Főoldal Hungarian Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

xXfejvadászokXx a magyar 2-es szerveren

HALál.HALál. Bejegyzések: 73
szerkesztette ezt: 09.09.2015 itt: Szövetség bemutatkozások és keresés
Az xXfejvadászok szövetség tagokat keress.
Fő elvárás:a jókedv,hűség,becsület és ha lehet költözés(nem kötelező)
Jelentkezni nálam lehet.

Továbbá nem vagyok kiváncsi lustáziusz,yellowking,krisztian69,valaki vagyokk,lalobattya hozzászólásához.
Post edited by HALál. on
Szerver:magyar2
szint:47
érdem:1300 valamennyi
dp rang:őrgróf
szövetség:xXfejvadászokXx
a támadásokat szivesen fogadom és szivesen adom
a bártaimért kiállok bármely szövi/játékos ellen

"Sed Deus non potest iudicare de me"
magyarul:"Egyedül Isten ítélkezhet felletem."

images?q=tbn:ANd9GcTwEmg1X5D5oYSycpNF9N0L2DkgIineCTsdfUwzRZ1do6n9luMZ
«13

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 06.09.2015
    Ismered azt a funkciót, hogy "Mellőzés"???
  • HALál.HALál. Bejegyzések: 73
    Ismered azt a funkciót, hogy "Mellőzés"???

Hahaha egy erős szövetséget fogok létre hozni.Az xXfejvadászokXx lesz a szerver ura.
    És senkise tévesszen össze minket a régi fejvadásszokal.

Sok sikert :p
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    És senkise tévesszen össze minket a régi fejvadásszokal.

Biztos hogy nem fognak összekeverni benneteket!!!;)A régi szövi egy rettenet volt, akkoriban tényleg a szerver egyik ura...Én még emlékszem egy két megmozdulásukra. Hát mit ne mondjak, tényleg nem nagyon tököltek. Szétütöttek mindent.;)
    Régebben nem volt ennyi event, meg jónak mondott hülye újdonság. A várurak sokkal többet csatáztak egymással. És még a Templomosok nem váltak egyeduralkodóvá, valahogy kiegyensúlyozottab volt a szerver. Mikor bejöttek a központok és a fővárosok, már csak idő kérdése volt hogy valamelyik elit szövi behappolja a javát, ezáltal majdnem behozhatatlan előnyre téve szert.Sok csúnya dolog történt akkoriban, tagvándorlás, árulás, szövetkezés aztán egymás cserben hagyása, stb. Mi még kicsik voltunk akkoriban, inkább csak a pletykákból ,meg a nagyobbak elbeszéléseiből hallottunk dolgokat. Régi, nagy múltú szöviket szüntettek meg, oszlattak fel, párat szó szerint szétszedtek. Ment a hatalmi marakodás, szövetkezés, háborúzás...De kisebb szinteken is éjszakáztunk eleget. Én a régi M.E.H.T.- ben kezdtem, azt hiszem 3-ban ,mert volt vagy 5 alszövi- de aztán az is szétesett:( Annyi bizonyos ,hogy a kisebbek fejlődését jobban segítették a nagyobbak ,én legalább is sok jó tanácsot kaptam, trükköket, ügyességeket tanultam a rutinosabb társaktól, sőt még az ellenfelektől is. És nagyobb volt a lelkesedés, nem volt ennyi rom akik csak pár hétre, hónapra jönnek fel játszani..Valahogy izgalmasabb, nekem jobban tetsző volt a régi "rend", persze lehet hogy ez csak egy "vén obsitos" nosztalgiázása...:)
    Emlékszem volt egy időszak mikor beindult a "Fejvadász terror" Mellém költözött egy azzal kezdte hogy nem adnám e oda a csillagos kajásomat mert kell neki.Mit lehetett csinálni 40 -es szint körül, odaadtam. De olyan is volt akitől egyszerűen elvették és mikor vissza kérte azt mondta az illető hogy visszaadja, 150000 rubinért:-)) Akitől elvették, azt hiszem 52-es volt.Életében nem látott annyi rubint:D Aki mellém jött, becsületére legyen mondva megköszönte, aztán utána is segített több mindenben, pedig veszett egy támadó pali volt. De itt látszik hogy korrekt is tudott lenni, aztán később átment a tempibe.Sok játékos megfordult pár nagy szöviben, akkor nem kellett lasszóval fogni a tagokat. Ha valaki erőssen rubinozott, támadott ,védett, előbb -utóbb egy jó bika szöviben találta magát. Nem azt mondom hogy mindenki, de sűrűn előfordult.
    A szövik is mások voltak. Legalább is amelyikekben én voltam állandóan fennt volt a tagok legalább fele. Ilyen nem volt hogy valaki nem jön fel napokig...Ki is rúgták volna szerintem, inaktivitásért.Tök jó, családias volt a hangulat, rengeteg beszélgetés, támadások tervezése, viccelődés. Nem volt ilyen hogy mit csináljunk. Állandóan támadták egymást a szövik, meg a játékosok is egyénileg. Annyit égtem mint állat:D csináltam olyat kicsi koromban, tán 32-es lehettem hogy nekimentem egy 60-asnak csak úgy brahiból a pontért:D Nem tudom az tuti hogy volt feljöttem és teli volt nyillal a térkép.Jöttek- mentek a seregek rendesen:D
  • BéciiiBéciii Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Ilu, te vagy az?
    Béciii @ hu 2
  • yellowking (HU2)yellowking (HU2) Bejegyzések: 80
    Majd csak akkor ha kimaxolta és feltöltötte 65 játékossal.

Úgy saccolom hogy akkor még legalább két évig várhatunk a Fejvadász "reinkarnációra":D Ha ugyan nem egy örökkévalóságig...
    yellowking @ hu 2
    Béciii írta: »
    Ilu, te vagy az?

Én nem Ilu vagyok hanem HALál. férfi játkos nem női.
    Amugy ha én lennék akkor pár ember szövije már lángolna.:o

yellowking írta: »
    Úgy saccolom hogy akkor még legalább két évig várhatunk a Fejvadász "reinkarnációra":D Ha ugyan nem egy örökkévalóságig...

A tenítvángy túl gogja szárnyalni a mesterét és akkor vissza adjuk a szövetség jó hírnevét és mi leszünk a szerver urai.

• BéciiiBéciii Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    Ilu nő?! Mik ki nem derülnek pár év távlatából.
    Biztos nem keveritek Liluval?
    Egyébként ő is üdvözletét küldi. Egy riporter megkérdezte, hogy nincs-e kedve belépni egy új, de dinamikusan fejlődő szövetségbe és kipróbálni az Empire-t:
    https://www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA
    HALál. írta: »
    Én nem Ilu vagyok hanem HALál. férfi játkos nem női.
    Amugy ha én lennék akkor pár ember szövije már lángolna.:o
    Béciii @ hu 2
  • valaki vagyokkvalaki vagyokk Bejegyzések: 41
    Nos értelmezzük a szöveget.
    Tenítvángy. Mivan? Mindegy. Túl gogja. Ezt se értem kristálytisztán. Talán boglya akar lenni csak a pontosjé, ly kérdés is örök dilemma? "visszaadjuk a szövi régi jó hírnevét" Ember, nem is tudtál eddig róla, hogy létezett ilyen szövetség, de most úgy papolsz róla, hogy mindegy mit mondok csak én vagyok az istenkirály. "mi leszünk a szerver urai" Inkább teszek arra tippmixen hogy elverjük a németeket mint arra hogy ti valaha is urak lesztek és szerverurak. :) Nem bántásként akarom mondani, de még tanulj, fejlődj, ne a fórumon játszd az agyad, hanem a játékban mutass fel valamit, mert ezek nem eredmények hogy elvertem egy embert, én naponta minimum 10 játékost támadok igaz nagy részük farm, de nem is szoktam vele dicsekedni. Mint már kiderült a játékról nem sok mindent tudsz, de te már szerverúr leszel. :) Nos, az egésszel az a baj, hogy ha egy nagy koponya lennél és oda-vissza fújnád a játékot sincs semmi esélyed, mert még gyerek vagy és nem hinném hogy apuci arra költ havi 40-50 ezret a fizujából hogy a kisfia/kislánya itt szórakozzon. :)
    A tenítvángy túl gogja szárnyalni a mesterét és akkor vissza adjuk a szövetség jó hírnevét és mi leszünk a szerver urai.
    valaki vagyokk @ WWW 1
    Nos értelmezzük a szöveget.
    Tenítvángy. Mivan? Mindegy. Túl gogja. Ezt se értem kristálytisztán. Talán boglya akar lenni csak a pontosjé, ly kérdés is örök dilemma? "visszaadjuk a szövi régi jó hírnevét" Ember, nem is tudtál eddig róla, hogy létezett ilyen szövetség, de most úgy papolsz róla, hogy mindegy mit mondok csak én vagyok az istenkirály. "mi leszünk a szerver urai" Inkább teszek arra tippmixen hogy elverjük a németeket mint arra hogy ti valaha is urak lesztek és szerverurak. :) Nem bántásként akarom mondani, de még tanulj, fejlődj, ne a fórumon játszd az agyad, hanem a játékban mutass fel valamit, mert ezek nem eredmények hogy elvertem egy embert, én naponta minimum 10 játékost támadok igaz nagy részük farm, de nem is szoktam vele dicsekedni. Mint már kiderült a játékról nem sok mindent tudsz, de te már szerverúr leszel. :) Nos, az egésszel az a baj, hogy ha egy nagy koponya lennél és oda-vissza fújnád a játékot sincs semmi esélyed, mert még gyerek vagy és nem hinném hogy apuci arra költ havi 40-50 ezret a fizujából hogy a kisfia/kislánya itt szórakozzon. :)

Rubin nélkül is elfogok érni valamit.És mikor kezdtem a játékot a az eredeti fejvadászok még megvolt.
    Miattad kaptam egy figyelmeztetést vagy mi a szöszt.Mostmár sivatagon rablózok.Németek oda-vissza vernek minket(nem csak fociban).És kérdezz valamit szivesen válaszolok.

Rubin nélkül is elfogok érni valamit.És mikor kezdtem a játékot a az eredeti fejvadászok még megvolt.
    Miattad kaptam egy figyelmeztetést vagy mi a szöszt.Mostmár sivatagon rablózok.Németek oda-vissza vernek minket(nem csak fociban).És kérdezz valamit szivesen válaszolok.

Úgy gondolom, hogy már kérdeztünk sok mindent. Az, hogy még azt sem tudod, hogy kell támadni a sivi erődöt, az nonszensz. És még te akarsz a szerver ura lenni?
    Már kérdeztem 20-at a múltkor, 4-5 elfogadható válaszod volt. :) Figyelmeztetést azért osztanak ha szabályt sértesz, ne rám fogd, magadnak köszönd :) Rubin nélkül semmire nem fogsz menni, egy szerver háborúban milliárdnyi rubinok emésztődnek fel, (persze, nem személyenként), ha te ezt rablózásból hozod akkor elismerésem, bár az a 17 ezres fosztás nem valami acélos, egy farmból átlag 100k nyersi hozható...
    valaki vagyokk @ WWW 1
    Már kérdeztem 20-at a múltkor, 4-5 elfogadható válaszod volt. :) Figyelmeztetést azért osztanak ha szabályt sértesz, ne rám fogd, magadnak köszönd :) Rubin nélkül semmire nem fogsz menni, egy szerver háborúban milliárdnyi rubinok emésztődnek fel, (persze, nem személyenként), ha te ezt rablózásból hozod akkor elismerésem, bár az a 17 ezres fosztás nem valami acélos, egy farmból átlag 100k nyersi hozható...

Majd ha 5-6 hullámba tudok támadni majd fosztok annyit de 3 hullámmal képtelenség annyit hozni nagy okos

Nem képtelenség. :) 3 hullámmal alapon lehet 960 katival támadnod. 1 veterán martalóc 105-öt foszt, azzal már majdnem meg is vagy. Ezenkívül a 4 hullám gyorsan elérhető az még plusz 320 kati, ezenkívül ottvannak eszköznek a jakok, szekerek, zsákok, lazán összedobható egy 70%os farmolós pari, egy legendás martalócos hőssel, +martalóc felbérlés, ez van már 2-3 száz ezer is 1 kastból, csak ott már az a gond hogy nincs is nagyon több nyersi a kastjában :)
    Majd ha 5-6 hullámba tudok támadni majd fosztok annyit de 3 hullámmal képtelenség annyit hozni nagy okos
    valaki vagyokk @ WWW 1
    Nem képtelenség. :) 3 hullámmal alapon lehet 960 katival támadnod. 1 veterán martalóc 105-öt foszt, azzal már majdnem meg is vagy. Ezenkívül a 4 hullám gyorsan elérhető az még plusz 320 kati, ezenkívül ottvannak eszköznek a jakok, szekerek, zsákok, lazán összedobható egy 70%os farmolós pari, egy legendás martalócos hőssel, +martalóc felbérlés, ez van már 2-3 száz ezer is 1 kastból, csak ott már az a gond hogy nincs is nagyon több nyersi a kastjában :)

Nem csinálom a martalócot.És kérem ha szövimet akarod jerátni akkor menj el légyszíves

Úgy gondolom, hogy már kérdeztünk sok mindent. Az, hogy még azt sem tudod, hogy kell támadni a sivi erődöt, az nonszensz. És még te akarsz a szerver ura lenni?

http://kepfeltoltes.hu/150908/20150908_173815_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/150908/20150908_174558_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/150908/20150908_174630_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kezdem aktivizálni magam a sivin.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt