Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Új fórumhelyett, vissza a régit !!!!!! De gyorsan!!!!

Sziasztok!

Néztem az új fórumot, és megpróbáltam az aláírásom megváltoztatni, de nincs hozzá jogosultságom.
MI A REPEDT HERE EZ A MIHASZNA VACAK???????

Azt gondolom ez is egy olyan fejlesztés, mint a mini chat.
Szép új külső, hitvány tartalom.

Ha összehasonlítom a régi fórum lehetőségeivel, és attekinhetőségével, akkor nyugodan állíthatom, az új fórum GAGYI VACAK, de annyira, hogy még a Kina-i gyártók is megsértődnének ha Kínainak merném nevezni.

Baka80
baka80 @ hu 2

Név :baka80
Szint : 70-es

«134

• baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 119
    Sziasztok!

Meg kell jegyeznem, a bejegyzés szerkesztésének lehetőségét is elvették.
    Funkciók tüntek el,
    A Smile-k is gagyik, és a mérgest kivették.
    Egyenlőre ennyi amit észrevettem, és nekem nem tetsző változtatás.

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• LadyRJ (HU2)LadyRJ (HU2) Bejegyzések: 39
    Attól mert béna vagy, még lehetnél kreatívabb. Minek Nektek Fórum????
     :rage: 
    Az állandó újrakezdés olyan ragaszkodás a jóhoz, melyet joggal nevezhetünk kitartásnak.  o:) 
  • béciii (HU1)béciii (HU1) Bejegyzések: 81
    szerkesztette ezt: 13.09.2015
    Szerintem egyáltalán nem is szép.
    A háttérkép még oké, de ez a barnás, drappos (majd egy női fórumozó biztosan leírja pontosan milyen) szín szerintem ocsmány.

Szerintem ez a tetszik/nem tetszi funkció is baromság, nem kéne FB-ot csinálni a fórumból.  Remélem az új frissítések kapcsán majd az "elsőzés" is be fog indulni.

A feljelentés rész no komment, bár ebből az egyből érzem, hogy igazán nekün, magyaroknak szól a fórum.
    szerkesztette ezt: 13.09.2015
    baka80 (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Meg kell jegyeznem, a bejegyzés szerkesztésének lehetőségét is elvették.
    Funkciók tüntek el,
    A Smile-k is gagyik, és a mérgest kivették.
    Egyenlőre ennyi amit észrevettem, és nekem nem tetsző változtatás.

Baka80
    Szia!

Úgy tudod szerkeszteni a bejegyzésed, hogy a bejegyzés jobb felső sarkában található időpont mellett lévő (marha jól látható) fogaskerékre kattintasz.
    Az egyik kedvenc részem az új fórumon, ha a jobb oldalon rámegyünk a ? nincs megválaszolva része ezt kapjuk:

https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/283390/中級者ですが#latest

Nekem is faszom ki van az új fórummal.Adják vissza a régit.
    HALál. nem is tud fellépni.Nekem van amikor magától átvált németre.Jól elcseszték a fórumot.
    Vissza a régit.
    Szerencsére itt vagy nekünk te, aki Halál távollétében megkettőzött iramban adod nekünk a felesleges hozzászólásokat, nehogy megérezzük az ő hiányát.
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    A régi valóban szebb volt,de ez sem olyan vészes,csak meg  kell szokni
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Őt senki nem pótolhatja.
    Ebben igazad van. Annyi hülyeséget, mint ő még te sem tudsz összehordani.
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    De majd ha visszatér.Meglátjátok mi lesz.
    A vak is azt mondja, hogy majd meglátjuk....

Egyébként a volt szövijének egy volt tagja már bepróbálkozott nálunk.... Úgy látszik nagy a baj... :)
  • Sir Georgie (HU2)Sir Georgie (HU2) Bejegyzések: 18
    fijjug, nem lehetne egy kicsit kreatívabban hozzáállni? Ha csak össze nem omlik ez, nem fog visszajönni a régi. Dolgoztak rajta egy csomót, felvették érte a fizetést, satöbbi, szóval ez fog megmaradni. Nekem se tetszik, és nem is értem, hogy minek öltek egy egyedi rendszerbe annyi időt (avagy minek találták fel újra a spanyolviaszt), amikor ennél 100× nagyobb tudású fórummotorok léteznek, de mindegy, biztos van rá valami indok.
    Enjoy life - it's later than you feel.
  • Bal500 (HU2)Bal500 (HU2) Bejegyzések: 508
    baka80 (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Néztem az új fórumot, és megpróbáltam az aláírásom megváltoztatni, de nincs hozzá jogosultságom.
    MI A REPEDT HERE EZ A MIHASZNA VACAK???????

Azt gondolom ez is egy olyan fejlesztés, mint a mini chat.
    Szép új külső, hitvány tartalom.

Ha összehasonlítom a régi fórum lehetőségeivel, és attekinhetőségével, akkor nyugodan állíthatom, az új fórum GAGYI VACAK, de annyira, hogy még a Kina-i gyártók is megsértődnének ha Kínainak merném nevezni.

Baka80
    Nekem is faszom ki van az új fórummal.Adják vissza a régit.
    HALál. nem is tud fellépni.Nekem van amikor magától átvált németre.Jól elcseszték a fórumot.
    Vissza a régit.

Te nem vártad az új fórumot ember? Szerintem de. :) Akkor no rinya.

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• Nemtudom hogy csak nekem volt ilyen bajom de engem fél évig nem engedett belépni tehát örülök hogy új a fórum. Az meg hogy pár funkció nincs vagy nem tetszik attol még nem kell hisztizni. 
  • Az életben is vannak olyan apró dolgok amiket egyszerűen elkell fogadni. Ez van :)
    Volt már jópár "HALál" fazon a fórumon és mindegyik az Y-kromoszómától volt olyan "okostojás", ez olyan megnyugtató számomra :D  o:)
    Az állandó újrakezdés olyan ragaszkodás a jóhoz, melyet joggal nevezhetünk kitartásnak.  o:) 
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    Nos, hosszabb véleményem erről a fórumszerű izéről a következő:

-Tartalmát nézve elég átláthatatlan, a fő oldalon semmi nincs kiemelve nagy betűkkel ki van írva az alfórum címe és kis bolhaszarral a topic címe (frissítés tájékoztatásnál pl elég zavaró hogy alig észrevenni ha van új hivatalos)
    -Maga a dizájn olyan mintha egy adag babfőzeléket rókázott volna valaki a képernyőre, csak épp a borsószemek hiányoznak belőle (mert köztudott hogy minden hányásban van borsó).
    -Rengeteg funkció hiányzik, szövegszerkesztés, aláírás, szöveget semennyire nem lehet formázni
    -helyette van sok új felesleges funkció, az egész facebook koppincs, értesítések meg üzenőfal meg tetszikelés, még a pofik is koppincsok, mind messengeres. Kedvenc: :trollface: 
    -Hozzászólás írásnál 10 mp-nként jön piszkozatos felugró, meg hogy ilyen meg olyan "plecsnit" kaptál, gyerekek mit szórakoztok itt, ne az ilyen bal meg halál féle örömhülyéknek (örömhülye: aki hülye és örül neki) csináljátok a fórumot hogy itt szórakozgassanak a funkciókkal, tudtommal a fórumnak nem az a lényege hogy szórakozzunk hogy ki tud a legtöbb plecsnit meg mi a fenét összegyűjteni.
    -Ha kedve tartja a rendszer átdob az angol vagy német fórumra

Nem azt mondom, hogy állítsák vissza a régi fórumot, mert az se volt jó, de tökre megfelelne egy felépítésében ugyanolyan, csak kisebb dizájn- és funkcióváltoztatásokkal
    szerkesztette ezt: 14.09.2015
    http://www.auro.hu/userfiles/image/sz%C3%ADnek-n/BLOCK1_S04s.jpg 
    Jellemző magyar mentalitás a hosszan kifejteni a semmit. 
    Ha követnéd az eseményeket, akkor igenis feltűnne, hogy szépen fejlődik a fórum. 
    Ja, és épp ideje lenne elmenned egy látásvizsgálatra, mivel a babfőzelék, a róka 
    és a szövegszerkesztés nagyon nem megy neked kedves valaki vagyokk  :p 

Figyu kisöreg,
    Ha már idézel, akkor legalább pontosan tedd  : B)
    Köszcsi

• matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    Carmiso mondta:
    Úgy látom sokan akartátok hogy drift büntit kapjon, hát megkapta :)
    Nem olyan rossz ez a fórum, csak pár funkció még nem működik.

Jo ez persze csodálatos a sötét háttér meg a sötét betúk!! tuti hamarosan a látszerészeknél emelkedés lessz a páciensekből mert ez a szar odavezet

Meg miért kell a jol átlátható dolgot  egy szarral ami nem is müködik rendesen kicserélni

matebaboca @ hu 2
  • valaki vagyokk (INT1)valaki vagyokk (INT1) Bejegyzések: 143
    LadyRJ (HU2) mondta:
    http://www.auro.hu/userfiles/image/sz%C3%ADnek-n/BLOCK1_S04s.jpg 
    Jellemző magyar mentalitás a hosszan kifejteni a semmit. 
    Ha követnéd az eseményeket, akkor igenis feltűnne, hogy szépen fejlődik a fórum. 
    Ja, és épp ideje lenne elmenned egy látásvizsgálatra, mivel a babfőzelék, a róka 
    és a szövegszerkesztés nagyon nem megy neked kedves valaki vagyokk  :p 

LadyRJ (HU2) mondta:
    Figyu kisöreg,
    Ha már idézel, akkor legalább pontosan tedd  : B)
    Köszcsi

Carmiso mondta:
    Úgy látom sokan akartátok hogy drift büntit kapjon, hát megkapta :)
    Nem olyan rossz ez a fórum, csak pár funkció még nem működik.
    LadyRJ: Te így látod, én úgy, elmondtam a véleményem, én így látom, nem kell ezért lecseszni.
    Nem akarom védeni, mert én se kedvelem őt, de az hogy nem tud idézni is elnézhető, nekem is elég nehéz rájönni hogy mi hogy is van itt, mert furcsa még.
    Carmiso, most örökre le lett tiltva? Szegénykém. :'( De azért ne írogass olyan kommenteket amit mindenki belájkol majd :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt