Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Berimondi bug

Alapvetően tetszik az új berimondi csata, de 1 problémám van állomásoztattam a csapatomat 1 erőforrás faluhoz és eltűntek.
Legalábbis nem mutatja a sátramat, hogy ott lenne, így visszahívni sem tudom. A parancsnokom meg van és azt mutatja, hogy használható de mégsem.

Ezt írja ki a gép: "errorCode:218:GENERAL_IS_USED"

Remélem jó helyre írtam.
Gőzerő @ hu 2
«1

• Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    G?zer? (HU2) mondta:
    Alapvetően tetszik az új berimondi csata, de 1 problémám van állomásoztattam a csapatomat 1 erőforrás faluhoz és eltűntek.
    Legalábbis nem mutatja a sátramat, hogy ott lenne, így visszahívni sem tudom. A parancsnokom meg van és azt mutatja, hogy használható de mégsem.

Ezt írja ki a gép: "errorCode:218:GENERAL_IS_USED"

Remélem jó helyre írtam.

Frissítsd az oldalt és meg fog javulni, lehet nem az első próbálkozásra. Más világokban is jelentkezik a hiba egyébként.
    Jesse o:)
  • Deltaxqwe2 (HU2)Deltaxqwe2 (HU2) Bejegyzések: 18
    Az őrtornyokra indított kémkedés majdhogynem felesleges. A kémkedésben jelzett falon lévő védelmi eszközök köszönőviszonyban sincsenek a  támadáskor kapott jelentéssel.
    Ahol nulla eszközt jelez ott is van eszköz. Ez pár hulla árán kideríthető és az ember utána már hasraütésszerűen pakolhatja is a következő támadást kicsit több pajzzsal,mert ott bizony bástya van a falon még akkor is ha a kémkedés nem mutatja.
    Ezt a hibát jó lenne ha mielőbb javítanák.

Deltaxqwe @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Egyszerű, első két hullám leszedő, 3. minden oldalra 25 pajzs, 5 ostromtorony, és jónapot, 4. cs kati
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Ppanther (HU2)Ppanther (HU2) Bejegyzések: 8
    Nekem is eltűntek az állomásoztatás után a katonáim és nem tudom hányszor kellene "frissíteni", hogy megjavuljon, de még mindig nincsenek meg pedig ki belépegetek.
    Képezni nem tudok mert ott jelzi a db számot csak támadni nem tudok mert nincs mivel...
    A ranglistán meg egyre lejjebb csúszok.
  • Ppanther (HU2)Ppanther (HU2) Bejegyzések: 8
    Nekem is eltűntek az állomásoztatás után a katonáim és nem tudom hányszor kellene "frissíteni", hogy megjavuljon, de még mindig nincsenek meg pedig ki belépegetek.
    Képezni nem tudok mert ott jelzi a db számot csak támadni nem tudok mert nincs mivel...
    A ranglistán meg egyre lejjebb csúszok.
    Megoldódott. Most már legalább látom őket, hogy jönnek visszafelé.
  • ohara1967 (HU2)ohara1967 (HU2) Bejegyzések: 1
    Berimondban kipróbáltam mindent.De akkor is sok lett a bukóm a vége előtti 4- toronynál.Addig meg voltam 50-80 közt végig ,pedig ütöttem.De most 150-600 közt akár mit csinálok.Pedig megtettem azt is ,hogy full rubinos támadást küldtem mind a 4 hullámban.Maxra töltve  és akkor lett közel 500 a bukóm. :(Nevetséges.De nem külömb a Királyságok háborúja event sem .Ott is indokolatlan a veszteség.

• lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Berimondban kipróbáltam mindent.De akkor is sok lett a bukóm a vége előtti 4- toronynál.Addig meg voltam 50-80 közt végig ,pedig ütöttem.De most 150-600 közt akár mit csinálok.Pedig megtettem azt is ,hogy full rubinos támadást küldtem mind a 4 hullámban.Maxra töltve  és akkor lett közel 500 a bukóm. :(Nevetséges.De nem külömb a Királyságok háborúja event sem .Ott is indokolatlan a veszteség.

Néha csinál a játék olyan eget verő hülyeségeket, hogy csak nézek bután...Nekem múltkor felcserélte a támadó oldalakat az idegen ellen...Nem a védelmet változtatta meg, hanem a támadást!!! Középen és bal oldalon mentem, mert ott nem volt védő, a jelentésben centrum és jobb(!!!) oldal szerepelt, ráadásul mindhárom oldalon védekezett :) Köszönő viszonyban sem volt az egész az eredeti támadással :)Semmi sem stimmelt :/
    Még jó ,hogy csak kisebb volumenű idegen volt, csak azért ütöttem be hogy hátha kapok egy jobbat helyette. Így nem lett akkora nagy bukta. De azért igen ostobán bámultam a jelentésre, mert ilyet még nem volt szerencsém látni :)
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711

Teljesen felesleges full rubinnal támadni. 2 hullám leszedő, 3-ban pedig nullázod az alapot. 4-be nem kell eszköz. Full távval. 120-130 közötti bukó.
  • béciii (HU1)béciii (HU1) Bejegyzések: 81

Teljesen felesleges full rubinnal támadni. 2 hullám leszedő, 3-ban pedig nullázod az alapot. 4-be nem kell eszköz. Full távval. 120-130 közötti bukó.
    Azt írta eddig 50-80 veszteséggel ütötte, te ajánlottál neki egy módszert, ami 120-130 veszteséget tud.
    Remek. :)
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Azt írta eddig 50-80 veszteséggel ütötte, te ajánlottál neki egy módszert, ami 120-130 veszteséget tud.
    De én nem megyek full rubinnal. ;)
  • béciii (HU1)béciii (HU1) Bejegyzések: 81

Szövegértés, alsó tagozat:
    "Addig megvoltam 50-80 közötti veszteséggel".
    "Most megtettem azt is, hogy full rubinos támadást küldtem"

Ez azt jelenti, hogy nem full rubinnal támadt, amikor 50-80 veszteségei voltak.

Kapsz három kacsintást, hátha az segít. ;););)
  • yellowking (HU2)yellowking (HU2) Bejegyzések: 80

Szövegértés, alsó tagozat:
    "Addig megvoltam 50-80 közötti veszteséggel".
    "Most megtettem azt is, hogy full rubinos támadást küldtem"

Ez azt jelenti, hogy nem full rubinnal támadt, amikor 50-80 veszteségei voltak.

Kapsz három kacsintást, hátha az segít. ;););)
    Igaz, hogy 50-80 veszteséggel ment, ám az egy idő után nem működött, bármilyen sikeres is volt előte :) Tehát az a taktika kuka. Jött a rubinos, az sem vált be. Erre írt Krisz valami mást, mivel az nem rubinos és lehet beválik. :)
    yellowking @ hu 2
  • yellowking (HU2)yellowking (HU2) Bejegyzések: 80
    Szerintem eleve nincs olyan taktika, ami általánosan jó. "Így támadd a rablótornyokat, így támadd a sárkányt, ezt így, ezt úgy, stb." Mindenkinek más a parija, más hősök, más kövek, nem egyenlő erejűek. Amelyik taktika valakinek tuti, lehet a másiknak kevésbé.
    yellowking @ hu 2
  • LadyRJ (HU2)LadyRJ (HU2) Bejegyzések: 39
    Összegzésképpen  :)
    Full rubinnal ment 4 hullámban 500 bukó,DE ha a 3. hullámban nullázod az alapot akkor megúszhatod 120-130 bukóval :blush: 

Az állandó újrakezdés olyan ragaszkodás a jóhoz, melyet joggal nevezhetünk kitartásnak.  o:) 
    Persze :) Nincs ebben semmi furcsaság. annyi történik ,hogy még az elején van bennük 700 körüli védő, mostanra volt rá precedens hogy 1000 feletti toronyról szólt a jelentés. + az elsőknél volt egy kis kő felrakva, "tescós" kapuvédelem, mostanra megjelent a bástyák, tüzes nyilak, szurkos üstök, néha kombinációban. És minél kevesebb torony marad, annál jobban védik őket állomásoztatással a saját frakciójukból. Magyarán egyre nehezebb lesz beütni őket és több kati esik áldozatul. Ehhez jönnek még a már megszokottnak mondható "berimondi bugok" és már kész is a szipi-szopi. És hiába pakolsz full rubinnal ,ha közben jelentősen felhízlalják a védők számát állomásoztatással az övéik. Ennyi...
    Amit most utoljára vertem be, kémkedésnél 785 védőt jelzett, a jelentésben 1135 körül voltak...Nekem nem lett akkora buktám de a 80-120 körüli bukóból 150-180 körüli lett...És több ill. jobb eszközök is kellenének a kicsi bukóval történő beveréshez. 200 feletti falvédelem nem ritka, +távos és közeles növelés. Harminc eszközt pakolhatsz szélre, 200 feletti falnál és 149-es távosnál könnyen belátható hogy facuccal nem valami sikeres lesz a dolog :)
  • julianna lantos (HU2)julianna lantos (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    bermiondrol nemkaptam meg az ajándékokat...csak a katik jöttek..mit tegyek??

julianna lantos @ hu 2
  • kk2 (HU2)kk2 (HU2) Bejegyzések: 11
    egyre remekebb ez a játék 90 tüskéspajzsot küldtem át Berire de csak a katona érkezett meg!
    eventet nemességi is csinálom és minek?hogy semmit nem kapok meg??érdekes ha rubint veszek ott nincs hiba 
    forintra leszedik a számlámról a forintot
    Gratulálok Goodgame!innentől tőlem éhen halhattok 1darab rubint se veszek többet!
    Triplázhatjátok a jobbnál jobb pénzleszedős xarságaitokat!legfeljebb abba hagyom 
    kk2 @ hu 2
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    szerkesztette ezt: 12.11.2015
    Berimondban az elért hőspontok után nem kapom meg az ajándékokat!!!!!! jelenleg tartozik a rendszer 50 karmos létrával, a  tüskés pajzsokkal, és 25 berimond dicsősége zászlóval. Gyanítom, hogy a testőőr és az ijjász sem érkezett meg.

ja és a tomadelonból felhasználtam 5 db-ot, a többi elpárolgott.
    bevo @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt