FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

13348

• a fal2a fal2 Bejegyz√©sek: 5
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Tisztelt ak√°rkik,M√°r irtam a suportra is de semmi v√°lasz,Teh√°t t√∂bb probl√©ma is van.1 a napi Bejelntkez√©si B√≥nusz a L√°dik√≥ 3 kulcsal nincs nem kaptam meg, maga az ikonse jelent meg.2 a napi K√ľldik sem jelentek meg azaz egy√°ltal√°n nem is tudom Teljesiteni mert nincsmeg.
    a fal @ hu 1
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyz√©sek: 271
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    a fal2 √≠rta: ¬Ľ
    Tisztelt ak√°rkik,M√°r irtam a suportra is de semmi v√°lasz,Teh√°t t√∂bb probl√©ma is van.1 a napi Bejelntkez√©si B√≥nusz a L√°dik√≥ 3 kulcsal nincs nem kaptam meg, maga az ikonse jelent meg.2 a napi K√ľldik sem jelentek meg azaz egy√°ltal√°n nem is tudom Teljesiteni mert nincsmeg.

Szia. √Čn meg √≠rn√°m √ļjra hogy ez egy √ļj friss√≠t√©s √© ezeket az √ļjonnan regisztr√°l√≥ j√°t√©kosok egy r√©ze nem kapja meg.
    "√Čs mikor felnyitotta a negyedik pecs√©tet, hall√°m a negyedik lelkes √°llat szav√°t, amely ezt mondja vala: JŇĎjj √©s l√°sd.
    √Čs l√°t√°m, √©s √≠m√© egy s√°rgasz√≠nŇĪ l√≥; √©s aki rajta √ľle, annak a neve hal√°l, √©s a pokol k√∂veti vala azt; √©s adat√©k azoknak hatalom a f√∂ldnek negyedr√©sz√©n, hogy √∂ljenek fegyverrel √©s √©hs√©ggel √©s hal√°llal √©s a f√∂ldnek fenevadai √°ltal."
    ‚Äď (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • a fal2a fal2 Bejegyz√©sek: 5
    szerkesztette ezt: 27.07.2015
    Ok√©s rendben Semmi gond akkor a nemes√©gin a Feladat√©rt amit Teljesitetem Elvileg Kapni kellet volna 0 K√ľrt√∂t √©s 20 L√≥farkas Z√°szl√≥t csak a 20 K√ľrt√∂t kaptam meg a Z√°szl√≥t nem,√©s nem ez az elsŇĎ volt ojan is hogy Martal√≥c √©s elsŇĎ hejezet voltam √©s nem Kapatm mag a Katon√°kat √©rte,Ezis Frisit√©s??? eredm√©nye?
    a fal @ hu 1
  • BretonniaBretonnia Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 29.07.2015
    Sziasztok!! Elk√∂vettem egy nagy nagy hib√°t a figyelmetlens√©gem miatt... Telefonr√≥l j√°tszok √©s szerettem volna bel√©pni g√©prŇĎl is, de l√©trehoztam egy √ļj vil√°got! Hogyan tudom azt t√∂r√∂lni √©s sz√°m√≠t√≥g√©prŇĎl bel√©pni a telefonom j√°tszott vil√°gomba??? ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m a seg√≠ts√©get!
    Bretonnia @ hu 2
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyz√©sek: 65
    szerkesztette ezt: 29.07.2015
    Bretonnia √≠rta: ¬Ľ
    Sziasztok!! Elk√∂vettem egy nagy nagy hib√°t a figyelmetlens√©gem miatt... Telefonr√≥l j√°tszok √©s szerettem volna bel√©pni g√©prŇĎl is, de l√©trehoztam egy √ļj vil√°got! Hogyan tudom azt t√∂r√∂lni √©s sz√°m√≠t√≥g√©prŇĎl bel√©pni a telefonom j√°tszott vil√°gomba??? ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m a seg√≠ts√©get!

Letöltött verzió telyesen más azal sehogy nem birsz a gepes profilodal belépni.
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: √Ėrmester
    mobo @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyz√©sek: 160
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Sziasztok!
    Mással is van olyan gond hogy megszakad folyamatosan a kapcsolat a szerverrel, és utána már be se enged?
    Magyarorsz√°g 1. M√°r nem j√°tszok ezzel a profillal.
  • dundun (HU2)dundun (HU2) Bejegyz√©sek: 63
    hello n√°llam ugyan ez a helyzet.
    kar√ľb @ hu 2
  • bigyboy2 (HU2)bigyboy2 (HU2) Bejegyz√©sek: 3
    Szerintem nem vagy egyed√ľl evvel a probl√©m√°val , nekem se megy. Nem b√∂ng√©szŇĎ gond mert h√°rmat pr√≥b√°ltam,hogy be etudok e l√©pni.
    zsolti1111 √≠rta: ¬Ľ
    Sziasztok!
    Mással is van olyan gond hogy megszakad folyamatosan a kapcsolat a szerverrel, és utána már be se enged?
    bigyboy2 @ hu 2
  • szabiw (HU2)szabiw (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    H√°t rem√©lhetŇĎleg minn√©l elŇĎbb bel√©phet√ľnk
    szabiw @ hu 2
    :)) most vittem át 1000katonát viharra:) fél órára eég az élelem:))) pá pá katonák........
    kar√ľb @ hu 2
  • zoltanbabos (HU2)zoltanbabos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 23
    n√°lam is ez a gond √©s t√∂bb b√∂ng√©szŇĎn se indul a j√°t√©k. De m√°r napok √≥ta n√©ha kidob√°lt n√©ha a szerver
    zoltanbabos @ hu 2
  • veress.zerindveress.zerind Bejegyz√©sek: 25
    megint nem lehet belépni
    folxamatosan azt √≠rja ki, hogy megszakadt a kapcsolat, csatlakozz √ļjra. gondolom a ki√©hezett katon√°kat a supportnak val√≥ √≠r√°s ut√°n 6 h√©ttel majd visszakapja az aki egy√°ltal√°n √≠r.
    veress.zerind @ hu 2
  • rombuszka (HU2)rombuszka (HU2) Bejegyz√©sek: 37
    csak annyit √≠rn√©k r√∂viden, t√∂m√∂ren: NAGYSZERŇį
    rombuszka @ hu 2
  • gericool (HU2)gericool (HU2) Bejegyz√©sek: 11
    √ögy l√°tom a n√©metek is ezzel k√ľzdenek.
    gericool @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyz√©sek: 160
    bigyboy2 √≠rta: ¬Ľ
    Szerintem nem vagy egyed√ľl evvel a probl√©m√°val , nekem se megy. Nem b√∂ng√©szŇĎ gond mert h√°rmat pr√≥b√°ltam,hogy be etudok e l√©pni.
    zoltanbabos √≠rta: ¬Ľ
    n√°lam is ez a gond √©s t√∂bb b√∂ng√©szŇĎn se indul a j√°t√©k. De m√°r napok √≥ta n√©ha kidob√°lt n√©ha a szerver

√Čn 2 b√∂ng√©szŇĎn pr√≥b√°ltam, egyiken se volt j√≥. Pr√≥b√°lkoztam azzal is hogy t√∂rl√∂m a s√ľtiket, gyors√≠t√≥t√°rat stb...√ļgy se volt j√≥. Rem√©lem hogy min√©l hamarabb jav√≠tj√°k a hib√°t, mert sokba fogba ez ker√ľlni nekik.
    Magyarorsz√°g 1. M√°r nem j√°tszok ezzel a profillal.
  • Varga J√≥zsefn√© (HU2)Varga J√≥zsefn√© (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 90
    Nem lehet belépni a játékba.a katonáim éhen halnak,mi van megint?
    zsó
  • julianna lantos (HU2)julianna lantos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Szeretném tudni miért nembirok belépni...a napokba már sok gondom volt a játékkal.
    julianna lantos @ hu 2
    Ezt sokan szeretnénk tudni:)
    kar√ľb @ hu 2
  • csavarg√≥07 (HU1)csavarg√≥07 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 10
    Ez remek,10-kor adnak egy rakat katon√°t,de mit fognak enni?M√°r most alig van kaja:(
    Talán gyors cselekedni kéne valakinek....
    csavargó07 @ hu 1
  • matyika82 (HU2)matyika82 (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    nem tudok az oldalamra belépni
    matyika82 @ hu 2

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt