lelassult a játék és szemeteli a gépet. minden böngészőm utálja és alig kezeli.
    és ez garantáltan nem a gépem hibája, minden más rendesen működik
    az pedig kifejezetten élvezetes, hogy akinek nincs valós pénze a rubin vásárlásra, berin szedte össze meg rablózásból, az sok-sok bónusszal vásárolhat. ezzel azután tényleg egyenlőek lettek a feltételek!
    már a zsoldosoknál sincs szerencse érme és szinte sehol nem kapunk.
    mary
    maryspearls @ hu 2
Sign In to comment.